Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 17.12.2008, 21:49

Chodzienie ,,Solo,, na jaskinie poz 1 i 2 Prehistoria

Wszędzie widze tematy chodzenia na lokacje w starożytnosci i średniowieczu ,a w prehistori nic co dotyczyło by chodzenia samotnie.

Oto moje staty:

Poź 5

Hp 317

Atak 90

Obrona 69

Inicjatywa 128

leczenie 90

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 17.12.2008, 22:07

Jak będziesz na 10 to możemy porozmawiać o solówkach. Nigdy solo nie chodziłem na lokacje w prehistorii. Na początku starożytności właśnie na 10 czyściłem 1 poziom jaskiń. Nie ma po co chodzić solo skoro trenujesz 10 mamutów i masz 3 poziom na luzie z 3-4 krotnie wyższym doświadczeniem niż gdziekolwiek solo...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Wednesday, 17.12.2008, 22:09

nie bardzo wiem w jakim celu założony nowy wątek... pytania nie widzę :p

Stwierdzasz jakiś fakt. Jeśli chodziło ci o poprawki do tematu lokalizacji specjalnych to było napisać tam jeśli chodziło ci o coś innego to naprawdę nie mam pojęcia o co :O
btw. leczenie na solo nie jest ci potrzebne bardziej AA

4

Wednesday, 17.12.2008, 22:13

nie bardzo wiem w jakim celu założony nowy wątek... pytania nie widzę :p


Chodziło mi oto czy bym sobie poradził,a w temacie o starożytnosći głupio zadawac tematy o prehistorii :P

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 17.12.2008, 22:17

Z latającym na pewno w jaskini nie zginiesz. Ale reszta statów zdecydowanie za słaba. Podnieś inicjatywę do ~210 i atak gdzieś do 140-150 (w sumie z przedmiotami) to możesz spróbować na 1 poziom jaskiń z nadzieją, że wyczyścisz poziom.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)