Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 23.12.2008, 13:53

Bohater - problem z punktami życia

mam problem z punktami życia bohatera . W statystykach mam już wykupione 272 punkty życia . Ale niestety cały czas pokazuje o 20 oczek mniej 252 ?? :huh: . To samo jak idę do boju . wykazuje że mój bohaterma o 20 oczek mniej . Co jest grane??. Może ktoś mi wyjaśni gdzie się gubi te 20 oczek ?( . w innym bohaterze jest wszystko OK . to samo tyczy się obrony bohatera . mój ma -50 . to znaczy że co bohater jest już na starcie z ujemną mocą obrony ?? . każde dokupienie obrony powoduje że bohater ma ma wprawdzie coraz mniej punktów ujemnych . ale coś tu nie rozumiem . jak bohater " człowiek" może mieć ujemną moc obrony. To tak jakby był głuchy i ślepy . ja mu daję tarczę a on ją natychmiast gubi! :rotfl: . to paranoja . Mogę zrozumieć że bohater ma "0" moc obrony ale minusową !!i to minus 60

2

Tuesday, 23.12.2008, 14:00

Masz latającego bohatera :) latający ma mniej życia i obrony

3

Tuesday, 23.12.2008, 14:57

dzięki za wyjaśnienie. choć i tak to jest dziwne . obrona ujemna !!! . niechktoś to wyjaśni wojskowemu to pęcnie z radosci , jak opiszemy wojsko z ujemną moocą obrony !!

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 23.12.2008, 15:04

jak opiszemy wojsko z ujemną moocą obrony
to jest takie wojsko, które samo sobie strzela w nogę zanim wyjdzie z baraków :rotfl:

5

Tuesday, 23.12.2008, 16:52

Chodzi o mechanikę - by latanie miało sens, musi mieć jakieś wady :)

Jeśli chcesz do tego dopisać wyjaśnienie "logiczne" do świata gry, to możesz przyjąć, na przykład, że bohater dostaje skrzydła - a strzelcy starają się w nie trafic, bo jest to czuły, delikatny, a przez to newralgiczny punkt. Gdy trafią to hero spada i się zabija (dlatego ma mniej hpków, co symbolizuje właśnie możliwość nie tyle zabicia, co zestrzelenia bohatera, które jest łatwiejsze)
Można też kminić tak - każdy bohater ma na sobie specjalny pancerz (-10% od każego ataku), który, by mógł się unosić, musi ściągnąć, ew założyć lżejszy i mniej skuteczny, co powoduje kary.
Jeszcze jeden pomysł, pochodny z AD&D - lata się magicznie, koncetrując się na czarze "latanie". Każdy cios Cię rozprasza, i by znów się skupić potrzebujesz dodatkowej energii życiowej :)

Możesz sobie wybrac, połączyć, bądź wymyślić własne - co tylko Ci się podoba :P Wyobraźnia w tej grze też się przydaje :D
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


6

Monday, 29.12.2008, 11:19

Ujemna obrona - np. zbiorniki na paliwo/amunicję zamontowane na zewnątrz czołgu; ciężarówka przewożąca amunicję.
Oznacza tyle, że cel jest nad wyraz wrażliwy na ataki wroga, a każde trafienie zadaje zwiększone obrażenia.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker