Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Niszczyciel

Początkujący

  • "Niszczyciel" started this thread

Postów: 3

Skąd: Jeżewo

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 28.12.2008, 13:25

Awans do kolejnej epoki

Mam dwie wioski (jedną na 5 poziomie; a drugą na 4-tym); opracowałem wszystkie technologię; z rankingu zajmuję 436 miejsce i nie mogę awansować do kolejnej epoki ponieważ ciągle mój bohater ma małą zdolność dowodzenia = 8. Jak najszybciej zdobyć punkty doświadczenia? Na jakim poziomie potrzebny jest bohater by móc pokonać Gilgamesha i Goliata? Pozdrowionka dla wszystkich graczy

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 28.12.2008, 13:29

Trzeba było na początku przydzielić 400 na latanie a resztę na dowodzenie. Jak możesz to zresetuj. Jak nie (masz go na 2 poziomie) to atakuj innych, niszcz ich armie i zdobywaj doświadczenie. Goliata zlejesz 10 mamutami a Gilgamesha 10 wilczymi jeźdźcami. Co do poziomu to nie wiem. Goliata utłukłem pierwszy raz chyba na 3 poziomie a Gilgamesha na samym końcu tuż przed awansem tylko żeby go zaliczyć. Zanim awansujesz podciągnij głównego hero do 10 poziomu (będzie łatwiej na początku 2 epoki). Powodzenia.

Fakt, masz 8. Jak się człowiek spieszy z obiadem to potem niedoczyta... z 8 mamutami to na 100% jaskinia 2 poziom, i trochę mniejsze szanse wyjścia bez strat na 3. U Gilgamesha jest dużo mniej doświadczenia ale za to szansa na lepszy drop jest.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (28.12.2008, 13:40)


3

Sunday, 28.12.2008, 13:37

Punkty doświadczenia najszybciej zdobędziesz w Jaskini np. 276:278 , skoro masz 8 pkt dowodzenia to wez Bohatera + 8 słoni [bohater jak nie latający to w odwodach] .
Jak będziesz miał juz dowodzenie 10 to wbijaj do jaskini 3 level z 10 słoniami [Goliat] np. 276:278. Następnie wyslij swoje 10 słoni i bohatera [bohater w odwodach] do "Portal mocy" Level 2 [Gilgamesh]- np. 203:286 i tutaj stracisz kilka słoni ale zadanie powinienes zaliczyc z tą obstawą , jeżeli nie zaliczysz to skasuj reszte słoni i rekrutuj 10 wilczków [Zaliczenie gwarantowane bez strat] .

No i na koniec dowodzenie na 8 to nie jest az tak mało :> , z tego co wiem to na 10 max warto robic :P

Pozdro

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Diabel" (28.12.2008, 13:59)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 28.12.2008, 14:00

Lokacje specjalne - z czym to jesc ? [TUTORIAL]

Lista lokacji specjalnych

Przejrzyj, poczytaj a życie stanie się łatwiejsze ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

TomekS

Początkujący

Postów: 3

Skąd: Polska

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 30.12.2008, 18:17

Ja raz rozwaliłem gilgamesha w 7 wilków... :D Wrócił mi 1 ale co tam, zaliczyło mi...

6

Tuesday, 30.12.2008, 21:13

uwazaj na te liczby podane przy lokacjach. ja mialem niejednokrotnie taki przypadek, kiedy lupilem sobie lokacje w/g wskazowek z forum, a za 5 czy 6 razem wracalem bez armii

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 30.12.2008, 21:17

Bo to info jest w 99% przypadków ze wszystkimi technologiami robione. Dlatego czasami nie wychodzi. Albo ma się po prostu pecha...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

8

Tuesday, 30.12.2008, 21:41

mysle ze moze miec tez fakt poziomu bohatera czy przedmiotow przez niego noszonych. no a takze pech - mozesz trafic najwiecej z mozliwych i najsilniejsze jednostki, ktore beda uderzac akurat w to, co potrzeba... po prostu mowie zeby uwazac :) ja czasami stosowalem taktyke -1 to zalecanych a +1 procarz czy dziki... wtedy ta jedna jednostka skupiala caly jeden atak przeciwnika a poniejszenie o 1 wilka czy hoplite wcale nie pomniejszalo tak znaczaco sily ataku :) i bardzo mi sie to sprawdzalo

Rysiek33

Początkujący

Postów: 10

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 02.01.2009, 20:40

Na gilgamesza zabrałem 4 słonie i 6 wilków poziom bochatera hyba 5 plus leczenie

i było posprawie bez strat

jeszcze jedno miałem 12 wyraw pełnych

im mniej wypraw to incjatywa jednostek rośnie oraz ich ilość

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Rysiek33" (02.01.2009, 20:47)


ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 03.01.2009, 01:18

ilość wypraw nie ma nic wspólnego z siłą jednostek ;p

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Saturday, 03.01.2009, 07:10

im mniej wypraw to incjatywa jednostek rośnie oraz ich ilość
Nie przypuszczałem ,że do tego kiedyś dojdzie, ale po przeczytaniu kilku postów Rysia, stwierdziłem, że czasami nawet głupotę trzeba odpowiednio nagrodzić. Tak wogóle to wygląda mi na działanie z premedytacją :thumbdown: . Mam nadzieje, że ostrzeżenie zwróci twoją uwagę na to co wypisujesz i gdzie wypisujesz :-).

Jak nie wiesz o co biega to już tłumaczę:odświeżasz stare tematy i podajesz błędne, mylące informacje "fachowo" ściemniając, począwszy od mylnych informacji jak ww cytacie przez powielenie wypowiedzi innych (wątek

JAK zawiększyć zasięg wioski? ) po kompletne pominięcie sensu wątku i pisanie o d.. marynie ( Szpiegowanie - raporty w wiosce szpiegowanej )


PS za ortografię rozgrzeszyłem ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Rysiek33

Początkujący

Postów: 10

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Saturday, 03.01.2009, 13:35

Moze zle sie wyraziłem oto przykład wyprawa 12 ginewra ilośc Wtajemniczonych Obr 9-ciu incjatywa ginewry 180

wyprawa 11 Wtajemniczonych obr 14 incjatywa ginewry 187

jest róznie generowana

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Saturday, 03.01.2009, 18:48

Moze zle sie wyraziłem oto przykład wyprawa 12 ginewra ilośc Wtajemniczonych Obr 9-ciu incjatywa ginewry 180

wyprawa 11 Wtajemniczonych obr 14 incjatywa ginewry 187

jest róznie generowana
Ej no stary, ja bym na to nie wpadł, że jednostki są różnie generowane =.= Lepiej pomyśl co piszesz, bo o tym co jest wyżej (twój post) wszyscy dobrze wiedzą, oczywiście poza tym, że im mniej wypraw tym niby jest więcej ini, bo to kompletna bzdura.

PS I lepiej się nie kłóć bo na dobre to, to Ci nie wyjdzie :>
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!