Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

721

Wednesday, 24.10.2012, 23:09

a kolega z klanu miał 2 x bwb i też nic mu nie dropi

722

Friday, 09.11.2012, 11:48

Sytuacja wygląda tak, że w chwili obecnej osoba z epoki niższej nie może wydropić zwojów z epoki wyższej. Jedyny sposób to możliwość zakupu lecz z powodu deficytowej ilości jest to niemożliwe.

Moja propozycja żeby podczas expedycji albo w jakiś inny sposób można było wydropić te zwoje zamiast artefakty - np zaznaczamy w okienku , że rezygnujemy z dropa artefaktu na rzecz ewentualnego zwoju z epoki o 1 wyższej niż nasza. Wydaje mi się, że to urozmaici rozgrywkę i wreszcie przybliży nas do posioadania większej ilości zwojów. Nawet jeżeli szansa wyniesie 2% to będzie to zawsze jakaś szansa na dropnięcie. Szansa, że ktoś wystawi jest jak wygrana w totolotka:P

Dodatkowym pomysłem jest organizowanie rajdów na super silne bossy. Uczestniczyć będą mogli wszyscy, a założycielem takiej silnej expy może być np. ADMINISTRACJA. Nagrodą za zwycięstwo może być na przykład bonus do budowy 10% albo 20% wydobycie - nie dotyczące kosztu utrzymania jednostek etc..

Co o tym myślicie ???

723

Saturday, 10.11.2012, 22:56

Moja propozycja żeby podczas expedycji albo w jakiś inny sposób można było wydropić te zwoje zamiast artefakty - np zaznaczamy w okienku , że rezygnujemy z dropa artefaktu na rzecz ewentualnego zwoju z epoki o 1 wyższej niż nasza. Wydaje mi się, że to urozmaici rozgrywkę i wreszcie przybliży nas do posioadania większej ilości zwojów. Nawet jeżeli szansa wyniesie 2% to będzie to zawsze jakaś szansa na dropnięcie.

Bardzo dobry pomysł. Choć jak już coś takiego robić to można by dodać jeszcze "szansa na zajebistą broń (prefix)", etc.

Każdy pomysł, który nie wypacza rozgrywki jest dobry, bo jest urozmaiceniem, a tego potrzeba.

724

Saturday, 10.11.2012, 23:06

dobra jedyne co zostało to zrobić reset i wprowadzać zmiany które tą grę poprawią , propozycji jest już full więc nic tylko nowego serwera stawiać lub reset starego i gramy
ps naprawdę nigdy nie widziałem reklamy time edge nawet na interii :rotfl:

725

Sunday, 11.11.2012, 04:13

Zwoje, bronie powyzej danej epoki nie moga byc bo zniechecaja do awansowania.
Ale jakies "bonusy" gospodarcze sadze ze jaknajbardziej nawet glupie wygrales znalazles 100 000 kazdego surowca albo natrafiles na (sprawdz lvl gracza) prefixowana rzecz ktora na pewno Ci sie przyda. Oczywisie przeciwnik musial by byc naaaaaprawde wymagajacy.

726

Sunday, 11.11.2012, 10:06

Każdy ma swoje priorytety:D Dla niektórych ważniejsze są artefakty i przedmioty dla innych bonusy i sprawy gospodarcze. To oczywiście zrozumiałe. Zresztą ci, którzy uczestniczyli w evencie budowlanym i tak nie przejdą już do wyższej epoki :D

727

Wednesday, 23.01.2013, 22:00

Wnoszę o wprowadzenie opcji pozyskiwania zwojów oraz run z przedmiotów. Po zmianach w postaci wiercenia dziur wiele rzeczy przestało mieć jakąkolwiek wartość ale pozyskanie z nich run może nieznacznie zrekompensować utraconą wartość przedmiotów.

728

Wednesday, 23.01.2013, 22:03

swietny pomysl ;D

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

729

Wednesday, 27.03.2013, 11:57

Podział ekwipunku w zbrojowni

Podział ze względu na rodzaj przedmiotu :rotfl: . Mianowicie, każdy kto ma dużo gratów w zbrojowni ma dużo "złomu" (głównie w 3 epoce) a pomiędzy nimi jakieś dobre itemy to trudno je znaleźć, tak samo jest gdy ktoś po prostu szuka np. danej tarczy to musi grzebać 4 strony w zbrojowni i czasami nawet musi się złomu pozbyć aby dokopać się do danego przedmiotu.
Mój pomysł (który już pewnie był ale nie wnikam) polega na podzieleniu przedmiotów kategoriami np. w ten sposób, żeby łatwiej było doszukać się, rzeczy:


730

Thursday, 28.03.2013, 11:43

Po to nie ma takiej opcji żebyś musiał się odgracić co jakiś czas.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

731

Thursday, 28.03.2013, 11:45

Ale taki nieład dokucza nie tylko zagracającym sobie :)
Poza tym kto powiedział, że w każdej kategorii ma być po 4 karty... wystarczy jedna... wtedy też będzie trzeba "sprzątać" :)

732

Wednesday, 03.04.2013, 11:52

Po prostu uwierz na słowo, że jest to technicznie "niemożliwe".
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

733

Saturday, 06.04.2013, 16:30

propozycja

a mam pytanko skoro nic się nie da za bardzo tu (w TE) już wprowadzić czy zmienić (myślę, że to za sprawą finansów i opłacalności wdrażania nowych pomysłów do gry) a serwer i pewnie nie tylko T2 umiera więc dlaczego nie wprowadzacie małych zmian, tzw. dodatków płatnych???? działających jak PREMIUM
Może wpływy pieniężne coś zmienią w ''mentalności nic nierobienia'' już w TE ??

np. powiedzmy(tu chodzi o zasadę nie o kwoty,choć moim zdaniem kwoty powinny być niskie, zachęcające do częstego korzystania z dodatków przez wszystkich graczy itp):

1. za dodatkowe 5PLN/ miesiąc - zwiększenie ilości lokacji x2 dziennie
2. +7PLN/miesiąc - możliwość zakładania exp klanowych 2xszybciej
3. +2PLN/miesiąc - drop biżuterii zwiększony 2 krotnie
3. +3PLN/miesiąc - drop biżuterii zwiększony 3 krotnie itd....
4. +2PLN/miesiąc - drop run zwiększony 2 krotnie
5. +3PLN/miesiąc - drop run zwiększony 3 krotnie itd..
6. +10PLN/miesiąc - ochronka przeciw oblegom na 1 wioskę do wyboru
7. +5PLN/miesiąc - ochronka przed atakami na wioski
8. +2PLN/miesiąc - drop przedmiotów unikatowych zwiększony 2 krotnie
9. +3PLN/miesiąc - drop przedmiotów unikatowych zwiększony 4 krotnie itd.


no i na pewno znajdzie się wiele innych ''małych'' rzeczy, które zmieniłyby całą sytuację na korzystniejszą dla obu stron
myślę, że te zmiany nie wymagają jakiś bardzo skomplikowanych zabiegów

każdy mógłby wybrać na czym mu zależy, jak urozmaicić swoją grę, w jaki sposób chce grać, w którym kierunku chce bardziej się rozwijać w najbliższym czasie itp. :D

734

Saturday, 06.04.2013, 16:50

engy bez obrazy ale jeszcze slonca nie bylo a juz ci zaszkodzilo :-)
T2 - Cichy

735

Saturday, 06.04.2013, 17:30

hehe Cichy mówisz że tu już niczego się nie doczekamy?? :((( tez się trochę tego obawiam... jakkolwiek nadzieja jeszcze nie zagasła ;)

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

736

Sunday, 07.04.2013, 14:27

engy bez obrazy ale jeszcze slonca nie bylo a juz ci zaszkodzilo :-)
zdecydowanie :rotfl:

737

Monday, 08.04.2013, 01:13

Engy, apropo Twoich pomysłów.

Wiesz czemu w latach 80 w Polsce była hiperinflacja ?

Bo jeden koleś złapał Złotą Rybkę i jednym z jego życzeń było żeby wszyscy Polacy byli milionerami ...

Tak mi się to przypomniało ;)
Ale mam wrażenie że nie pamietasz o czym mówię :((((

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

738

Monday, 08.04.2013, 23:41

hmm a może by zrobić "aukcje specjalne", ze jak zaznaczasz żeby ustalić cenę wywoławczą to możnaby dodać nick/id gracza któremu chcemy sprzedać przedmiot ;) co wy na to?

739

Tuesday, 09.04.2013, 00:00

nie bardzo rozumiem związek hiperinflacji z chęcią zmian w TE, ja nie trzymam gotówki w materacu tylko podsuwam im pomysł jak ma ona trafić w ich ręce.... ale nic na siłę... heh

740

Wednesday, 10.04.2013, 12:38

Pewnie z tego samego powodu nie dajemy tego w BW.

Jest to jedyna rzeczy, która wyróżnia nas na rynku, nie ma tutaj opcji P4W. (pay for win)
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker