Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 05.01.2009, 08:45

DarkDriver, Bielin, wielki pajak, Drakkainen (recydywa)

ID 23105
Login DarkDriver
Postać DarkDriver

ID 15448
Login Bielin
Postać Bielin

ID 16904
Login pajak
Postać wielki pajak

ID 16929
Login drakkainen
Postać Drakkainen


Multikonta, ban stały.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Monday, 05.01.2009, 08:54

to jakas paranoja w ogole. wychodzi na to, ze grajac w TE mozna sie logowac tylko z komputera, na ktorym nie gra nikt w TE. kazde logowanie sie z kafejki czy od kolegi powoduje posadzenie o multikonto. akurat w tym przypadku o multikonto zostaly posadzone 4 (slownie: cztery) osoby, wiec o zadnym multikoncie nie moze byc mowy. z tego co czytam na forum, nie tylko my jestesmy niezadowoleni z faktu, iz Thorga uwaza sie za wszechwiedzaca. niedlugo tylko Twoi koledzy pozostana w tej grze...
i teraz pytanie: kontoi premium mam aktywowane do lipca. ciekawe czy ktos mi odda za to kase?

3

Monday, 05.01.2009, 09:08

1 osoba grała 4 kontami, od 8-10 rano do 3-4 nad ranem, po kilkadziesiąt przelogowań dziennie.
Nie nazwałabym tego "zalogowaniem się od czasu do czasu u kolegi".
Dostałeś już raz bana, miałeś okazję zapoznać się z zasadami i regulaminem.

Może czas odpocząć trochę od komputera i wyjść ulepić bałwanka?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 05.01.2009, 10:28

hehe, no nic dziwnego ze mamy tyle przelogowań jak siedzimy w 3 -ke i kazdy ma ochote dopchac sie do kompa
i zrobic cos na swoim koncie:P a poza tym Drakkainen zakonczyl gre juz chyba ponad 1 miesiac temu albo i dluzej wiec niemam pojecia o co z tym wszystkim chodzi:/ a to ze czasami siedzimy od rana do wieczora, to chyba nie powod do bana?? czasami mam wrazenie ze niektorzy gracze siedza 24/24 h i nic sie z tym nierobi:/

5

Monday, 05.01.2009, 10:32

Drakkainen do kompletu.
Nie kupuję bajki, że wszyscy twoi koledzy od samego początku grają tylko u ciebie, od samego rana do późnych godzin nocnych i wczesnych rannych i nigdzie indziej poza tym.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 05.01.2009, 10:38

hmm, to mi naprawde duzo wyjasnilo, profesjonalizm BW Teamu...:/

7

Monday, 05.01.2009, 10:44

no bo zaraz padle na ziemie i sie bede turlal ;) wiesz dobrze ze nie mam Ci jak udowodnic, ze to 4 rozne osoby, bo nawet jakbym Ci przeslal skan dowodu osobistego czy akt urodzenia, to dla Ciebie nic nie znaczy :) wyobraz sobie, ze mamy duzo wolnego czasu i spedzamy go przed kompem, co w tym dziwnego? a pajak byl u mnie moze z 2-3 razu w ciagu ostatniego miesiaca....
moze Tobie czas ulepic balwanka, bo widac ze kobieta nie nadaje sie do funkcji operatora....

8

Monday, 05.01.2009, 10:52

Z tego co widzę, wielki pajak siedział u ciebie codziennie non stop. Widzę też, że razem sypiacie :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 05.01.2009, 11:02

praktycnie siedzimy ja i bielin u mnie albo u niego caly czas, czesto tez wpada pajak bo wszyscy w 3ke mieszkamy niedaleko od siebie, jestesmy dobrymi przyjaciolmi i czesto spedzamy ze soba czas, spijamy piwko, gramy w rozne gry fantasy nie tylko na kompie ale i na zywo, a Time Edge jest fajnym dodatkiem do tego. Ja i Bielin siedzimy bardzo dlugo, bo mamy mnostwo wolnego czasu a to zabronione chyba nie jest?? wiem akurat ze drakkainen juz skonczyl dawno grac, a pajak niesiedzi tyle czasu co my (chyba ze siedzi z nami). Zreszta przeanalizuj sobie to co Ci napisalem i sprawdz czy to jest mozliwe z naszego punktu, a nie z kilku wybranych logow co sie rzucily poprostu w oczy...:/ przeanalizuj sobie jak chcesz, kazdego z nas jak jest jest rozbudowany itp, i moze znajdziesz sens dlaczego jestem lepiej rozbudowany od Pajaka a wszedlem do gry od niego jakies 1-2 tyg puzniej:/ jak na multikonta to raczej bym chyba baredziej rozwijal pajaka, prawda?? licze na przywrocenie nas do gry, gdyz juz duzo czasu nad nia spedzilismy i szkoda by ten czas byl zmarnowany, no i oczywiscie pieniadze za konto premium... Pozdrawiam

10

Monday, 05.01.2009, 11:14

4 konta na 1 komputerze + gra non stop + brak zgłoszenia + poprzedni ban, z którego nie wyciągnąłeś wniosków = multikonto, ban stały;
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

11

Monday, 05.01.2009, 11:21

Z tego co widzę, wielki pajak siedział u ciebie codziennie non stop. Widzę też, że razem sypiacie :P

widze ze cos Ci sie w mozdzku pomieszalo, bo pajak do mnie rzadko przychodzi, czesciej do DarkDrivera, ale ze jestes kobieta, to Ci wybaczam. mimo wszystko, widac ze nie jestes przygotowana do funkcji operatora gry 1) za zbanowanie bogu ducha winnego drakkainena ktory juz chyba nie gra nawet w ta gre 2) za zbanowanie pajaka (w sumie nie wiem za co) 3) za nazwanie nas "recydywistami" skoro tylko ja mialem bana z wszystkich wymienionych (wiesz ze za obraze lub pomowienie nawet na internecie mozna wytoczyc sprawe w sadzie? :P) a co ze soba robimy w nocy, to juz chyba nasza sprawa, prawda?
zreszta wiedzialas dobrze, ze z naszych dwoch IP graja juz 2 osoby, wiec sprawa jest Tobie znana....

na kontach graja 4 rozne osoby, ale widze ze to do Ciebie nie dociera. nie dociera rowniez to, ze mozna miec przyjaciol, bo skoro tego nie rozumiesz to chyba ich nie masz :)
oczywiscie mam nadzieje ze to wszystko zrozumiesz i przemyslisz jeszcze raz. widze ze nie tylko my mamy pretensje do Ciebie za przeinaczanie prawdy, wiec moze w koncu sie zastanowisz i pomyslisz - moze i oni maja racje? wiesz na czym polega wladza? na nie skorzystaniu z niej. tak jak w slynnym kawale o stalinie jak przychodzi dziecko do stalina, a stalin je glaszcze po glowie.... a mogl zabic :)

12

Monday, 05.01.2009, 11:25

4 konta na 1 komputerze + gra non stop + brak zgłoszenia + poprzedni ban, z którego nie wyciągnąłeś wniosków = multikonto, ban stały;

moze zaraz 10 kont z jednego kompa? prosze, pokaz mi kiedy ostatnio drakkainen sie ode mnie logowal i ile masz dni, kiedy pajak sie u mnie logowal bo nie wytrzymam ;) bo darkdriver u mnie codziennie jest, to przyznaje :)
za gre non-stop chyba nie ma zadnych kar? to moja sprawa ile sypiam i czy pracuje wiec od tego sie prosze odpierwiastkowac :)
zgloszenie - nie mow ze nie wiedzialas ze 2 osoby graja z 2 IP bo z poprzedniej sprawy sprzed miesiaca powinnas juz to wiedziec, a jak nie pamietasz to sprawdz poprzednie wpisy na forum :)
poprzedni ban - nie widze zapisow ze bany sie kumuluja czy cos.... ;p

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Monday, 05.01.2009, 11:25

super, czyli przykladowo co 15 min mam zglaszac ze gram u kolegi, albo kolega u mnie?? zreszta 3 konta, bo nieprzypominam sobie by drakkainen u mnie siedzial, przedzej u bielina...

14

Monday, 05.01.2009, 11:37

masz prosty dowod - czy jako jedna osoba moglbym napisac te 2 posty w jednym czasie? to chyba obala Twoja rewelacyjna teorie multikont ;)
chcesz jeszcze jednego dowodu? masz IP z ktorytch sie logujemy. podaj date i godzine a zobaczysz nas 3 z tych trzech IP naraz w grze.
czy to nie wystarczajace dowody na obalenie Twojej rewelacyjnej teorii? czy to Cie przekona?
zreszta jak sprawdzisz logi porzadnie, to zobaczysz jak czesto siedzimy kazdy u siebie.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Bielin" (05.01.2009, 11:43)


15

Monday, 05.01.2009, 11:43

gra przez jedną osobę na 4 kontach jest grą na 4 kontach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

16

Monday, 05.01.2009, 11:46

gra przez jedną osobę na 4 kontach jest grą na 4 kontach.

super, odpowiedz teraz na reszta zarzutow :)
i wciaz nie rozumiem skad u Ciebie sie wzielo ze 1 osoba grala na 4 kontach. jak juz mowilem, drakkainen nie byl u mnie kupe czasu, pajak zawital w ciagu miesiaca moze kilka razy - zreszta to wszystko masz w logach, ale moze Ci sie nie chce szukac? :P

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Monday, 05.01.2009, 11:58

czyli jest w sumie 16 kont?? :D o losie, nawet niewiedzialem:P

18

Monday, 05.01.2009, 11:59

Cytat

masz prosty dowod - czy jako jedna osoba moglbym napisac te 2 posty w jednym czasie? to chyba obala Twoja rewelacyjna teorie multikont ;)
chcesz jeszcze jednego dowodu? masz IP z ktorytch sie logujemy. podaj date i godzine a zobaczysz nas 3 z tych trzech IP naraz w grze.

no to trzeba było jeszcze cały czas tak grać i nie byłoby problemu ;)

Zasady gry obowiązują wszystkich.
Zamykam temat.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (05.01.2009, 13:05)


19

Monday, 05.01.2009, 14:40

chcialbym cos podsumowac :)
zdazaja sie dni, keidy wychodzimy na impreze wieczorem, wracamy 2-3 i lupiemy do 11 rano, zdaza sie ze sie budze o niewiadomo jakiej godzinie i wysle armie. zdaza sie ze siedzimy razem 20-8 rano. ale zobacz jak czesto jest tak, ze jestesmy we 2 czy 3 zalogowani kazdy ze swojego konta. albo logujemy sie NA SWOJE konta w krotkich odstapach casu OD SIEBIE. siedzimy duzo, bo oboje nie pracujemy, pajak ma 1 dzien w tygodniu zajec. czasami omawiamy strategie, czytamu forum zeby znaleac odpowiedzi na pytania. ta gra naprawde wciaga :)
chodzi mi tylko o to, ze nie wszystko zloto co sie swieci. powinniscie byc bardziej otwarci na NAS czyli uzytkownikow, bo gdyby nie my to by was nie bylo. a jak duzo bedzie ludzi niezadowolonych, to potracicie klientow.... albo nie bedziecie mieli tyle, ile mogliscie
dziekuje za otworzenie tematu, mam nadzieje ze przyniesie to jakis skutek. a regulamin jest do poprawy - bo co jedni uwazaja za multikonto inni traktuja jako zasiadanie i vice-versa. np. naszym sasiadom (wrogi klan) za multikonto dali 2 dni bana, chociaz w/g regulaminu jest ban staly... dla mnie multikonto to 1 osoba -> 2 konta. zasiadanie to wzajemna opieka. ale jak odroznic wzajemna opieke od grania na 2-3 IP? i co z kafejkami? sieciami o stalym zewnetrznym IP? bracmi grajacymi na jednym kompie? akademikami? przyjaciomi spedzajacymi czas raz u jednego raz u drugiego zeby omowic dzialania w klanie? parach grajacych razem? przypadkami kiedy ojciec z synem graja raze,? takie wrozenie z logow moze skarcic niewinne osoby i te wlasnie sie beda tlumaczyc bo wiedza ze maja szanse udowodnic swoja niewinnosc

20

Monday, 05.01.2009, 15:07

Regulamin gry akceptujesz, zakładając konto.
Nie pasują ci zasady, uważasz że są głupie - to nie rejestrujesz się.

Pozwolę sobie zacytować Sejana, z Pręgierza gry BloodWars:

Cytat

Jeśli chcesz dyskutować o warunkowym odblokowaniu jednego z kont, nie radzę się zbytnio upierać, bo i Ty wiesz i ja wiem jak jest ;) . Jeśli jednak wolisz "hard way" i dalej iść w zaparte, to nie mamy o czym gadać. Odwołania od moich decyzji przyjmuje C47. Jeśli jednak zgłosisz odwołanie do niego, możesz zapomnieć o warunkowym odblokowaniu.

Tak więc jeszcze raz kluczowe pytanie- jesteś pewien, że nie grasz na tych 2 kontach? ;>
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Podobne wątki