Nie jesteś zalogowany.

TE

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 21.12.2008, 00:16

TE

Witam graczy TE :)
Gram w te grę od 2 dni jednak już teraz mam wielka ochotę wypowiedzieć się na jakość tej gry . Zostałem namówiony przez kolegę z teamu [inna bardzo znana gra tego typu] na zarejestrowanie się i sprawdzenie jej możliwości .
Jestem Adminem na dwóch grach i rejestracje przyjąłem z dystansem , po zalogowaniu się na konto pierwsze co mi się spodobało to ziomek ruszający się budując budynek :D Coś nowego i innego :).
Po pierwszym dniu gry nie widziałem nic więcej ciekawego poza mnogością opcji i możliwości które nie były mi zrozumiałe , następnego dnia przeczytałem Faku które jest baardzo słabo napisane i wiele mu brak [polecam nowe faku bardziej rozwiniete bo te 2 pierwsze dni sa bardzo ważne dla decyzj podjęcia zabawy i zaangazowania się] , już teraz po tych 2 dniach gry napisałbym dużoo więcej co by pomogłoby zachęcic gracza do dalszej zabawy . Wspomniany wczesniej kolega pomógł mi 2 dnia w rozgrywce prowadząc mnie co mam budowac robic itp .
Zacząłem farmic i zabawa się zaczęła :> Gra zaczęła mnie wciągac jak narkotyk i nie chciałem kończyć .. jeszcze i jeszcze i więcej , podobnie jak ogame 4 lata temu .
Na te chwile gre mozna powiedzieć zaczynam chwytać i rozgryzać w dobrym słowa znaczeniu , poznaje jej mozliwości jej dobre jak i złe strony [których jest bardzo mało] .
Gra mnie oczarowała , jestem szczęsliwy i dumny z faktu iz Polacy potrafia dokonac czegos dużo bardziej dopracowanego i duzo lepszego za duzo mniejsze pieniądze jak nasi sąsiedzi z Niemiec .
Zakładając ten wątek mialem na celu podziekowanie dla twórców gry jak i szacunek i zyczenia powodzenia w rozwoju tej wspanialej gry .

Ludzie grajcie i szanujcie twórców programistów za ich zapał , zaangażowanie i chęc urozmaicenia naszego życia czymś tak wspaniałym .
Płacąc za Premium mam wiedze i wdzięcznośc co się raczej nie zdaża w grach konkurencyjnych .

Jeszcze raz dziękuję , życzę Wesołych Świąt i szczęsliwego Nowego roku :)

Diabel

2

Sunday, 21.12.2008, 00:33

Faq na forum powstał jako uzupełnienie wiadomości z Tutoriala - on jest podstawą wiedzy o tej grze. Aczkolwiek jeśli masz sugestie i propozycje do FAQa na forum, bardzo chętnie je przyjmiemy :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


3

Sunday, 21.12.2008, 00:36

Faq na forum powstał jako uzupełnienie wiadomości z Tutoriala - on jest podstawą wiedzy o tej grze. Aczkolwiek jeśli masz sugestię i propozycję do FAQa na forum, bardzo chętnie je przyjmiemy :)
Oczywiście będę się starał pomóc i wszelkie moje uwagi jak i propozycję zamieszczę jednak uważam iż na te chwilę jestem żółtodziobem który musi pograć jeszcze kilka dni .
Za kilka dni jak zdobędę troszkę większą wiedzę na temat rozgrywki postaram się zamieścić coś pomocnego dla nowych graczy .
Dziękuje za odzew .
Diabel

4

Sunday, 21.12.2008, 01:13

Właśnie dlatego, że jesteś nowy, możesz bardzo pomóc (mając świeże i, że się tak wyrażę, nieskażone podejście do tej gry ^^) stworzyć porządny poradnik dla potencjalnych "zielonych" :)
Ale to będziemy myśleć później, bo dziś już za późno na takie rzeczy :P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


5

Sunday, 21.12.2008, 01:51

No ja już myślę :) , w pierwsze dwa dni 3k punktów to podobno nie lada wyczyn :p , opracowanie poradnika z Waszą pomocą zajmie mi max 2 dni .

Pozdrawiam Diabel

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 21.12.2008, 09:36

Dopisuje sie pod postem Diabla, chociaz mam niejasne wrazenie, ze usmiechy Czarnego pod Diabla postem biora sie z nadmiarnej ilosci wazeliny - satysfakcja gwarantowana ;D

Niewiem czy Diabel zauwazyles Demo na stronie startowej TE, tam sa podstawy podstaw jasno i klarownie przedstawione ;)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

7

Sunday, 21.12.2008, 11:07

RE: TE


Ludzie grajcie i szanujcie twórców programistów za ich zapał , zaangażowanie i chęc urozmaicenia naszego życia czymś tak wspaniałym .


Ale wazelina że az miło :P
Powiem tak...grasz krótka i stąd takie a nie inne wrażenia (miałem identycznie). Pograsz troszkę dłużej to czas zweryfikuje Twoja opinie.

8

Sunday, 21.12.2008, 12:37

Niewiem czy Diabel zauwazyles Demo na stronie startowej TE, tam sa podstawy podstaw jasno i klarownie przedstawione ;)
Przyznaję się bez bicia że wcześniej tego nie zauważyłem czy też nie otwierałem demo myśląc iż jest to filmik na temat gry :P
Moim zdaniem to DEMO powinno nosić nazwę Samouczek :D ale to szczegół:)


Cytat

Ale wazelina że az miło :P
Powiem
tak...grasz krótka i stąd takie a nie inne wrażenia (miałem
identycznie). Pograsz troszkę dłużej to czas zweryfikuje Twoja opinie.
Zgadzam się że czas zweryfikuje moja opinię ale pierwsze wrażenia są jakie są a to już bardzo wiele :)

Pozdrawiam i miłej zabawy :)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Sunday, 21.12.2008, 12:41

Od Samouczkowania masz Tutorial. A Demo jest dobrą nazwą bo to praktycznie jak filmik, tylko że interaktywny.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

10

Sunday, 21.12.2008, 15:02

Cytat

Pograsz troszkę dłużej to czas zweryfikuje Twoja opinie.
ja gram od alfy i jakoś nie narzekam.
Co do dema to testowałem je i moim zdaniem dobrze wprowadza w tajniki TE
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

Kalwin

Początkujący

Postów: 22

Skąd: Stare Miasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Sunday, 21.12.2008, 15:24

Od Samouczkowania masz Tutorial. A Demo jest dobrą nazwą bo to praktycznie jak filmik, tylko że interaktywny.

Pomocy na starcie jest od groma (Lomnas nie wspomniał jeszcze o forum,no ale przecież na nim jesteśmy wiec sprawa jest oczywista :D ) że samo to demo wydaje się być zbędne.Powiem szczerze:ja też z niego nie skozystalem,tak sie napaliłem na samą grę że szkoda mi było czasu...
Pomijam fakt iz gra nie jest jakoś szczególnie skomplikowana...Tutek,demo,forum to jest już taki ogrom pomocy ze nie wyobrażam sobie co można jeszcze zrobić dla kogoś kto nie "załapie" po skorzystaniu z w/w pomocy...
Acz kolwiek cieszy mnie fakt że operatorzy tak staja na glowie aby nam ułatwić zabawe ;)
EDIT:byki :whistling:
:D :P ...Warn up my life... :P:D
F..k Op :P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Kalwin" (21.12.2008, 15:32)


12

Sunday, 21.12.2008, 16:32

Cytat

Pograsz troszkę dłużej to czas zweryfikuje Twoja opinie.
ja gram od alfy i jakoś nie narzekam.
Co do dema to testowałem je i moim zdaniem dobrze wprowadza w tajniki TE


Ja również...i tez nie narzekam przeciez bo gdyby było inaczej to bym nie grał i kasy w premium nie ładowal ;)
Jednak do uwielbienia i ideału to jeszcze daleka droga :P

13

Sunday, 21.12.2008, 18:13

Nie ideał nie uwielbienie ale w porównaniu z konkurencją "Masakra" w dobrym słowa znaczeniu :P

14

Monday, 22.12.2008, 19:56

Samo demo wystarczy zeby zakumac o co w tej grze chodzi i ja troche przetestowac przed rozpoczeciem gry

Krotko mowiac zaczolem w ta gre grac dlatego ze rozbawila mnie nazwa jednostki "Dziecię Mastodonta" :rotfl: chciałem sprawdzić co bedzie w ep2 :)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

elan

Początkujący

Postów: 5

Skąd: Śląsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Monday, 22.12.2008, 20:44

Wedlug mnie na poczatek wystarczy demo zeby zalapac a ewentualnie w pozniejszym czasie tutka odwiedzic Jezeli ja skumalem oco w tym wszystkim biega to mysle ze kazdy rozgarniety osobnik sobie z tym poradzi ;]
Sic vi pacem para bellum

16

Tuesday, 23.12.2008, 03:20

Zgadzam się z Wami iż Demo wystarczy na dobry początek ale kto z nas kto z początkujących graczy ogląda demo zamiast czytac mało zrozumiały samouczek ?

Wpierw Demo , po Tym link do samouczka i powinno sie to pojawić zaraz po rozpoczęciu gry z możliwością wyłączenia , podstawa dobrego marketingu bo gracz mało kumaty [ja gram w podobne gry od 5 lat] może się zdenerwować na multum opcji .

Miłej nocy

Kalwin

Początkujący

Postów: 22

Skąd: Stare Miasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Wednesday, 24.12.2008, 22:00

Mysle że to rzecz gustu...Jak już pisałem olałem to demo.Jesli cos było dla mnie nie jasne to grzebałem na forum lub/i tutku.
Może było mi łatwiej bo wcześniej siedziałem na BW,a sposób myślenia jest mniej-wiecej ten sam...
Generalnie chodzi mi o to że gra nie jest jakos specjalnie skomplikowana.Chodz zdaje sobie sprawe z tego że userzy w młodszym wieku mogą miec w niektórych miejscach problemy...
:D :P ...Warn up my life... :P:D
F..k Op :P