Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 21.12.2008, 14:12

Snuffersi, Tabaka

Witam :)
Chciałbym sie dowiedzieć czy w gronie graczy Czsu Wojny znajdują się jacyś snuffersi. Moge powiedzieć że sam wciągam i uważam że jest to jedna z najfajniejszych rzeczy jaka mnie w życiu spotkała oprócz ładnych dziewczyna(ale dziewczyny to nie rzeczy) :)
Jeżeli są tacy, to chciałbym wiedzieć jakie są ich ulubione smaki. Moje to Honey&Menthol firmy Wilsons of Sharrow oraz Alpina firmy Poschl :) :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :D :D :D :D :D :D :D :D :rolleyes:
Pozdrawiam graczy i wszystkich Snuffersów

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 21.12.2008, 14:26

Można jaśniej? (bo nie za bardzo czaje o co biega ?( )
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

3

Sunday, 21.12.2008, 14:27

Nie rozumiem czego nie rozumiesz ;)
Tabaka to jest sproszkowany tytoń wzbogacony o substancje zapachowe. Wciąga się ją do nosa :D

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 21.12.2008, 14:53

No wiem co to tabaka i teraz już ogólnie zczaiłem o co chodzi, ale wątpię by było dużo takich ludzi jak Ty.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Kalwin

Początkujący

Postów: 22

Skąd: Stare Miasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 21.12.2008, 15:05

A władek tez sie liczy??Bo jezeli tak to ja lubie...
Od czasu do czasu oczywiscie:)
Piszesz tez o " Honey&Menthol",powiem szerze ze jak sie trafi to "miodek" tez lubie,a i kropelka metylowego czegos do tego to obowiazkowo... ;)
:D :P ...Warn up my life... :P:D
F..k Op :P

xpmx

Początkujący

Postów: 23

Skąd: Śląsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 28.12.2008, 12:32

Ja bardzo rzadko i okazjonalnie sięgam po RedBull'a.
Kiedyś miałem też nieprzyjemność wciągania tabaki wiśniowej... smakowa masakra :cursing:

7

Sunday, 04.01.2009, 07:08

Medicated. Poza tym znajomy eksperymentuje z mieszankami i pare razy mnie częstował, ale trudno nazwać coś co improwizuje. ;)

O, czekoladowa jeszcze ciekawa jest.
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________