Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 02.06.2008, 00:27

Rabunek surowców

Moim zdaniem warto wprowadzić maksymalny % jaki może nam zrabować napastnik. Dlaczego tak uważam? Otóż, ktoś zbiera surowce na jakiś budynek, a tu wpada mu armia składająca się z 10 lub więcej przeciwników i rabuje min 500 surowców. Na BW są ograniczenia co do każdego surowca i tutaj też można by taki limit wprowadzić. Co o tym sądzicie?

2

Monday, 02.06.2008, 00:34

Surowce mozna chowac przed wrogimi armiami....

3

Monday, 02.06.2008, 00:35

Możesz chować, ale ograniczoną ilość, a wędzarnia też kosztuje, do tego równocześnie trzeba rozbudowywać totem.

4

Monday, 02.06.2008, 00:38

Jestem przeciwny.
1.można kampić surowce
2.można kolejkować budynki (i później anulować)
3.masz limit surowców jakie możesz zabrać

W BW nie ma 'pojemności', możesz zabrać mase surowców. Dlatego jest % ograniczenie. Tu zamiast % masz limit w jednostkach, a dodatkowo masz kampienie surowców. Dodatkowy % byłby co najmniej bezsensu.

Definitywnie NIE

Poza tym, to działa w obie strony. Ty w ten sam sposób możesz iść na kogoś innego, a jeśli jesteś gorszy, to twój problem. IMHO system w tym miejscu jest uczciwy i dopracowany.
Fajne....! -> Oblukajcie :]
Cały czas czekamy na:
+dodanie w panelu armii sumacyjnej pojemności
+usuwanie jednostek
+ranking
+panel usera -szukaj
+czas wiadomości -żeby pojawiały się szybko
+przerzucanie do wiadomości po wykonanej akcji
+raporty. Nazwa przeciwnika linkiem do kwadratu lub profilu
+licznik graczy/graczy online (tak jak w BW)

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 02.06.2008, 09:46

Szkoda gadać.
Jakby wprowadzono % na sórówkę to niebyłlo by sensu atakować innych chyba że po exp ja na obecną chwilę mogę włożyć do spichlerza 2700 i mam ochronę na 347 sórówki , oczywiście co chwilę coś buduję albo kolejkuję budowę więc nie opcji mi zabrać sórówkę no chyba jak się zagapie to 100 kamyka może byś zgarnął
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

6

Monday, 02.06.2008, 09:49

1. Jest opcja spichlerza, w którym można chować surowce (w BW tego nie ma, skoro już porównujemy).
2. Istnieje coś takiego, jak automatyczna ochrona ilości surowców (zależna od ilości i poziomów wędzarni).

Nie będzie zmienione, zamykam.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny