Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

661

Tuesday, 22.03.2011, 10:44

No wydawało mi się , że to logiczne :P można jakieś procentowe od wartości podstawowej ataku.

PRZYKŁAD :

Podstawowy czas to : 3 min 45 sec.

Opóźnienie to : 20 % czyli 45 sec.

Rzeczywisty czas ataku : 4 min 30 sec.

Można również zrobić przyśpieszenie o te 20 % jeszcze. Tutaj może na przykład kosztem ptk. reputacji - wtedy będą się mogły na coś przydać :D

662

Wednesday, 23.03.2011, 00:46

Kombinatorom nie zaszkodzisz a uczciwym graczom te 2 minuty nie robia roznicy. Przyklad? Pierwszy z brzegu: Jeden z graczy zalogowal sie dzis 9:24 rano a przed polnoca zdazyl zwinac wojsko choc mial na to zaledwie 5 minut. Gdyby mial 3 minuty i tak by uciekl.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

663

Wednesday, 11.05.2011, 20:04

Eventy czasowe

Było o tym już w kilku postach ale to jest jedna z wielu rzeczy która warto by wprowadzić
Jeśli już będą eventy to raczej na zasadzie bonusów do statów jednostek/skrócenia czasu budowy/dodatkowej ilości wypraw.
Jest to wypowiedź Kruczego z 16.07.2009 czyli niedługo minie 2 lata a o żadnych nowościach nie słychać, od roku oprócz drobnych zmian kosmetycznych nie zrobiono nic. No może poza pójściem po najmniejszej lini oporu i wyłączenie szarży z przedmiotów dla człowieka, a za parę lat ludzie będą płakali gdy nieumarły 40 lvl będzie miał 31% szansy na szarżę i modyfikator 425%(możliwe do osiągnięcia z aktualnie mi znanymi przedmiotami), dla porównania człowiek 40lvl 25% szansy i 250% modyfikator. Jak widać to przedmioty do szarzy są przegięte a nie człowiek. Wracając do tematu na serwerach wieje nudą eventy czasowe to pewne urozmaicenie w grze. A mogą być naprawdę różne np.
ilość zdobywanego expa +50%
szansa na drop prefa +200%
hp jednostek i bohaterów +100
Dużym rozczarowaniem jest tez drop na TE, jest mnóstwo zwoji do amuletów i pierścienie a biżu brak, praktycznie nikt nie używa biżu (3) do innych celów jak expy i lokacje. To takie moje krótkie przemyślenia. Eventy czasowe mogą być pierwszym krokiem który chociaż na jakiś czas ożywi TE .

664

Saturday, 31.03.2012, 17:43

zróbcie jeszcze baaaardzo rzadkie prefixy do artefaktów hahaha

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

665

Saturday, 31.03.2012, 18:47

zróbcie jeszcze baaaardzo rzadkie prefixy do artefaktów hahaha

hmm a co by to dało??

666

Saturday, 31.03.2012, 19:22

niech już sie admini martwią ja chce ożywiać powoli tą grę

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

667

Sunday, 01.04.2012, 21:54

przestaną jak ktoś walnie nowy wątek albo posta i nie będzie widać że coś rzuciłeś na ruszt :D

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

668

Wednesday, 11.04.2012, 15:39

Pomysł

co administracja na takie coś powie:

1)wprowadzić specjalne zdolności bohatera takie jak szarża tylko dla innych ras bohaterów :?:
np.:
bohater nieumarły -> % szans na wskrzeszenie %jednostek (maks do 100%) przeciwnika poległych w walce po swojej stronie
bohater anioł -> % szans na wskrzeszenie % jednostek (maks do 100%) swoich poległych w walce
bohater demon -> % szans na to że jednostki zamienią % ran w % obrażeń (coś w rodzaju furii)
2)zmienić nazwy i wygląd jednostek w zależności od bohatera
np.:
bohater człowiek -> legionista
bohater anioł -> boski legionista
bohater demon -> przeklęty legionista
bohater nieumarły -> legionista zombie
3)wprowadzić itemki dające specjalną zdolność innej rasy (patrz pkt. 1) ale takie że zawsze bohater danej rasy będzie lepszy od tego co ma itemki. Można mieć tylko jeden rodzaj takiego sprzętu.

669

Wednesday, 11.04.2012, 16:24

bomba ze wskrzeszeniem ale tyllko anioł by umiał
demonowi damy przeklęty szał czyli jednostka by zadawała 2 ataki podwójne obrażenia (inaczej niż szarża) i z mniejszą szansą na wejście statystycznie z 5 lub 10 % mniej od człeka szarży ale z czasem wyrównanie do człeka (szanssy na wystąpienie) bo człek ma coraz silniejszą szarżę ale to na poziomie 50
nieumarły szansa na zmniejszenie obrażeń przeciwnego oddziału czyli zmniejsza obrażenia o połowę rośnie jak człek
dobry pomysł ale to moje takie fantazje u hobbita mało różnorodności ( wskrzeszenia i ta furia to trochę nie rozumiem ) :)
a portrety mogłyby być raczej takie jak sobie ustawimy lub jak obrazki w profilu

edit
można zamiast szarży człeka ( wiele kontrowersji więc zabrać mu szarżę i z przedmiotów by normalnie miał jak inni)
zamiast szarży coś jak okrzyk bojowy +...% wszystkich statystyk jednostek
i dajcie dalej rozwijać płatnerstwa i takie podobne by jednostki ulepszać (mozolnie długo i kosztownie)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Cocroach" (11.04.2012, 16:31)


Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

670

Wednesday, 11.04.2012, 16:45

wskrzeszenie nieumarły -> jednostki przeciwnika dodają się podczas walki np.: zabiliśmy 70 halek 30 z tych halek zmartwychwstaje jako nieumarli po naszej stronie ale tylko na czas walki, a u anioła po walce

furia jak dla mnie jest prosta -> dostaliśmy 10k damage w walce jednostki wpadają w furię zadają np.: 5k damage więcej
chodzi o to że rany powodują zwiększenie obrażeń :)

edit
portret jednostki a nie bohatera ;) taki legio z rogami i ogonem np.

671

Wednesday, 11.04.2012, 20:15

aż wyczuwam że w heroes 3 grałeś
zaklęcia wskrzesszenie i animator co?

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

672

Wednesday, 11.04.2012, 22:48

aż wyczuwam że w heroes 3 grałeś
zaklęcia wskrzesszenie i animator co?

no coś ty jak nie mógłbym raczej miałem na myśli zaklęcia z HoMMV: Wskrześ Umarłych i Wskrzeszenie ale to i tak to samo 8) chociaż Wskrześ Umarłych obniża HP ;)

673

Wednesday, 11.04.2012, 23:28

pograj w 3 5 przy 3 wysiada
swoją drogą zróbcie więcej jakichś bardziej wartościowych czarów i dajcie czary do wyższych epok niż 3
ale najpierw patcha dajcie co obiecaliście a te nasze pomysły na 2013
wierzę w was bw

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

674

Wednesday, 11.04.2012, 23:54

dla mnie 5 to 3 tylko z lepsza grafika i kranosludy :love: :love: :love: :love:

ja też w was wierze BW ;)

675

Thursday, 12.04.2012, 10:29

Realnie chcemy wdrożyć to co już jest zapowiedziane.

Inaczej za długo by trzeba było czekać na wdrożenie tego, bo dochodzi jeszcze konieczność balansowania.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

676

Saturday, 14.04.2012, 11:43

Ja tylko rzucam pomysły na przyszłość 2013 lub 2014 rok 8)

677

Saturday, 14.04.2012, 13:51

do rankingu graczy mozna dodac 6 zakladek, po jednej na kazda epoke

majac ilosc punktow z konkretnej epoki latwiej mozna bylo by ustalic sile gracza w konkretnej epoce

mozna by tez ustalic czy ktos sie buduje czy zbiera surke ;)

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

678

Saturday, 14.04.2012, 14:35

dobry pomysł, ale i tak przecież jest pokazane w rankingu kto w której epoce jest, więc myślę, że to niepotrzebne bo zawsze można kogoś szpiegować i też będziesz wiedział co ma 8)

679

Saturday, 14.04.2012, 20:42

Proponuje zniesc limit wspomagania w oblężeniach - w zakresie epok. Skoro w klanie sa gracze z 2, 3, 4, 5, 6 epoki ta koazdy z nich powinien miec możliwość uczestniczenia w obronie KAŻDEGO Klanowicza :), byłoby ZNACZNIE ciekawiej.

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

680

Saturday, 14.04.2012, 20:54

Oj to na pewno nie przejdzie .
Poza tym poczekaj na komentarze nawet wiem kogo :rotfl: