Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Thursday, 08.01.2009, 17:10

Jak dostaniesz fotkę z fotoradaru, na którym ewidentnie nie jesteś ty, bo nie masz kudłatych blond loków, ale jest twój samochód, to jeśli nie ujawnisz, kim jest ta tajemnicza osoba, to płacisz ty

tylko ze ja Ci wyjasnilem kim sa "tajemnicze osoby" a Ty i tak twierdzisz, ze to ja "bylem na tym zdjeciu" chociaz ewidentnie sie mylisz
Analogicznie, ktoś logował się na inne konta (jechał i spowodował) na twoim komputerze (samochodzie). W tym momencie nie obchodzi mnie to, czy jesteś to ty, twój brat, chomik, niewidzialny przyjaciel czy matka teresa z kalkuty. Banowane są wszystkie konta, na które nastąpiło logowanie z tego komputera i tyle :)

regulamin dopuszcza granie z jednego IP. doskonale wiedzialas kto i z jakich IP gra. czyli w tym punkcie nie stosujesz sie do regulaminu :)
Zapomnij że kiedykolwiek twoje konto zostanie odblokowane.

widac ze ludzi traktuje sie tutaj rozna miara. Twierdzisz, ze mielismy multikonto. nas banujesz na stale a
[MULTIKONTA] alfa jaf, beta jaf
oni dostali 5 dni bana z mozliwoscia odblokowania jednego z kont (do wyboru). tego nie przewiduje regulamin. czyzby jacys koledzy?
dodatkowo z tym klanem toczymy wojne... czyzby komus to bylo nie na reke?
skoro Ty z logow wywrozylas, ze mamy multikonto, to ja z FAKTOW wnioskuje, ze masz kolegow z TE ktorym musielismy zalezc za skore. bo jak inazej to wytlumaczyc?
a jeszcze:
aha. czyli ze administrator (badz operator) moze czynic co mu sie podoba? hmm ladnie ;)
a ze Thorga sama napisala tabele kar i sie jej nie trzyma to tez ten punkt usprawiedliwia?
Tak .

jak operator siwterdzi ze biale jest czarne, to tez mam sie go sluchac? ja wiem jaka jest prawda, dlatego o nia walcze.
Tak :)

to juz w ogole super ;) niech koledzy operatorow graja sobie w TE, oni im problemy posuwaja bo kto im podskoczy? :)
bielin ja ci to wyjaśnię krótko i zwięzle.nawet jeśli jesteś niewinny twoje konto moze zostać zablokowane lub usunięte. konta są własnością BW TEAM.PŁACĄC PREMIUM NIE NABYWASZ PRAW DO KONTA KTÓREGO UZYWASZ.Do tego dochodzi podejrzenie mataczenia w grze, a wyobraz sobie , ze podejrzenie wystarczy do zablokowania konta

a to juz w ogole podsumowuje wszystko ;) operator i admin sa bogiem, nie musza sie stosowac do zadnych regulaminow, user nie ma zadnych praw, mozna z nim robic co sie chca a do tego sciaga sie z niego gruba kase i blokuje konta na tydzien po przedluzeniu preium na pol roku :) a jak zacznie sie upominac o swoje, to pokazuje sie regulamin ktory jest co chwile zmieniany i tabele kar edytowana kilkakrotnie. a w regulaminei napisane, ze admin moze robic co mu sie podoba ;) extra :) w sumie widze w tym niejaka logike, z tego co mowicie, wiekszosc ludzi po banie zaklada nowe konta, wiec znowu kupuja na pol roku premium wiec znowu operator moze im cos zarzucic bo i tak jest bezkarny, po jakism czaie koles sie znowu loguje i tak w nieskonczonosc na duzej ilsoci userow ;) bp tak wynika z tego co napisaliscie ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Bielin" (08.01.2009, 17:16)


viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Thursday, 08.01.2009, 17:10

bielin ja ci to wyjaśnię krótko i zwięzle.

nawet jeśli jesteś niewinny twoje konto moze zostać zablokowane lub usunięte. konta są własnością BW TEAM.

PŁACĄC PREMIUM NIE NABYWASZ PRAW DO KONTA KTÓREGO UZYWASZ.

Do tego dochodzi podejrzenie mataczenia w grze, a wyobraz sobie , ze podejrzenie wystarczy do zablokowania konta
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

43

Thursday, 08.01.2009, 17:28


a to juz w ogole podsumowuje wszystko ;) operator i admin sa bogiem, nie musza sie stosowac do zadnych regulaminow, user nie ma zadnych praw, mozna z nim robic co sie chca a do tego sciaga sie z niego gruba kase i blokuje konta na tydzien po przedluzeniu preium na pol roku :) a jak zacznie sie upominac o swoje, to pokazuje sie regulamin ktory jest co chwile zmieniany i tabele kar edytowana kilkakrotnie. a w regulaminei napisane, ze admin moze robic co mu sie podoba ;) extra :) w sumie widze w tym niejaka logike, z tego co mowicie, wiekszosc ludzi po banie zaklada nowe konta, wiec znowu kupuja na pol roku premium wiec znowu operator moze im cos zarzucic bo i tak jest bezkarny, po jakism czaie koles sie znowu loguje i tak w nieskonczonosc na duzej ilsoci userow ;) bp tak wynika z tego co napisaliscie ;)


User ma prawa w regulaminie. Są też tam obowiązki. A egzekucją tych obowiązków zajmuje się operator (swoją drogą-nie zazdroszczę) i od niego zależy interpretacja czynów.A że jedyny sposób to logi... Po pierwszym banie powinieneś wiedzieć, że gra z kolegami z jednego kompa jest ryzykowna.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (08.01.2009, 17:35)


44

Thursday, 08.01.2009, 17:34

w sumie widze w tym niejaka logike, z tego co mowicie, wiekszosc ludzi po banie zaklada nowe konta, wiec znowu kupuja na pol roku premium wiec znowu operator moze im cos zarzucic bo i tak jest bezkarny, po jakism czaie koles sie znowu loguje i tak w nieskonczonosc na duzej ilsoci userow ;) bp tak wynika z tego co napisaliscie ;)

Hehe logiczne dla kombinatora , uczciwy człowiek nigdy by nie wpadł na taki pomysł :)

45

Thursday, 08.01.2009, 17:38

Po pierwszym banie powinieneś wiedzieć, że gra z kolegami z jednego kompa jest ryzykowna.

ryzykowna, jak sie lamie zasady gry i regulamin. a jak sie nie lamie, a graniu z jednego kompa operator jest powiadomiony?
Hehe logiczne dla kombinatora , uczciwy człowiek nigdy by nie wpadł na taki pomysł :)

a teraz napisales, iz operator jest kombinatorem i wykrorzystuje stanowisko do swoich potrzeb :)

46

Thursday, 08.01.2009, 17:41

a teraz napisales, iz operator jest kombinatorem i wykrorzystuje stanowisko do swoich potrzeb :)
Napisałem że Ty jestes kombinator ale widac ciężko kapujący jesteś lub tak zatwardziały że nie przyjmujesz wiadomości do siebie jeżeli nie są one po Twojej myśli .
Ja kończę dyskusję w tym wątku bo jak widac nie ma sensu starać sie Ci pomóc bo Ty tego nie chcesz , wiesz że jestes super mądry i najlepszy a wszyscy sa bee i do kitu a co najgorsze oszukują Ciebie i chca na Tobie zarobić.

Bez odbioru ^^

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Thursday, 08.01.2009, 17:41


ryzykowna, jak sie lamie zasady gry i regulamin. a jak sie nie lamie, a graniu z jednego kompa operator jest powiadomiony?

O kontach, za które bana dostaliście nie był. I o to się rozchodzi...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

48

Thursday, 08.01.2009, 17:45


Do tego dochodzi podejrzenie mataczenia w grze, a wyobraz sobie , ze podejrzenie wystarczy do zablokowania konta
to moze sprawdzimy Twoje konto? albo konto Lomnasa? skoro wystarczy tylko pdoejrenie i nie masz juz szans? a na pewno logowales sie kiedys u jakiegos kolegi, albo w akademiku, czy moze nawet w kafejce i tego nie zglosiles. idac ta logika, okaze sie ze pol ludzi w TE ma multikonto :)

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Thursday, 08.01.2009, 17:49




Do tego dochodzi podejrzenie mataczenia w grze, a wyobraz sobie , ze podejrzenie wystarczy do zablokowania konta


to moze sprawdzimy Twoje konto? albo konto Lomnasa? skoro wystarczy tylko pdoejrenie i nie masz juz szans? a na pewno logowales sie kiedys u jakiegos kolegi, albo w akademiku, czy moze nawet w kafejce i tego nie zglosiles. idac ta logika, okaze sie ze pol ludzi w TE ma multikonto :)



zgadzam sie na przeskanowanie mojego konta.

nikt z moich znajomych nie gra w tą grę.

jestem czysty jak łza

pozdrawiam
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

50

Thursday, 08.01.2009, 17:49

to moze sprawdzimy Twoje konto? albo konto Lomnasa? skoro wystarczy tylko pdoejrenie i nie masz juz szans? a na pewno logowales sie kiedys u jakiegos kolegi, albo w akademiku, czy moze nawet w kafejce i tego nie zglosiles. idac ta logika, okaze sie ze pol ludzi w TE ma multikonto :)
Juz pisałem wcześniej iż na blokade konta składa się wiele czynników o których user nigdy sie nie dowie z logicznych przyczyn [o których tez pisałem] :D , samo zalogowanie sie od kolegi nie wystarczy zapewniam Cię :).

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

51

Thursday, 08.01.2009, 17:50

Tylko, że po naszych logach będzie widać granie jednej osoby. Pojedyncze i sporadyczne logowania u kogoś nie oznaczają multikonta tylko ewentualnie zasiadanie... Wprawdzie za to może być stały ban to nie za pierwszym razem tylko za kilkukrotną recydywę.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

52

Thursday, 08.01.2009, 17:51

rozumiem, że ciężko wam wyobrazić sobie, że ludzie mogą grać uczciwie?
nie do pomyślenia, nie?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

53

Thursday, 08.01.2009, 17:52

rozumiem, że ciężko wam wyobrazić sobie, że ludzie mogą grać uczciwie?
nie do pomyślenia, nie?
Po co jak kręcąc wałki będę w topce i będę super ^^ , tylko ważne bym wiedział ze tak grając moge stracic wszystko w jednej chwili :( , a Thorga jest bee bo jest Kobieta operatorem :thumbsup:

54

Thursday, 08.01.2009, 17:53

widac ciężko kapujący jesteś lub tak zatwardziały że nie przyjmujesz wiadomości do siebie jeżeli nie są one po Twojej myśli .nie ma sensu starać sie Ci pomóc bo Ty tego nie chcesz , wiesz że jestes super mądry i najlepszy a wszyscy sa bee i do kitu a co najgorsze oszukują Ciebie i chca na Tobie zarobić.

zakladajac ze jestes uczciwym grazem TE to ciekawe co bys Ty zrobil, gdyby Cie o multikonto posadzili? ;)
O kontach, za które bana dostaliście nie był. I o to się rozchodzi...

przeczytaj jeszcze raz moje posty. dowiedzialbys sie, ze z mojego konta gram od pocztku i przeczekalem bana. tygrys po dostaniu bana, skasowal swoje poprzednie konto i nie czekajac na odblokowanie postanowil grac od nowa nazywajac konto tak, jak jego poprednia postac - DarkDriver. zreszta gra z tego samego IP wiec nietrudno sie domyslec ze to ta saa osoba. i o tym wlasnie Thorga byla powiadomiona. mamy tez dwoch kolegow - pajaka i drakkainena. pajak gra rzadziej niz my, stad Thorga moe stwierdzic, ze Darkdriver swoim nowym kontem (zalozonym z 3 tygodnie po pajaku) przescignal go w 3 tygodnie. drakkainen nie wiem nawet czy gra w ta gre, gdyz mu sie nie spodobala.
Tylko, że po naszych logach będzie widać granie jednej osoby. Pojedyncze i sporadyczne logowania u kogoś nie oznaczają multikonta tylko ewentualnie zasiadanie... Wprawdzie za to może być stały ban to nie za pierwszym razem tylko za kilkukrotną recydywę.


i teraz dwa nowe fakty (ktore thorga moe stwierdzic rowniez przez logi). w nocy z 3/4 stycznia gralismy cala nocke u drakkainena w domu, co jakis czas sprawdzajac konto. w starym roku podobna nocka byla u pajaka i tez ogarnialismy konto od niego. moge sie zalozyc, ze i Ty jak jestes u kolegi, dziewczyny, na uczelni czy w pracy sprawdzasz sobie TE zeby wyslac armie, wybudowac wojsko czy schowac surke. jesli wszyscy za kazdym razem mieliby to zglaszac do operatora, to wiesz co by sie dzialo z jego skrzynka? i za takie pojedyncze zalogowanie dostalo nam sie?
rozumiem, że ciężko wam wyobrazić sobie, że ludzie mogą grać uczciwie?
nie do pomyślenia, nie?

ja gralem uczciwie i mi sie dostalo

55

Thursday, 08.01.2009, 17:54

jesli wszyscy za kazdym razem mieliby to zglaszac do operatora, to wiesz co by sie dzialo z jego skrzynka?
A to teraz martwisz sie o Operatora?:D Poradzą sobie :p Nie martw się :)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

56

Thursday, 08.01.2009, 17:55

Granie u kolegi ok. Tylko nie przelogowywania co10-15 minut! Bo za to właśnie jest ban a nie za granie u kolegi.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

57

Thursday, 08.01.2009, 17:56

Wzrusza mnie troska o moją skrzynkę, zapewniam cię, że nie ma się o co martwić - jest niezwykle pojemna i przyjmie dowolną ilość zgłoszeń :)

Ja tam jak jestem u chłopaka to oglądamy filmy, bzykamy się itp, a nie cały czas sprawdzamy nasze konta przez całą noc :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

58

Thursday, 08.01.2009, 17:59

Juz pisałem wcześniej iż na blokade konta składa się wiele czynników o których user nigdy sie nie dowie z logicznych przyczyn [o których tez pisałem] :D

aha, to terz na zasadzie "wiem, ale nie powiem" albo na zasadzie "gwozdzia do trumny" pana ziobrry, hahaha ;)
Granie u kolegi ok. Tylko nie przelogowywania co10-15 minut! Bo za to właśnie jest ban a nie za granie u kolegi.

a to takie dziwne? ja sie loguje, robie co trzeba, wysylam armie, on sie loguje robi to samo... za 15 min moja druga armia wrocila, to sie loguje zeby ja wyslac dalej, za 10 min to samo robi moj kolega. i znajdz mi zapis w regulaminie mowiacy o czasach przelogowan ;)

59

Thursday, 08.01.2009, 18:21

Granie u kolegi ok. Tylko nie przelogowywania co10-15 minut! Bo za to właśnie jest ban a nie za granie u kolegi.

a to takie dziwne? ja sie loguje, robie co trzeba, wysylam armie, on sie loguje robi to samo... za 15 min moja druga armia wrocila, to sie loguje zeby ja wyslac dalej, za 10 min to samo robi moj kolega. i znajdz mi zapis w regulaminie mowiacy o czasach przelogowan ;)
no i najprawdopodobniej właśnie dlatego że ta istotna wiadomość do Ciebie nie dociera że tak nie można masz bana :(

60

Thursday, 08.01.2009, 18:30

Ja tam jak jestem u chłopaka to oglądamy filmy, bzykamy się itp, a nie cały czas sprawdzamy nasze konta przez całą noc :P

hmm super. chcesz powiedziec, ze bedac operatorem TE zarowno Ty jak i Twoj chlopak gracie w TE? moze to jemu lomot spuscilismy i za to sie mscisz?
ta istotna wiadomość do Ciebie nie dociera że tak nie można masz bana :(

napisze po raz kolejny: pokaz mi zapis w regulaminie, ze nie moge sie logowac co 10-15 min na swoje konto. nawet jesli to bylo u kolegi - to bylo to zgloszone