Nie jesteś zalogowany.

1

Monday, 05.01.2009, 11:57

Sin3x, Herossi

ID 13773
Login mscincin
Postać Sin3x

ID 13829
Login herossi
Postać Herossi

Multikonta, ban stały;
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Monday, 05.01.2009, 14:07

Sorki że tego nie zgłosiłem ale ja z bratem mamy jednego kompa i te same IP i poprostu graliśmy na osobnych kontach. Chciałbym odbanowanie. ;( ;( ;(

3

Monday, 05.01.2009, 16:30

no nie ........................... bez przesady naprawdę banujesz dla jaj/satysfakcji/nudno ci banujesz wszystkich kumpli grających na jednym kompie braci z jednym kompie i pewnie zbanujesz kogoś kto gra w kawiarence nie wiedząc że ktoś już tam w TE gra i banujesz za multikonto weś się uspokój bo chciałem se pogra w to z bratem na dwóch różnych kontach a ty banujesz nas za multikonto nie tylko ja tak sądze ale inni tak samo weś mnie i brata odbanuj a jak nie to żondam zwrotu kasy za premium !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

4

Monday, 05.01.2009, 21:41

Prosze o od banowanie mnie i mojego brata. Nie czytałem regulaminu bo wiem jakie są reguły takich gier (nie przeklinaj itp.) ale nie wiedziałem ze trzeba zgłosi korzystanie więcej niż 1 osoby z jednego komputera. Następnym razem będę zwracał uwage czy wymagane jest taka interwencja jak spodoba mi sie gra w jaka bracik ciupie. Prosze o od banowania chociaż mojego brata. Wtopiliśmy razem z bratem w ta gre około 50zł więc naprawdę podoba nam się ta gra i mieliśmy zamiar w nią grac, co za tym idzie kupować premium bo inaczej kiepsko idzie. Mam nadzieje że chociaż to że możecie zarobi sprawi że od banujesz oba konto albo choć jedno. Życze powodzenia w rozwijaniu gry i udoskonalania jej. Czekam na odpowiedź mam nadzieje że pozytywną.