Nie jesteś zalogowany.

[ REKRUTACJA OTWARTA ] rekrutacja otwarta

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 21.12.2008, 23:59

rekrutacja otwarta

poszukuje ludzi ktorzy chca grac i walczyc najlepioej bedacych w 2 epoce ale moga byc wyjatki zainteresowani pisac do lajkonika kordyy 178/22 [pozdrawiam lajkonik

2

Tuesday, 23.12.2008, 04:16

Piszę bo nie jest wymagana epoka :D
Skoro gram od 4 dni to chyba się nie nadaję ?

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 23.12.2008, 07:53

Diabel, zauważyłem że na siłę piszesz w każdym temacie, często bez sensu, tylko po to by nabić sobie posty. Jest wyraźnie napisane, że masz napisać do lajkonika W GRZE. Uważam, że ten post był bez sensy (mój z resztą też)...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

4

Tuesday, 23.12.2008, 11:57

Diabel, zauważyłem że na siłę piszesz w każdym temacie, często bez sensu, tylko po to by nabić sobie posty. Jest wyraźnie napisane, że masz napisać do lajkonika W GRZE. Uważam, że ten post był bez sensy (mój z resztą też)...
Hyh to się uśmiałem :P , wejdz w swój profil kliknij w "Posty" i zobacz jak z sensem oraz bez spamu wypowiadasz sie Ty :). Wytykając komuś błedy powinieneś być czysty jak łza a tak nie jest .. zapewniam Cie:>

Moderatora prosze o wykasowanie moich postów w tym wątku . Z góry dziękuję :)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 23.12.2008, 12:05

Diabel, zauważyłem że na siłę piszesz w każdym temacie, często bez sensu, tylko po to by nabić sobie posty. Jest wyraźnie napisane, że masz napisać do lajkonika W GRZE. Uważam, że ten post był bez sensy (mój z resztą też)...
No kurczę, Diabel mnie ubiegł z odpowiedzą, ale co tam :P, przynajmniej prawdę napisał ^^. Posty zostaną, żeby aliar mógł sobie przeczytać tajną prawdę =)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 23.12.2008, 17:09

Przeczytajcie ostatnie zdanie, łącznie z nawiasem :p A ten post napisałem głównie dla tego, że lajkonik chciał żeby pisać do niego w grze, bo tu pewnie już nie zagląda.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

7

Tuesday, 23.12.2008, 19:27

rekruytacja

czytam wszystko co jest od[powiedzia grasz 4 dni to za malo ale bede ogladal twoj rozwoj czy grasz i walczysz czy tylko grasz dla zabicia czasu kazdy ma szanse tylko tez musi dac cos z siebie i nie raz na 2 tygodnie pojawiac sie na koncie p[ozdrawiam lajkonik :)

8

Tuesday, 23.12.2008, 21:54

od 18 grudnia godzina 12 do teraz 10 k punktów :< , Hero 2 level 2 wioski techy na maxa :P