Nie jesteś zalogowany.

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 03.01.2009, 15:53

aukcje zwojów - propozycja - i po edycie zbrojownia

w tym momencie na liscie zwojów trzeba najezdzac kursorem na kazdy zwój aby się dowiedzieć do jakiej części garderoby mozna go zastosowac.

proponuję aby dodac pole opisowe - obok ikonki zwoju kazdy by wybierał z listy ( hełm, buty, tarcza, etc ) i wiadomo by było w czym dalej grzebac.



edit:



w zbrojowni miesci sie okreslona ilosc przedmiotów które widać. reszty nie widzimy ale czasem chciałbym wiedzieć ile mam z tego powodu zeby przewidzieć mniej wiecej ile mam surki. Jesli bedzie taka opcja to mogę myslec o rozbudowie konkretnego budynku bo sobie przelicze ilosc złomu x minimalna stawka sprzedazy. teraz to mam pewnie około 500 złomu ale kurde nie wiem ile na pewno.

sądzę ze by to pomogło.

pozdro
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "viceroy" (03.01.2009, 17:28)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 03.01.2009, 15:56

Tak, jak jest z prefiksami do innych przedmiotów. Przyspieszy to zdecydowanie znalezienie zwoju bo teraz szukać to trochę nieporęcznie jest.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 03.01.2009, 17:01

jup to by się przydało bo naprawdę sporo się traci czasu przebjając się przede wszystkim przez tonę zbędnych zwojów do biżuterii. Nawet oddzielenie biżuterii od reszty dużo by pomogło.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

4

Saturday, 03.01.2009, 17:22

jup to by się przydało bo naprawdę sporo się traci czasu przebjając się przede wszystkim przez tonę zbędnych zwojów do biżuterii. Nawet oddzielenie biżuterii od reszty dużo by pomogło.
To jest myśl. Zamiast po prefiksie, lepiej po przeznaczeniu - dla hełmów, zbroi, butów i tarcz, broni i biżuterii.

tristan

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Trójmiasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 03.01.2009, 18:18

Też popieram segregacje zwojów, ze względu na przeznaczenie, tak samo jak np broni. Znacznie by to ułatwiło przeglądanie i odnalezienie interesującego nas zwoju.
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.

6

Monday, 05.01.2009, 09:45

Generalnie jest to problem, zobaczymy co da się zrobić jak skończymy z tym co teraz robimy.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker