Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Friday, 12.09.2008, 16:51

Dla mnie to sie wydawało od zawsze być oczywistym.

Dla Ciebie wszystko jest moze oczywiste , ale ja znowu zapłaciłem za tą waszą oczywistość przegranym oblegiem , gdyż w tutorialu takowej informacji nie ma . Czyzbyście chcieli wprowadzac w błąd więcej graczy? Jeśli to ma być tutorial to takie smaczki powinny być w nim ujęte. Ja się juz nie nabiorę ale głowę bym dał ze jest jeszcze wielu którzy o tym nie wiedzą ,jesli nie czytają tutka to ich wina i sprawa , lecz brak tej "oczywistości" to wasza wina.

Rumbler

Początkujący

Postów: 29

Skąd: wroc

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Saturday, 13.09.2008, 16:54

Znalazłem właśnie Łuk Długi i mam pytanie czemu Łuk długi, a nie po ludzku Długi Łuk?

Edit: literówka

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Saturday, 13.09.2008, 17:27

hmm, ja mam Kamienna Berdysz

// Poprawione
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

24

Tuesday, 04.11.2008, 10:21

Cytat

Ochrona przed oblężeniami

Na wioskę nie można założyć oblężenia:
kiedy wioska jest główną wioską gracza - stolicą.
kiedy przeciwko posiadającemu ją graczowi toczy się już jakieś oblężenie,
kiedy z wioski, którą chcemy oblegać, jest założone oblężenie na innego gracza (dotyczy tylko tej jednej wioski, nie wszystkich wiosek gracza którego chcemy oblegać),

Taka niescislosc wprowadzajaca w blad bo winno byc raczej: kiedy z wioski, którą chcemy oblegać, jest założone oblężenie na innego gracza bohaterem pochodzacym z tej wioski(dotyczy tylko tej jednej wioski, nie wszystkich wiosek gracza którego chcemy oblegać),

// Patrz post ochrona przed oblezeniem w trakcie zalozenia oblezenia.

25

Tuesday, 04.11.2008, 12:11

Oblężenie założyć może tylko armia z bohaterem.

Wioską oblegającą jest wioska, z której pochodzi bohater. >> do niedawna był błąd w komunikacie.

Obecnie NIE możliwe jest założenie oblężenia gdy armia stacjonuje poza wioską pochodzenia.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

26

Monday, 22.12.2008, 11:51

Dołączanie do klanu

Pisze w tutorialu "Aby dołączyć do klanu, należy złożyć do niego podanie, które zostanie rozpatrzone przez lidera klanu lub jego zastępcę."
Czy mógłby ktoś powiedzieć mi jak napisać to podanie tylko dokładnie z góry thx.
POZDRAWIAM

27

Monday, 22.12.2008, 11:55

jak jestes w profilu klany to na górze strony masz przyciski. jest tam także przycisk "napisz podanie". klikasz piszesz i czekasz

28

Monday, 22.12.2008, 11:59

Juz wiem dalczego nie moglem dolaczyc rekrutacja byla od 3 lvl ja mialem 2 :) THX za pomoc

29

Wednesday, 31.12.2008, 12:33

Brakuje mi tego w tutorialu, do sprawdzenia, uzupełnienia i wstawienia.

Walki wielu armii
Podczas obrony ze strony broniącego, a podczas oblężenia także po stronie atakującego może dojść do walki wielu armii.

Ustawienie armii przed i w czasie walki
Przed rozpoczęciem walki w pierwszym szeregu umieszczone zostają pierwsze linie wszystkich armii, jednostki z garnizonu obrońcy, a także odwody w armii w której pierwsza linia jest pusta (odwody w tym wypadku zostają przesunięte do pierwszej linii bez kar za przejście przed walka). Pozostałe odwody zostają rozmieszczone jako druga linia, gdzie mogą leczyć.
Przejście odwodów do pierwszej linii następuje dopiero, kiedy cały pierwszy szereg padnie.

Przykład: Armia A i B posiadają jednostki w linii pierwszej i odwodzie. Jeżeli w którymś momencie padną wszystkie jednostki frontu z armii A, ale nie z B. To odwód A nie przejdzie do ataku dopóki są jakieś jednostki w froncie armii B.

Bonusy od bohaterów, dotyczą wyłącznie jednostek w armii z danym bohaterem.

Leczenie ??? (czy jednostki leczą tylko swoje armie, czy wszystkich z przodu?)
Czary defensywne rzucane przez bohatera działają na dowolną jednostkę sojuszniczą niezależnie od armii. Czyli samotny czarownik, bez własnej armii, rzuci czar na jednostkę z pozostałych armii.

Edit: poprawione info o czarach

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "hmmm" (31.12.2008, 18:27)


30

Wednesday, 31.12.2008, 14:03

Po założeniu konta na Wiki możesz (każdy może) edytować artykuły.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

31

Wednesday, 31.12.2008, 14:32

I edytuję, ale zostały mi dwa niedopowiedzenia, wolę nie wstawiać na wiki niedoróbek. Proszę o pomoc z ostatnimi dwoma zdaniami.

32

Wednesday, 31.12.2008, 17:26

Leczenie - nie wiem, któryś z chłopaków musi się wypowiedzieć; prawdopodobnie może leczyć wszystkie (głowy nie dam).
Czary - działa na 1 losowy oddział z sojuszniczych armii (czyli w oblężeniu mój hero może rzucić defensywny czar na jakiś oddział mojego klanowicza albo oddział z armii z innej wioski).
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

33

Sunday, 08.02.2009, 14:11

http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.p…to#Mury_obronne

Odnośnik przenosi do działu Walka, gdzie nie ma ani słowa o Murach, zamiast do Oblężenie, gdzie faktycznie jest działanie murów wyklarowane.
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Sunday, 08.02.2009, 14:15

Wystarczyło samemu zmienić... Już poprawiłem. Odnosi teraz do odpowiedniego działu.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Zielonyy

Początkujący

Postów: 17

Skąd: Śląsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Saturday, 28.03.2009, 13:58

W tutorialu brakuje informacji, z której by wynikało, że nie da się anulować akcji, którą podjęła armia przed rozpoczęciem oblężenia. (nie można zawrócić armii, która była w drodze do innej wioski).

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Saturday, 28.03.2009, 14:50

W tutorialu brakuje informacji, z której by wynikało, że nie da się anulować akcji, którą podjęła armia przed rozpoczęciem oblężenia. (nie można zawrócić armii, która była w drodze do innej wioski).
To dopiszą tą informację. Masz taką możliwość, wystarczy założyć konto na wiki.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

37

Tuesday, 21.04.2009, 12:16

Punkty handlu

Witam. Mam pytanie. Zniknęło mi 30 punktów handlu (dosłownie zniknęło - z 36 zrobiło się 6). Może mi ktos odpowiedzieć dlaczego? Dodam, iz niczego nie kupowałem.Pozdrawiam

Zły dział. Upomnienie słowne. Lomnas.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (21.04.2009, 13:09)


38

Tuesday, 21.04.2009, 21:57

Od rana nie mogę wejść na wiki.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

tristan

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Trójmiasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

39

Wednesday, 22.04.2009, 06:32

takie rzeczy zgłaszamy tu: Bugi i problemy techniczne
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.

40

Monday, 27.04.2009, 17:34

Wiki, dział bohater.

Cytat

Algorytm naliczania doświadczenia w czasie walki
W momencie śmierci jednostki, maksymalne punkty życia, jakie posiadała, doliczane są do sumy punktów życia zabitych przez nas jednostek.
Na koniec walki obliczana jest wartość 2% tej sumy.

Inrofmaca jest niepełna, ponieważ za zabicie bohatera powyżej poziomu 1, dostaje sie więcej punktów niż by wynikało z tego wzoru.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów