Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 05.01.2009, 15:28

i znowu brak odpowiedzi na przedstawione przeze mnie zagadnienia i zadane pytania. masz talent pisania off-topic ;) na zasadzie:
1) operator ma racje
2) jak nie ma racji patrz 1)
3) jak nie 1) ani 2) to nie trzea bylo grac :)
doczekam sie odpowiedzi na to, co konkretnie napisalem? ;)

22

Monday, 05.01.2009, 15:31

Odpowiedź jest jedna i niezmienna - złamanie regulaminu = ban.
Swoje propozycje poprawek regulaminu możesz zgłosić w Misz-Maszu.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

23

Monday, 05.01.2009, 15:37

to UDOWODNIJ mi ze zlamalem regulamin. UDOWODNIJ mi, ze Twoja wersja jest prawdziwa a ja klamie. UDOWODNIJ ze nie jest tak, jak Ci napisalem wyzej. ja Ci moge UDOWODNIC ze to nie sa multikonta - pisalem juz jak. Ty mi nic nie UDOWODNILAS poki co... ups sorki, UDOWODNILAS ze masz nieograniczona wladze i nie liczysz sie z nikim :)

24

Monday, 05.01.2009, 15:41

Z Regulaminu i Ogólnych Warunków Umowy:

Cytat

§4 Działania zabronione

[...]

VIII. Zabrania się tworzenia multikont.
Za multikonto uważa się użytkowanie więcej niż jednego konta przez jednego użytkownika na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny. Dostatecznym powodem do posądzenia o multikonto jest użytkowanie więcej niż jednego konta z tego samego numeru IP bądź tego samego komputera, na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny.

VIIIa. W przypadku chęci grania więcej niż jednej osoby z danego adresu IP, na tym samym serwerze, wszystkie osoby mają obowiązek dokonać zgłoszenia takiego faktu do operatora danego serwera bądź, w przypadku braku takiej możliwości, do administratora, niezwłocznie po założeniu postaci. Zgłoszenia może dokonać jedna osoba, ale w zgłoszeniu muszą być podane loginy wszystkich osób korzystające z danego IP, o których wie osoba zgłaszająca w momencie składania zgłoszenia.

VIIIb. W przypadku niedopełnienia tego obowiązku administracja bądź operator ma prawo zablokować WSZYSTKIE konta korzystające z danego IP, na tym samym serwerze.

[...]
§5 Ograniczenia

I. Każdy użytkownik ma prawo do założenia jednego konta na każdym serwerze Time Edge: Czas Wojny. W przypadku wykrycia przez operatorów gry posiadania przez użytkownika więcej niż jednego konta na danym serwerze, Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia wszystkich kont tego użytkownika oraz uniemożliwienia mu dostępu do serwisu Time Edge: Czas Wojny.


Były logowania na 1 komputerze?
Były.
Zgłoszone?
Nie zgłoszone.
Mam prawo zablokować wszystkie konta?
Mam prawo zablokować wszystkie konta.

Acha, a no i zdaje się w związku z wcześniejszym banem odpada ci argument "że tak bez ostrzeżenia?"...
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (05.01.2009, 15:51)


25

Monday, 05.01.2009, 18:50

1) nigdy nie pisalem "ze tak bez ostrzezenia" wiec chyba pomylilas watki :)
i jedziemy dalej
2) posadzac kogos o cos, znaczy PODEJRZEWAC, ZARZUCAC, POMAWIAC, a to nie znaczy ze ktos jest od razu winny. loguja sie z jednego IP - posadzasz (poejrzewasz) ich o multikonto, a nie od razu banujesz. widzisz roznice? /edit/ poza tym widac kto placil za konto premium - widac ze to byly rozne osoby
3) punkt VIIIb - tutaj akurat sama na siebie bata ukrecilas bo to, ze poprzednio mielismy bana oznacza, ze doskonale wiedzialas ze 2 osoby graja z dwoch IP, co znaczy ze bylo to "zgloszone"
4) paragraf 5 punkt 1 mowi juz o uzytkowniku, a nie IP, czyli musisz udowownic ze byl to jedne uzytkownik, a nie jak pisano wczesniej - logowanie z jednego IP
podsumowujac:
podejrzewalas ze mamy multikonto (pkt. 2 mojego postra) ale wiedzialas ze graja dwie osoby z dwoch IP(pkt 3) a mimo to postanowilas nas zbanowac. a to juz przekroczenie uprawnien w/g mnie i nie stosowanie sie do regulaminu :) i cierpia na tym niewinni (bo mamy domniemanie niewinnosci w naszym pieknym kraju)
i idac tym tokiem myslenia NIE MIALAS PRAWA ZABLOKOWAC WSZYSTKICH KONT
/edit/ poza tym widac kto placil za konto premium - widac ze to byly rozne osoby

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Bielin" (05.01.2009, 22:23)


Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Tuesday, 06.01.2009, 05:07

Winny=ban, niewinny=ban :) wystarczy tylko zostac posadzanym i to juz jest dla nas koniec, nawet nie mozna sie bronic:( Ale kto ma pilota, ten ma władze:D No ale coz, tak jest najprosciej: Ban i zamknac temat, taka jest tu polityka...

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Tuesday, 06.01.2009, 05:27

Ogolnie wedlug regulaminu to raczej chyba zasiadanie a nie multikonta, gdyz sa 4 konta i 4 IP, prawda?? czy akurat wystarczylo Ci tylko ze wybralas moment gdzie bylismy w 4 na 1 IP ?? Co zreszta staramy sie wytlumaczyc:/

28

Tuesday, 06.01.2009, 09:24

Winny=ban, niewinny=ban :) wystarczy tylko zostac posadzanym i to juz jest dla nas koniec, nawet nie mozna sie bronic:(

Tak, właśnie tak. Jestem wredna i tylko czyham na okazję, żeby kogoś zbanować przy porannej kawie. To moja najmilsza chwila poranka.
Jedyny sposób żeby pokazać mi "wała" to posiadać tylko jedno konto, logować się tylko na swoim komputerze, nie opiekować się kontami kolegów, nie dawać hasła kolegom, grać uczciwie - wtedy mimo najszczerszych chęci będę mogła wam tylko naskoczyć.

Sprawa chyba jasna, zamykam.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

29

Monday, 09.02.2009, 08:26

ID 16904
Login pajak
Postać wielki pajak

Konto odblokowane.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Podobne wątki