Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 26.12.2008, 23:58

nie moge dojść do sojuszu...

nie mogę dojść do sojuszu, jestem w prehistorii i tą opcję mam zablokowaną. Jak dojść do sojuszu lub od którego momentu w grze można to zrobić??

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 27.12.2008, 00:02

Na stronie klanu, do którego chcesz się dostać, na górze powinna być ikonka dołącz do klanu (nie pamiętam dokładnie nazwy ale jakoś tak). Musisz spełniać wymagania co do poziomu (np.: Rekrutacja OTWARTA (WYMAGANY 10 POZIOM) - w tym wypadku musisz mieć 10 poziom głównego hero). Na dodatek rekrutacja musi być otwarta (tak jak w przykładzie). Jak jest zamknięta albo wymagań nie spełniasz co do poziomu to takowej ikonki nie będzie.
A dołączyć możesz od samego początku.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Saturday, 27.12.2008, 00:09

ok, dzięki

Podobne wątki