Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Problem

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 31.12.2008, 15:55

Problem

Witam, mam pewien problem: niedawno założyłem 2 wioskę. Nie była dobrze rozwinięta a dzisiaj stała się celem oblężenia. Gracz, który oblegał ja zamienił swoją wioskę z moja toteż się nie bardzo wkurzyłem. Ale patrzę, że w wydobyciu surowców jest utrzymanie armii 95% całej produkcji kaminia i ok. 90% krzemienia i mam pytanie. Czy ta wioska utrzymuję jego armię?? Ale to bezsensu, że utrzymuję nie swoją armię... ;(

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 31.12.2008, 16:18

A przed założeniem oblega wyprodukowałeś jakieś jednostki w tej nowej wiosce?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Wednesday, 31.12.2008, 16:26

Czekaj to nie tak. Ja miałem wioskę ale pewien gracz zaczął ją oblegać. Nie miałem tam żadnej armii a w wiadomościach miałem, że on atakuje z celem zamienienia wiosek. I po oblegu ja straciłem swoją wioskę a zyskałem jego a on zyskał moją a stracił swoją dawną. No i w produkcji w tej nowej wiosce prawie wszystko idzie na utrzymanie armii z tym, że żadnej tam nie mam. I teraz wydaje mi się, że ta wioska utrzymuję jego starą armię ale to bezsensu, że ja utrzymuję jego armie. I pytam czy to bug czy tak faktycznie jest chociaż byłoby to naprawdę idiotyczne :(

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 31.12.2008, 16:32

Czyli nic nie zdążyłeś wybudować w tej Swojej byłej wiosce? No to już bug jest. Miło będzie jak podasz jeszcze swoje ID oraz koordynaty tej dziwnej wioski dla administratorów. (ID masz w zakładce "Premium" na górze strony gry).
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 02.01.2009, 06:42

Nie miałem tam żadnej armii a w wiadomościach miałem, że on atakuje z celem zamienienia wiosek.
Co jasno sugeruje że miałeś armię gdzie indziej. Jeżeli tak - to nadal masz jej utrzymanie - ale pewnie kopalnie są dużo słabsze - sprawdź to ;)