Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

681

Saturday, 14.04.2012, 21:23

nie wiesz co by się działo i to jest najlepsze bo zaczęliby ludzie skakać w epokach bo mieliby obronę niższych epok ale to na nowym serwie teraz 3 era to rozwali każdą nie ma co ukrywać jedynie wiochy z bc na 2k rajek coś zrobią ale ile takich jest ???
chyba arlo

682

Saturday, 14.04.2012, 21:33

to jest bardzo dobry pomysł ale na nowym serwerze :) A może ty stworzyć taki server speed razy 2 (lub wiecej) , bez ograniczenia epok w atakach i oblegach, z dużym dropem, z szarżami dla człowieka, taka maksymalna rzeźnia :)



Spiryt i po co prowokujesz?
T2 - Cichy

683

Saturday, 14.04.2012, 22:24

Z rozwinieciem rankingow bylo by ciekawiej - np najwieksza wioska decyduje poziom glownego budynku, najwiecej kradnacy surki.

A to ze wylacznie w obronie ( nie tylko w ataku ) mogly by wystepowac wszystkie epoki na pewno bylo by ciekawe :) - uwazam ze najwieksze armie z 3 epoki spotkaly by "godnych" przeciwnikow w wyzszych epokach :P

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

684

Saturday, 14.04.2012, 22:57

No dobry pomysł troszkę by się gra ruszyła więcej ataków i wyższe epoki by miały gdzie żelazo zdobywać w niższych epokach którego potrzeba troszkę na budowy.Bo na T2 jest krucho nie to co na T1 .





Cichy ja prowokuje chyba ci się coś pomyliło wtrącając swoje dwa grosze do tematu który cię nie obchodził więc teraz się nie rób pokrzywdzonym.Poza tym ja nie wpieprzam się jak coś wy napiszecie na jakiś temat no chyba ze do mnie a was to wszędzie pełno jak byście nie wiadomo kim byli . :whistling:

685

Sunday, 15.04.2012, 09:01

a po co rankingi te co są są dobre, tu trzeba napierać a nie ślęczeć nad słupkami :)

Jako że jest t okuźnia pomysłów, proponuje dodać runę która dodaje szarży i modyfikator. Istniejące runy podnoszą hp, atak, obronę, inicjatywę, mogły by dodawać i szarży :)

Hobbit ta gra ma dużo rozkminek, o których nawet nie przypuszczasz, potrafi zaskoczyć w każdym momencie.

Spiryt to nie jest prywatne forum, każdy może się wypowiedzieć w każdym temacie. Przydałby się na tym forum moderator z prawdziwego zdarzenia :)
T2 - Cichy

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "kamilktm" (15.04.2012, 09:33)


Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

686

Sunday, 15.04.2012, 10:40

Hobbit ta gra ma dużo rozkminek, o których nawet nie przypuszczasz, potrafi zaskoczyć w każdym momencie.

Wiem bo dopiero w nią 2 miechy gram :rotfl:

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

687

Sunday, 15.04.2012, 11:11

A Ja proponuje w expedycjach małe zmiany ;)
powiedzmy wybieramy sb3 i :
mamy do wyboru 3 opcje
a) zwiększony drop artefaktów
b) zwiekszony drop biżu
c) zwiekszony drop zwojów

wybieramy którąś z opcji i zwiększamy szanse na wydropienie czegoś z danego rodzaju

688

Sunday, 15.04.2012, 20:24

Skoro mozna zrobic event z 1 minutowym budowaniem, co powoduje ze gracze 6e zyskali przewage nie do odbudowania przez najbliższe 1000 lat (chyba ze jakims cudem pojawi sie nowa epoka) to i mozna zniesc na tym serwie i limit epok w oblach i atakach

ciekawe jak 1000 piechoty radzi soebie z 2000 halek :))

689

Sunday, 15.04.2012, 20:32

pokaż mi kto na t2 ma w 6 epoce 1000 piechoty, a z tego co się orientuje to nawet nikt nie ma 1000 ze wszystkich wiosek, choć jedna osoba z SIR ma prawie 1000 piechoty w sumie :)
T2 - Cichy

690

Sunday, 15.04.2012, 21:43

och greg pewnikiem ma a i w az nie wiesz czy czasem nie mają swoją drogą sts ma 1000 piechty hahahah

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

691

Sunday, 15.04.2012, 21:50

a może mają po 10 tyś.??
3e może mieć po 3k halek a 5 i 6 już nie może mieć 1k
jesteście żałośni z tym ciągłym narzekaniem

692

Sunday, 15.04.2012, 22:53

jedyne na co można narzekać to na brak dużej ilości aktywnych graczy, a nie że trzeba robić zapisy aby sobie kogoś zaatakować :)
swoją drogą przydała by się jakaś reklama promująca TE - powinno to być ujęte w patchu :)
T2 - Cichy

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

693

Monday, 16.04.2012, 10:35

z tym się zgadzam
obecnie w TE grają gracze którzy przypadkiem znaleźli ją w necie i ich znajomi ;)

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

694

Monday, 16.04.2012, 14:27

plakaty porobic i w barach powywieszać hehe tam siedzi pełno ludzi z dużą ilościom wolnego czasu :rotfl:

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

695

Monday, 16.04.2012, 23:43

plakaty porobic i w barach powywieszać hehe tam siedzi pełno ludzi z dużą ilościom wolnego czasu :rotfl:

może jako ofertę pracy po studiach filozoficznych lub socjologicznych :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: (bez urazy dla wszystkich kolegów z uniwerków)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

696

Tuesday, 17.04.2012, 13:44

Masz coś do socjologów? Ja skończyłem i w barach z powodu nadmiaru czasu nie przesiaduje:P
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

697

Tuesday, 17.04.2012, 13:47

Zamiast wprowadzać 7 epokę lepiej zrobić to:

- naloty tylko możliwe na budynki wojkowe ( koszary, posąg bohatera ), co godzine jeśli siły przeciwnika by nacierały to absolutnie starczyłoby, żeby uniemożliwić rozbudowe wojska i wykonać sensowny atak i nie piszczcie ze to bzdura bo jeśli klan jest zgrany dałby sobie łatwo rade z delikwentem.(nikt przecież nie siedzi 24h)

- w 6 erze wprowadzić budynek Maszyna Czasu - gracz jednorazowo na ere w każdej chwili mógłby przenieść się do epoki którą sobie wybierze z zachowaniem swoich rozwiniętych bohaterów i sprzętu jaki zdobył przez ten czas rozwoju. ( dałoby to megamożliwości a tylko nie liczni dotarli tak daleko)

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

698

Tuesday, 17.04.2012, 17:58

bez urazy dla wszystkich kolegów z uniwerków)

Masz coś do socjologów? Ja skończyłem i w barach z powodu nadmiaru czasu nie przesiaduje:P
to było takie uogólnienie ale bardziej o filozofów mnie chodziło 8)

699

Tuesday, 17.04.2012, 18:09

Beldor i ze tak spytam na co to komu ? Ja rozumiem ze Tobie sie przyda ale Ci z 6 jakos nie widza w tym sensu.. A biorac pod uwage ze jestes juz w 2 epoce to nim do 6 jedyny zainteresowany dojdzie to ta gra powinna w ten czy inny sposb sie zakonczyc ;) ( bez urazy ) ;)

dopowiem od razu ze atak kogos z 6 epoki na nizsze jest tez bez sensu bo oznacza 99% porazke tego z nizszej, tak wiec takie wechikuly to raczej malo sensowne :/

700

Tuesday, 17.04.2012, 22:35

jedyne co w 6 epoce przydaloby sie dodac to wiekszy koszt utrzymania piechoty ;p