Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 18.12.2008, 11:55

zasięg wioski

co oznacza że mam zasięg wioski 8?czy to znaczy że mogę atakować kogoś 8 kwadracików w bok?no i jeśli czy wioska jest poza zasięgiem to armia "zaginie w akcji" czy tylko może tak sie stać i od czego to zależy...

czytałem że żeby sprawdzić czy dany kwadrat jest w zasięgu należy na niego kliknąć i zobaczyć czy wyświetlają sie pola bonusowe....co to znaczy?pojechałem dość daleko i jak klikałem na kwadrat to pojawiało sie co mogę tam wydobywać,co to są te pola bonusowe?

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 18.12.2008, 12:19

Z tutoriala:

Cytat

Zasięg miasta
Zasięg miasta zależy od poziomu wioski. Zasięg miasta wpływa na szansę na udane szpiegowanie (która wynosi 100%, kiedy szpiegowana wioska jest w zasięgu dowolnej Twojej wioski) oraz podgląd surowców dominujących na mapie świata.
Zasięg to w zasadzie promień dookoła twojego miasta, w którym oprócz wymienionych rzeczy czas szpiegowania jest znacznie skrócony.
Zasięg "8" oznacza, że możesz korzystać z tych dobrodziejstw do ośmiu pól w kierunku prostopadłym i równoległym od danego miasta . W innych kierunkach jest on nieznacznie mniejszy bo liczone są pola, które armia musi przejść aby dotrzeć do lokacji.

Dodatkowo gdy zasięgi twoich wiosek "nachodzą na siebie" lub się stykają to możesz korzystać z dobrodziejstw zasięgu wioski A wysyłając armię na szpiegowanie z wioski B, mimo, że teren, który szpiegujesz wychodzi poza zasięg wioski B, ale znajduje się w zasięgu wioski A.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych