Nie jesteś zalogowany.

1

Sunday, 28.12.2008, 05:42

Kopie umieszczanych na forum walk

Często umieszczane są tutaj linki do logów z własnych walk. Po skasowaniu tej informacji na własnym koncie taki link prowadzi w maliny. Czy nie można było by tych walk umieszczanych na tym serwerze kopiować na niego, albo w jakiś inny sposób kopiować tu "magicznie" nie wskaźnik na walkę, a kopie takiej walki?

EDIT:
Dochodzi tu do pewnego niezrozumienia pytania, dlatego pozwolę je sobie doprecyzować.

Chodzi mi o takie poprawienie silnika forum, by po naciśnięciu przycisku wyślij wiadomość forum samo kopiowało sobie raport.

Przeglądałem dzisiaj forum pola bitew, i większość postów zawiera tam niedziałające odnośniki do walk. Dlatego zrzucanie odpowiedzialności na graczy by pamiętali, które linki umieścili, a których nie jest może prostsze, ale nieczytelne na dłuższą metę.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "hmmm" (28.12.2008, 15:34)


2

Sunday, 28.12.2008, 07:05

Chcesz mieć kopię to sobie zapisz taką wiadmość. Właśnie temu służy opcja [Zapisz] znajdująca się notabene opok przycisku [Usuń]....heh

3

Sunday, 28.12.2008, 07:27

Nie mówię o kopii dla mnie, skrzynka zapisz też ma ograniczoną pojemność. A chcąc dokopać się do ważnej zapisanej wiadomości też czasami trzeba tam posprzątać. Bo widocznych jest tylko pierwszych 50/10 wiadomości. A linki wiadomości z pól bitew znikające po kilku dniach to norma. A czytelnośc posta bez takiego linka jest niewielka.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 28.12.2008, 10:22

Bez premium to faktycznie problem jest z tymi wiadomościami. Moja rada? Zamieszczać mniej linków na forum ale za to dłużej je trzymać dla potomności. Chyba, że trafi się coś arcyważnego to jak najbardziej;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 28.12.2008, 14:52

Wydaje mi się, że najprostszym rozwiązaniem byłoby skopiowanie raportu, wrzucenie na inny serwer i przesłanie linka. Ja niestety nie zrobię tego bo poprostu nie umiem (poza zapisaniem strony xD), ale marzy mi się lista lokacji z 3-5 przykładami do każdego poziomu ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

6

Sunday, 28.12.2008, 15:56

Mogę udostępnić swój serwer :) , przeslij mi bitwy które mam umieścić i będzie to wyglądało w ten sposób .

http://meblex.nazwa.pl/TimeEdge/Bitwa1/showmsg.php.htm


Pozdrawiam:)

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Diabel" (28.12.2008, 16:24)