Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Aliar

Intermediate

  • "Aliar" started this thread

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 31.12.2008, 15:52

Gospoda - propozycje/dyskusje.

Czy chciałbyś by na forum powstała gospoda?

Łączna ilość głosów: 42.

33%

Świetny pomysł, mega zabawa! (14)

19%

Tak. (8)

31%

Obojętnie mi. (13)

7%

Nie. (3)

5%

Nigdy w życiu. Mega offtop! (2)

Co powiecie na stworzenie Gospody RP? Jeśli będzie dużo chętnych osób można wymyślić szczegóły i utworzyć osobny topic.

Na razie przedstawie wam ogólny zarys:
Dział: Gospoda
-Poddział 1:Gospoda (Tu możesz się odprężyć, najeść i napić się, a nawet przenocować)
+Sala główna (Tu są rozmieszczone stoły, bar, oraz piec)
+Kuchnia (Tutaj gospodarz przygotowuje strawę)
+Stajnia (Tu możesz powierzyć stajennemu swojego rumaka, lub kupić od niego nowego)
+Pokój 1
+Pokój 2,3,4,5......
-Poddział 2:Miasto
Tu jest pełna swoboda możecie wymyślać co tylko chcecie, ja na razie nie mam konkretnego pomysłu.
-Poddział 3:Opis Świata
Tu będzie można popisać się swoją twórczością. Gdy ustalimy już gdzie leży miasteczko w którym znajduje się gospoda, jakie rasy występują w naszym świecie, jaką obracamy walutą będą zamieszczane tu różne teksty i opisy.
-Poddział 4:Charakterystyki Postaci
Tu będą zamieszczane charakterystyki postaci tworzonych przez nas (każda osoba tworzy osobny temat).

Wygląd karty postaci (na przykład posłużę się postacią wymyśloną przeze mnie):
Imię: Aliar
Nazwisko: Kamiichi
Rasa: Pół elf
Zawód: Brak
Wygląd zewnętrzny: Chudy, niezbyt wysoki mężczyzna o jasnożółtych włosach. Na co dzień chodzi w zwykłej wełnianej bluzie i wytartych spodniach. Na nogach ma plecione buty. Z tłumu wyróżnia go bujna czupryna zawsze krzywo ułożonych włosów oraz wciąż mokra, jakby załzawione oczy. Na prawej ręce nosi żółtą rękawiczkę, a na szyi medalion w kształcie błyskawicy.
Charakter: Aliar wciąż stara pomóc się innym, przez co czasem jest nadgorliwy. Zawsze staje w obronie krzywdzonego, przez co często dasteje ostre manto. Brzydzi się przemocą.
Cechy/umiejętności specjalene: Słaba kontrola nad pięcioma żywiołami (Ogień,woda,ziemia,powietrze,błyskawica), z czego najlepiej wychodzi mu kontrola błyskawicy.


Wypowiadajcie się i głosujcie. Jest to tylko ogólny zarys całej zabawy :D

REGULAMIN GOSPODY
1.Trzymamy się ogólnych zasad panujących na forum
2. Pisanie w gospodzie wygląda mniej więcej tak:
-Czynności wykonywane przez naszą posatć. Piszemy w trzeciej osobie np. Aliar otworzył drzwi.
-<Myśli naszej postaci>. Piszemy dokładnie to co myśli nasza postać np. <Eh, ale dureń, totalny idiota>
-"Kwestie mówione przez naszą postać". Podobnie jak wyżej np. "Witajcie karczmarzu! Podajcie coś mocniejszego!"
-//Rzeczy nie związane z grą.
3.Opisujemy TYLKO czynności wykonywane przez naszą postać
4.Nie wyprzedzamy faktów np. Zamiast "Pchnął go w brzuch i przebił na wylot" - "Wyprowadził szybki cios miecza celując w brzuch"
5.Nie tworzymy superbohaterów

Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Aliar" (20.01.2009, 20:05)


2

Saturday, 03.01.2009, 22:51

Chodzi Ci o taką gierkę odbywającą się na forum dzięki naszej twórczości :D ??


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Aliar

Intermediate

  • "Aliar" started this thread

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 04.01.2009, 12:34

No mniej więcej, taki mini offtop na rozluźnienie, bardzo przyjemne. Na innych forach świetnie się sprawdziło.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

4

Sunday, 04.01.2009, 14:02

Mi się podoba ;] poczekam na wypowiedzi innych forumowych spamerów :D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 09.01.2009, 14:07

To kiedy startuje i kto prowadzi?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 09.01.2009, 19:03

jestem całkiem za. offtop nawet mini zawsze sie przyda
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Aliar

Intermediate

  • "Aliar" started this thread

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 10.01.2009, 08:45

No to teraz trzeba czekać na odpowiedź Moderatora jakiegoś, bo bez utworzenia osobnego topicu to się nie da.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

8

Saturday, 10.01.2009, 17:50

Macie przecież wolną rękę w offtopicu :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Saturday, 10.01.2009, 18:06

aljar załóż temat gospoda w offtopie i bedziemy tam pisali. ja juz mam szkic swoich wstepnych wypocin:d
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Aliar

Intermediate

  • "Aliar" started this thread

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 10.01.2009, 19:39

Eh, nie chodzi mi o jakąś tam gospodę którą można stworzyć w jednym topicu. Do tego (jak pisałem wyżej) trzeba co najmniej 4-5 tematów. Myślę że można by na próbę założyć osobny dział gospoda, jeśli pomyśl nie wypali zawsze można usunąć.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

11

Saturday, 10.01.2009, 20:08

Trzeba było mówić tak od razu :P Ale od razu mówię - jeśli temat "umrze", tzn nie znajdzie się chętnych do pisania tutaj/chętnych do prowadzenia, to zostanie on usunięty :)
Póki co życzę powodzenia i miłej zabawy...

Ps - nazwa oraz podpis podforum to pierwsze co mi przyszło do głowy, podajcie jakieś inne propozycje, jeśli chcecie, to zmienie :)
PS2 - posty tutaj nie są zliczane :P

EDIT

Dla porządku wydzieliłem osobny wątek na samą gre :) tutaj możecie śmiało pisać propozycje/prowadzić dyskusje na temat gospody :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (10.01.2009, 22:17)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Saturday, 10.01.2009, 23:12

Tylko to nie miało raczej przypominać dyskusji i opisywania a nad wszystkim czuwał by Mistrz Gry (czy jak go tam nazwać)? Takie pisanie nie wymagało by raczej założenia nowego tematu...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Aliar

Intermediate

  • "Aliar" started this thread

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Sunday, 11.01.2009, 08:43

Żadnych MG! :D Ta ma być miła swobodna gra...

Czy można by stworzyć taki mini dział w dziale gospoda, w którym były by zamieszczane pokoje?

i czy można by przenieść posty nie W gospodzie do innego tematu?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Aliar" (11.01.2009, 08:52)


14

Tuesday, 13.01.2009, 23:03

Jak iż gra się powoli rozkręca, można by było zacząć 'tworzyć' nasz mały świat. (Nie wiem w jakiej okolicy znajduje się gospoda, nie wiem jak mam pisać ;D ). Za walutę proponuje monety ze złota, srebra i brązu.. :P
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

Aliar

Intermediate

  • "Aliar" started this thread

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Wednesday, 14.01.2009, 19:41

Kurczę, wiecie co? Szczerze się zawiodłem, myślałem, że chociaż część z was weźmie to na poważnie, a drugiej części po jakimś czasie znudzą się głupie żarty. Jeśli tak dalej ma to wyglądać (nie trzymanie klimatu, brak jakiejkolwiek logiki i chronologii, ciągłe zgrywanie głupka) to ja rezygnuje i poszukam kogoś innego na posadę karczmarza.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Wednesday, 14.01.2009, 20:09

mi się taki klimat jak jest podoba, miło się czyta ;p naprawdę pomysłowe postaci niektórzy mają ;p

17

Wednesday, 14.01.2009, 20:47

Jestem podobnego zdania co Aliar. Skoro już istnieje takie coś, to zróbmy z tego świat jakiejś baśni i mitów, smoków itd. a nie jakąś parodie. :pinch:
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

18

Wednesday, 14.01.2009, 22:41

Popieram

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Cynan22" (15.01.2009, 16:21)


nerwus

Początkujący

Postów: 3

Skąd: Z kibelka

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Wednesday, 14.01.2009, 23:59

Ahhh niech się stanie co się ma stać. Mnie się podobał klimat panujący w Gospodzie. Było zabawnie czytać i pisać ale jak chcecie zrobić z tego poważną opowieść, sprawę ( czy co tam ) niech będzie ( większość ma zawsze rację ). Ale patrząc na początki Gospody, dopiero gdy zaczęło być śmiesznie ludzie rozkręcili się i zapełnili temat postami ;)
Srutu tutu majtki z drutu.

20

Thursday, 15.01.2009, 15:33

Dla mnie najgorsze jest dowalanie rzeczy ja żarówka, żelazko, pralka, lodówka itp. :P
Nie musimy być strasznie poważni, ale trzymajcie chociaż klimat RPG, czyli magia, miecze, smoki itd.
W końcu ktoś będzie chodził z M16, a na podwórku (w grze) trzymał F-16...
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl: