Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 02.06.2008, 15:39

Centrum dowodzenia

Skoro centrum to może oprócz akcji armii, aktywnych budów i technologii wrzucić tam jeszcze podgląd treningu.

2

Monday, 02.06.2008, 16:39

Ale po co to jak wchodzimy w "Bohater" i już mamy nasz trening 1 ruch myszką 8| 8|

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 02.06.2008, 16:44

Chyba chodziło o rekrutację :) W sumie rzeczywiście, jeśli nie będzie nic pilniejszego to ta jedna kolejka mogła by zostać dodana...
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Nadszyszkownik

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Suwalki City

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 02.06.2008, 16:49

mogę coś powiedzeć, mogę, mogę, mogę..........??? :D
po co to centrum?
ja go używam tylko do włączania symulacji walki
może przy większej ilości wiosek na coś się przyda ale na razie nie przewiduję :rolleyes:
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

5

Monday, 02.06.2008, 18:31

Tak. Chodziło o rekrutację. Pardon za brak precyzji ;)

6

Monday, 02.06.2008, 18:48

CD bardzo sie przyda przy wiekszej ilości wiosek.
Było dla nas zbawieniem gdy sie pojawił - już przy 3ech wioskach było dość ciężko bez niego.

Ale nie przeczę, że fajnie by było zwiększyć jego fucjonalność. Zobaczymy, czy coś się da z tym zrobić :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Nadszyszkownik

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Suwalki City

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 02.06.2008, 18:51

a tak mi przyszło do głowy
żeby z kolejnym lvl bohatera a raczej epoką, zmieniał się nieco interfejs
na przykład to centrum dowodzenia od 2 epoki
albo coś w tym stylu
to by ciekawie i mile zaskakiwało :D
oczywiście niejeden przylezie na forum i nakrzyczy: pojawił mi się przycisk 'xxx' !!! co się stało !??? ?(
ale co o tym myślicie?
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

8

Tuesday, 03.06.2008, 01:14

CD bardzo sie przyda przy wiekszej ilości wiosek.
Było dla nas zbawieniem gdy sie pojawił - już przy 3ech wioskach było dość ciężko bez niego.

Ale nie przeczę, że fajnie by było zwiększyć jego fucjonalność. Zobaczymy, czy coś się da z tym zrobić :)
To jak tak szaleć, to może jeszcze podgląd ataku na naszą wioskę i możliwość anulowania budowy czy rozwoju technologii wprost z panelu CD ;)

9

Tuesday, 03.06.2008, 08:30

Sorry ale frytek nie będzie.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

10

Tuesday, 03.06.2008, 09:33

Co epoka nowa funkcjonalność i we współczesności mielibyśmy wypasiony mostek kapitański (vide propozycja Nadszyszkownika :D).

Pozdro dla teamu :)