Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 29.12.2008, 22:53

Wojsko

Witam mam pytanie odnośnie wojska czy istnieje możliwość sprzedania wojska bądź oddania go komuś innemu ? albo pozbycia się go na jakiś czas żeby zwolnić koszty utrzymania ?? bo nie chce kasować swojego wojska na próżno...

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 29.12.2008, 22:56

Zawieszenia kosztów utrzymania nie ma. Umów się na sparing z kimś, kto na raz zazłomuje twoją armię. On ma doświadczenie a ty nie masz armii. Odbudowa armii nie jest aż tak kosztowna jak się wydaje. Przynajmniej w pierwszej epoce. W drugiej też nie jest tragicznie (procki). W trzeciej jest już trochę gorzej...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Monday, 29.12.2008, 23:23

Wydaje mi się że po prostu przestało mi się opłacać utrzymywać armię bo więcej kasy zarobie z wydobycia ...

P.S co o tym myślisz lepiej atakować w 3 erze czy wydobywać ??

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 29.12.2008, 23:30

Mało aktywnych bądź bez sojuszu graczy w 3 epoce jest mało. Poza tym wszyscy się okopują spichlerzami więc raczej nic od nich nie wyciągniesz. Jestem w 2 epoce ale z doświadczeń kumpla wiem, jakie on miał problemy z surowcami. I to o dziwo nie ze złotem, żelazem czy gliną tylko z... drewnem. Dziwne, co nie? Trenuj piechurów. Utrzymanie w drewnie, koszt też w złocie, nieźle noszą. Reszty zasobów nie ruszaj chyba że w stolicy na jednostki na lokacje.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

5

Monday, 29.12.2008, 23:38

ale ja w pierwszej jestem :)

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 29.12.2008, 23:59

w 1rwszej i drugiej farm ile wlezie. w 3ciej oplaca sie miec jedna wieksza armie i jakiestam drobne do noszenia. a w 4tej najlepiej chyba w ogólnie nie mieć nic poza tragarzami i 10 jednostkami na specjale ;p