Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 05.01.2009, 18:22

hmmm

mam "typowe"pytanko oczywiście :) już tłumaczę , nie wiem dla czego ale zeżarło tekst :( zaatakowałem gościa miał podczas skanu 200 krzemienia i 3000 kamlotów ....... w jaki sposób grabież jest liczona ?? proporcjonalnie ?? jeśli tak to dla czego wojo przynioslo 100 krzemienia i 2400 kamlotów ?? (nie żebym żałował ) teoretycznie jeśli proporcjonalnie to powinni przynieść 100 krzemienia i 1450 kamieni mimo że dżwig mieli 2500 , więc jak to jest ??

problem nie polega na tym że mam jakiś żal że przynieśli za dużo , ale czy są reguły grabienia :)

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "qrde" (05.01.2009, 18:36)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 05.01.2009, 18:23

Wszystko fajnie, tylko co masz "typowe"? Bo to ciekawe może być.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Monday, 05.01.2009, 18:24

no właśnie......... i rodzi wiele możliwości :P



no fakt :( to niechcący ...... jeśli jednak ktoś zna odpowiedż to bardzo jestem ciekawy

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 05.01.2009, 18:25

No to pomyliłeś działy bo to są Porady a nie Offtopic...

Armia wzięła połowę droższego surowca i dopełniła resztą, aż do max udźwigu. W sumie się nad tym nigdy nie zastanawiałem ale tak chyba jest.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (05.01.2009, 18:40)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 05.01.2009, 18:43

100 krzemienia+ 2400 kamienia = 2500 łącznie = 2500 pojemności

Zakładając, że koleś ma ochronkę po 100 każdego z surowców i GDYBY koleś miał powyżej 1350 każdego z surowców to dostałbyś po 1250 każdego. Ale nie miał, więc zagrabiono surowiec w nadmiarze.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 05.01.2009, 18:45

Czyli teoretycznie w przypadku posiadania tej samej ilości każdego surowca atakujący otrzyma równą ilość każdego z nich?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 05.01.2009, 18:46

Tak. W kolejnych epokach, gdzie jest więcej rodzajów surowców zasada jest ta sama, przy czym w przypadku niedomiaru jednego z surowców grabione są inne PO RÓWNO. np. jest niedobór kryształów w starożytności a reszty nadmiar, to ten niedobór jest rozdzielany po równo na każdy pozostały surowiec, mamy niedobór 2 z 4 surowców, to niedobór uzupełniany jest pozostałymi dwoma itd.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (05.01.2009, 18:53)


8

Monday, 05.01.2009, 18:48

no tyle to się domyśliłem sam :( ale chodzi o to czy jakiś system tego jest ?! kwestia w tym że gyby miał 10000 krzemienia i 3000 kamlotów to co ?? dostałbym po 1250 ?? no tak, niby racja ...... ale tak jakoś coś nie pasi ......

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 05.01.2009, 18:55

Równowaga dotyczy łącznego udźwigu jednostek a nie stosunku surowców u grabionego gracza. Przestań patrzeć od d.. strony ;) Ja nie wiem dzisiaj sami filozofowie się mi trafiają xD

EDIT: System z grubsza opisałem w dwóch moich poprzednich postach, więc skłaniam się ku teorii, żebyś przestał filozofować a zaczął liczyć ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (05.01.2009, 19:05)


10

Tuesday, 06.01.2009, 09:29

chyba chodzi o to że koleś miał chronione po 100 jednostek każdego surowca. Reguły chyba nie ma. Bierze po równej częsci każdego a jak się nie da to dopełnia równomiernie innymi. W tym przypadku tylko 2 surówce...