Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

641

Monday, 22.02.2010, 15:56

Ja też proponuję przenieść się na PW...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

642

Wednesday, 03.03.2010, 17:48

A ja z innej beczki, nie o 5 erze.

1. W widoku rankingu graczy, klanowiczów podświetla na niebiesko, czy nie mogłoby też tak samo podświetlać ich bohaterów w rankingu bohaterów?

2. Czy nie dałoby się wprowadzić (nie zrobić, bo to się da), dla szefów i v-ce klanu, podglądu wiosek klanowiczów, lub tekstowego pola z opisem aktualnej kolejki i armii we wiosce? A w najprostszym przypadku możliwości podejrzenia wioski, 2 ekrany wioska i kopalnie (bez żadnych uprawnień do modyfikacji, tylko podgląd), tak jak własnej?

643

Thursday, 04.03.2010, 10:23

A ja z innej beczki, nie o 5 erze.

1. W widoku rankingu graczy, klanowiczów podświetla na niebiesko, czy nie mogłoby też tak samo podświetlać ich bohaterów w rankingu bohaterów?

2. Czy nie dałoby się wprowadzić (nie zrobić, bo to się da), dla szefów i v-ce klanu, podglądu wiosek klanowiczów, lub tekstowego pola z opisem aktualnej kolejki i armii we wiosce? A w najprostszym przypadku możliwości podejrzenia wioski, 2 ekrany wioska i kopalnie (bez żadnych uprawnień do modyfikacji, tylko podgląd), tak jak własnej?
1. powinno się dać.

2. Nie widzę zbytniego sensu w takiej opcji. Skomplikowane, od groma roboty a pożytek niewielki.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

644

Thursday, 04.03.2010, 11:06

Dzieki za info. Za wprowadzenie 1 będę naprawdę wdzięczny.

Ad 2. Czy naprawdę nadanie uprawnień do podglądu to tyle roboty?
A co do pożytku, nie wszystkie klany składaja się z samych wyjadaczy, przy takim podglądzie możnaby pomagać, doradzając niektórym graczom co robić, jak sie rozwijać, jak i jakie wojska ustawiać. Zobacz ile jest pytań w Poradach o z pozoru oczywiste rzeczy.

645

Thursday, 04.03.2010, 15:05

Jesli chodzi o pkt 2, to moim zdaniem bylay to juz zbyt duza wladza dla lidera. Jak ktos bedzie potrzebowal pomocy to sie o nia zapyta.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

646

Thursday, 04.03.2010, 15:12

Też tak sądzę, bo przecież można zawsze kogoś wywalić i go potem farmić wykorzystując wiedzę zdobytą przez podgląd jego wiosek czy nawet armii.

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

647

Sunday, 07.03.2010, 20:07

1.
http://czaswojny.interia.pl
To chyba jedyna taka strona gdzie zaraz przed tym jak się załaduje kursor czy zaznaczenie przenosi do pola login.
Strona się ładuje ja już wpisałem login wpisuje hasło i nagle strona się załadowała i zaznaczenie przeniosło mi do pola login i połowe hasła wpisuje w pole login.
Dobrze by było żeby po załadowaniu pozostawało na swoim miejscu gdzie jest. Narazie strasznie jest to upierdliwe...

2.
Może by tak wprowadzić hurtową sprzedaż zwojów? za surke i na aukcje tak jak runy? Zwojów trochę mam i z chęcią bym się ich pozbył.
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

648

Monday, 08.03.2010, 16:00

1. Wystarczy wziąć na to poprawkę i po załadowaniu strony wcisnąć TAB, a potem wpisywać hasło.
2. Do sklepu da radę, z aukcjami już gorzej - dużo komplikacji z powodu moim zdaniem mało przydatnej opcji (kto skupuje hurtowo scrolle).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

649

Tuesday, 09.03.2010, 09:22

Cytat

1. W widoku rankingu graczy, klanowiczów podświetla na niebiesko, czy nie mogłoby też tak samo podświetlać ich bohaterów w rankingu bohaterów?

Wprowadzone.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

650

Friday, 09.04.2010, 15:30

z innej beczki - częstokól w 2E...

...do nazwy już się nie będę przyczepiał ( ostrokół np ), ale...

...po co w bonusie do AA dodaje, skoro nie ma jednostek z AA w 2E...przecież to porażka która kłuje w oczy od tak dawna i nic z tym nie zrobiono.... niech przemyśli to szefostwo TE ...

ciekawe czy się za to zabiorą i poprawią...nie wiem - na jakiś inny bonus, adekwatny dla 2E ....

czekam niecierpliwie na odpowiedź ;)

Pozdrawiam

651

Friday, 09.04.2010, 15:35

bohaterowie maja atak aa

Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

652

Friday, 09.04.2010, 15:40

Uprzejmie i nieśmiało sugeruję zamianę na bonus do "wysysania punktów reputacji", to znaczy poziom "czegoś-kołu" (często-, lub ostro- jezyk polski jest elastyczny i pojemny) powinien pozwalać na wyssanie agresorowi stosownej, czytaj równej poziomowi budynku, liczby ww. punktów. Jak ma ich mniej niż ww. poziom to wróci z ujemną reputacją.

To skromna pomoc dla tych, którzy reputacji rzeczonej mają mało, a nie lubią brydża.

653

Saturday, 10.04.2010, 08:43

masz rację ;)
tylko ile będziemy czekać na REAKCJĘ TE....kolejny rok, dwa....

do posta wyżej - bohaterowie maja AA ...to spróbuj bohaterem zdjąć innego bohatera w czasie oblegu...życzę powodzenia ( tym bardziej, iż obleg robi się konkretnymi armiami w kilku...good luck )

654

Monday, 07.03.2011, 21:13

Ot mam pomysł pewien drodzy rodacy :D

Mianowcie namnożyły mi się ptk reputacji do prawie 3.2 k. Coś z tym trzeba będzie zrobić !!!!!! A może by za te zebrane skracać czas następnej expedycji :D Przecież to będzie rewelacja, a i tak po jakimś czasie nam zabraknie tych ptk wiec w nieskończoność nikt nie będzie wykupywał - to może być po prostu bardzo drogie :D

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

655

Monday, 07.03.2011, 22:47

Co to znaczy drogo?
Np dla ciebie 100 to dużo dla mnie niewiele:D

Dużo pojęcie względne.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

656

Tuesday, 08.03.2011, 08:04

A co ma piernik do wiatraka ... Zamast nabijać sobie posty napisz co o tym myślisz...

ja myślę żeby to było w cenie conajmniej 5oo ptk. Dodatkowo dobrze by było gdyby to zależało też od poziomu expedycji, do której chcemy sie zabierać.

657

Tuesday, 08.03.2011, 09:36

jestem za teraz pkt tylko się mnożą a można było by coś z nimi zrobić

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

658

Wednesday, 09.03.2011, 11:45

Może lepiej nie czas samej ekspy. Tylko czas do następnej np 1dzień 50 pkt repki.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

659

Monday, 21.03.2011, 15:45

A może zrobić takie coś jak opóźniony atak ;D 5 - 1o - 15 min do wyboru. dzieki temu niektórzy nie będą tak często zwiewali. Zasada prosta - atakującemu wyświetla się rzeczywisty czas dojścia ale nie wyświetla sie opóźnienie jakim dysponuje atakujący.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

660

Monday, 21.03.2011, 16:24

Tylko czesc atakow nawet nie trwa 5 min co z tym zrobisz ? :)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling: