Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

nerwus

Początkujący

Postów: 3

Skąd: Z kibelka

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Thursday, 15.01.2009, 17:24

Ja tego nie wymyśliłem. Starałem się używać średniowiecznych rzeczy i nazw ale pisałem nie do końca poważnie. I z tego co mi się wydaje, a raczej na pewno sądząc po jego wypowiedzi, Aliar'owi i wam ( w końcu go poparliście ) przeszkadza właśnie humor w opowieści ;)
Srutu tutu majtki z drutu.

22

Thursday, 15.01.2009, 17:40

W każdej opowieści może być trochę humoru, ale też bez przesady :]
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

23

Thursday, 15.01.2009, 17:53

Chodzi tu raczej o to, że humor abstrakcyjny jednak nie pasował do pierwotnych założeń Aliara, i zrobił się bałagan. Humor tak, czarny również. Ale bardziej jak u Sapkowskiego niż Monthy Pythona ;p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


24

Thursday, 15.01.2009, 21:36

Zgadzam się z powyższym. To może w końcu zróbmy tu coś ciekawego, niech się kręci :P
PS: można założyć osobny temat jako np. ekspedycje, czy jakąś dokładną przygodę itp? ;D
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

nerwus

Początkujący

Postów: 3

Skąd: Z kibelka

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Thursday, 15.01.2009, 22:32

Ja tam nie wiem z czym ty się zgadzasz ( może z tym ze aliarowi nie chodziło o humor abstrakcyjny kto wie :p ). Jest już taki temat jak podróżne i przygody :)
Mnie się tam podobało, wole humor abstrakcyjny ( parodie ) bo moim zdaniem jest wtedy zabawnie i ciekawie, no chyba ze chcemy zrobić 4 część powieści Tolkiena " Władca Gospody i drużyna Time Edge "
Srutu tutu majtki z drutu.

26

Friday, 16.01.2009, 00:28

A właśnie coś takiego było z planach pierwotnych ;D Jak na sesji RPG :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


nerwus

Początkujący

Postów: 3

Skąd: Z kibelka

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Friday, 16.01.2009, 00:33

Żeby powieść napisać? :rotfl:
Srutu tutu majtki z drutu.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Friday, 16.01.2009, 04:50

W pierwotnej wersji wszyscy mieli "wierszem mówić" ^^
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

29

Friday, 16.01.2009, 06:24

Zgadzam się z przedmówcami w kwestii, że to raczej powinien być humor Sapkowskiego niż Monty Python.
Zwłaszcza że, bez obrazy, żaden z Was nie pisze jak Piers, czy Pratchett, i w efekcie otrzymujemy poczucie humoru na poziomie dwunastolatka, czyli budowanie historii i humoru w oparciu jedynie o niezgodność z rzeczywistości, zaprawioną miejscami humorem "szedł gruby, poślizgnął się i upadł aż łupnęło". Sory, mnie to już nie śmieszy od kilkunastu lat ;)

Rozumiem że gusta są różne i czasem człowiek dla rozrywki cofa się w rozwoju (sam dotąd lubię czasem komiksy poczytać), ale obawiam się że w tym momencie zagarnęliście dla wąskiego grona pomysł Aliara, który w pierwotnej wersji mógłby więcej osób zainteresować. Nie wiem czy zauważyliście, ale np ja, który zacząłem pisać jako jeden z pierwszych, na początku Waszego "szaleństwa" przestałem się odzywać. Chociaż czytałem, mająć nadzieję że Wam przejdzie.
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Aliar

Intermediate

  • "Aliar" started this thread

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Friday, 16.01.2009, 11:45

No i post wyżej wyraża wszystkie moje uczucia :D
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

31

Tuesday, 20.01.2009, 12:07

No to zaczynamy rozwijać gospodę na poważnie.
Przydałoby się zdefiniować w jakiś sposób świat w którym znajduje się gospoda. Będziemy to robić poprzez opisywanie tego co widzą nasi bohaterowie czy może zdefiniujemy coś z góry?
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

32

Tuesday, 20.01.2009, 18:07

hmm ja będę pierwszy xD


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

33

Wednesday, 21.01.2009, 19:43

Założyć następne tematy np. miasto (oczywiście gdy ktoś do niego dojdzie :D )
Obowiązek podawania ekwipunku (pieniędzy, rzeczy, mikstur itp) ponieważ każdy może wymyślić sobie coś w zależności od sytuacji
zalożyć temat świat zewnętrzny (lub jakąś inną nazwę) i wprowadzać tam opisy świata przedstawiane przez graczy (np. mój i AdamaDante) które powoli by rysowały świat otaczający gospodę.


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Aliar

Intermediate

  • "Aliar" started this thread

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Wednesday, 21.01.2009, 20:03

Ekwpipunek powinien być realistyczny, nikt nie nosi przy sobie czterech mieczy, topora, dwie tarcze, stół i krzesełko. Tu zdaję się na waszą logikę.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

35

Wednesday, 21.01.2009, 20:07

no niektórzy jeszcze pralkę noszą i stragan ... niezłe koksy z nich


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Wednesday, 21.01.2009, 20:59

Nie oddam swojego kocyka znikąd!

37

Wednesday, 21.01.2009, 21:20

kocyk mogłeś mieć pod beczką ale mówię o takim czymś jak gość adekwatnie do sytuacji znajduje nie wiadomo co albo nosi ze sobą czołga w kieszeni


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Wednesday, 21.01.2009, 23:18

Nieee, kocyk jest znikąd ;p

Rozumiem i zgadzam się w 100%. Do tego apeluję żebyśmy używali tego schematu do mówienia opisanego przez aliara ( -"wypowiedz"-, <mysl>) bo naprawdę ułatwia rozumienie tego co ktoś napisał ;p No i jak coś napiszemy to przeczytajmy jeszcze raz i poprawmy błędy, bo czasami fajne buble wychodzą ;p (ja zawsze jak czytam drugi raz to <hic!> wstawiam ;p)

39

Thursday, 22.01.2009, 07:26

No pralki w średniowiecznej nie widziałeś? Kijanka się nazywała. Lodówki też były nawet w Polsce tyle że moja to taka ulepszona wersja bo 'kieszonkowa' se można kiełbachę np schować bo średniowieczne lodownie to takie piwnice.
Co do noszenia czołgu w kieszeni to ja bym mógł bo mój maleńki plecaczek wszystko zmieści :)
Ale tak serio to chyba dało się zauważyć że pralka i lodówka zostały zlikwidowane? Został tylko palnik, moździerz, cukier i skooma. Więc gramy już zgodnie z założeniami.
Pojawił się nawet pierwszy wątek akcji i zobaczymy jak się rozwinie:)
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

40

Thursday, 22.01.2009, 16:24

no nie wiem czy w średniowieczu mieli lodówki które mroziły prędzej piwnice w których cos trzymali
a pralek to chyba nie mieli najwyzej jakas miske lub tarke a jak nie to nad rzeke isc!
a palnik mam nadzieje ze nie gazowy :D

co do wątku postanowiłem trochę rozwinąć akcje niz isc po jajka i wrocic :D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?