Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 22.12.2008, 20:49

Pytanie

Moze sie wydawac dziwne to pytanie ale nie wiem jak zawrucic wojsko jezeli wyslalem je do innej wioski.Raz mialem taka potrzebe i zawrucenia woja i klapa :( ,nie wie gdzie to zrobic. Szukalem i nie znalazlem.Albo taka gapa ze mnie albo nie ma takiej "opcji".



tak na marginesie to kto gra w ogame na 13 uni? :?: :?: :?:

DoGi114

Początkujący

Postów: 47

Skąd: Gdynia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 22.12.2008, 21:24

niestety takiej opcji niema dlatego trzeba dobrze pomyslec przed wyslaniem woja ;)

3

Monday, 22.12.2008, 21:35

A ja jeszcze dodam, że swego czasu był taki pomysł i nie przeszedł(bardzo dobrze swoją drogą).
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 22.12.2008, 22:25

zawrócić wojsko możesz tyko jeżeli wysłałeś je do własnej (drugiej) wioski. W tym celu musisz wejść w zakładkę "armie" i nacisnąć opcję "anuluj" znajdującą się przy czasie zakończenia podróży.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 22.12.2008, 22:49

Na dodatek armia wraca tyle do macierzystej wioski ile się od niej oddaliła.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

6

Tuesday, 23.12.2008, 08:41

Dziekuje panom za szybka odpowiedz i pozdrawiam:)

Wesołych Świąt!

Podobne wątki