You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, December 27th 2008, 2:09pm

[propozycja]ataki

Moja propozycja dotyczy wprowadzenia limitw atakow czyli wprowadzenie przedzialow punktowych w ktorych mozna atakowac np co 10k punktow bo to troche irytujace jak gracz 200k punktow atakuje gracza 2 k punktow przynajmniej dla mnie.Mozna tez wprowadzic zamiast przedzialow punktowych to poziomy wioski czyli ze atakowac mozna +2 poziomy wioski i -2 poziomy wioski

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

2

Saturday, December 27th 2008, 2:15pm

Jest już atakowanie +/- jednej epoki.
Irytujące? Czemu? Broń się - spichlerzy dużo to się w końcu zniechęci bo po co jeździć na darmo? Poza tym jak Cię ktoś zbyt mocno grabi zawsze możesz napisać do gościa może się dogadacie?
"Mozna tez wprowadzic zamiast przedzialow punktowych to poziomy wioski czyli ze atakowac mozna +2 poziomy wioski i -2 poziomy wioski" No to gracz z wioską na 3 poziomie leje wszystkich. I jaki tu sens?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)

3

Saturday, December 27th 2008, 2:31pm

No to gracz z wioską na 3 poziomie leje wszystkich. I jaki tu sens?

nie leje wszystkich bo zawsze znajdzie sie ktos lepszy i jak sie mam bronic jak on i tak mnie rozwali

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

4

Saturday, December 27th 2008, 2:35pm

rozwali tylko przy oblegu. spichlerze pobuduj to ci surki nie zaiwani. a że jeździ to niech jeździ. armie wysyłaj daleko jak Cię nie ma to ich nie wybije, surke chowaj i będzie ok.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

Dajcie wasala;)

5

Saturday, December 27th 2008, 2:42pm

kiedy ja mam surki 30k i 128 k i gdzie to schowam?? mam tyle bo niegralem przez ponad miecha ale wrocilem do gry

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

6

Saturday, December 27th 2008, 2:57pm

no to pobuduj i będzie po kłopocie.

Dajcie wasala;)

7

Saturday, December 27th 2008, 3:04pm

kiedy ja mam surki 30k i 128 k i gdzie to schowam??
Podaj kordy , byc może pomogę Ci to przechować :D :thumbsup: , co do samej propozycji to lip bo po co utrudniać życie farmerom ? I tak jest ograniczenie 2 ataki na dobe więc jak raz Ci sie nie uda bo ziomek np. ucieknie to zostaje Ci jeden atak a wiosek jest czasami więcej jak jedna :/ .
Jest dobrze i niech tak zostanie :P

VeiN

Moderator

• Send private message

8

Saturday, December 27th 2008, 5:07pm

Temat był już przedyskutowany chyba w każdym kierunku - począwszy od limitu ataków na dobę (na wszystkich graczy), przez limit lvlu bohatera, wioski, punktów i jedynym sensownym rozwiązaniem jest limit ataków +/-1 epoka.

Twoja propozycja nie zostanie uwzględniona chociażby z tego prostego powodu, że sam ranging nie urzeczywistnia realiów np. ktoś przejmie oblegiem bardzo dobrą wiochę, będzie mógł wystawić taką armię o jakiej niejeden może pomarzyć, ale nie dostaje za nią punktów. I pewnie uprzedzam pytanie - nie ranking na razie nie będzie zmieniany.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych