Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

61

Thursday, 08.01.2009, 18:35


A to teraz martwisz sie o Operatora?:D Poradzą sobie :p Nie martw się :)
No ja sie akurat tym troche martwie, gdyz chyba malo sie przykladacie do tego co robicie albo poprostu wam sie niechce i idziecie najlatwiejszym sposobem:/ ze skrzynkami to moze sobie i radzicie ale jesli chodzi o logi to juz inna bajka, wogole 0 analizowania, spostrzeznie tylko 1 najbardiej rucajacego sie w oczy logu i to na tyle, wystarczajacy powod zeby dac bana:/ jakim cudem przy 4 Ip i 4 kontach mozna podac tylko 1 ip i 4 konta na nim?? zreszta to powinno byc wtedy kwalfikowane na zasiadanie a nie multikonta, a za to jest mniejsza kara:D fakt ze dlugosc kary jest zalezny tylko do laskawosci operatora, wiec i tak byl by pewnie ban:P

62

Thursday, 08.01.2009, 18:42

zreszta to powinno byc wtedy kwalfikowane na zasiadanie a nie multikonta, a za to jest mniejsza kara:D fakt ze dlugosc kary jest zalezny tylko do laskawosci operatora, wiec i tak byl by pewnie ban:P


zasiadanie - ban od 48 godzin do stałego.

stałego bana przewidujemy dla recydywistów, wielokrotnych zasiadaczy (przelogowań liczonych w SETKACH), oraz ludzi którzy nie potrafią przyjąć karę po męsku, tylko robią z siebie ofiary reżimu robiąc awanturę na forum, kłamiąc w żywe oczy i zarzucając niekompetencję, jednocześnie z podejściem "nic mi nie udowodnicie".
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

63

Thursday, 08.01.2009, 18:54

stałego bana przewidujemy dla recydywistów, wielokrotnych zasiadaczy (przelogowań liczonych w SETKACH), oraz ludzi którzy nie potrafią przyjąć karę po męsku, tylko robią z siebie ofiary reżimu robiąc awanturę na forum, kłamiąc w żywe oczy i zarzucając niekompetencję, jednocześnie z podejściem "nic mi nie udowodnicie".

1) to jak wyjasnisz mi to
[MULTIKONTA] alfa jaf, beta jaf
bo pisze to juz trzeci raz i chyba umyslnie pomijasz ten temat. multikonto = ban STALY w/g Twojej tabeli kar. az tu nagle... ban na 5 dni z mozliwoscia odblokowania mocniejszego konta... wyjasnij mi te odstepstwa od regulaminu i na jakiej podstawie to zrobilas? regulamin jest po to, zeby sie trzymac, a widac ktos po znajomsoci zostal potraktowany niezgodnie z regulaminem. a moze nie po znajomosci - moze zrobil maly przelew na Twoje konto? ale ja nic nie moge udowodnic, tak sobie tylko gdybam :)
2) jesli juz mielibysmy byc za cos ukarani, to za niezgloszone granie z jednego IP... a za to jest kara BAN na 1 dzien w/g Twojej tabeli kar
3) a tak z ciekawosci: powiedz mi, gdy ktos Cie oskarza za cos, czego nie zrobilas, a w dodatku ponosisz tego konsekwencje, to co robisz? przyjmujesz to po mesku? :)
4) mozesz mi zarzucic, ze w/g logow mam multikonto, czy nawet sto kont. ale nie nazywaj mnie klamca.
5) zarzucam niekompetencje, gdyz naginasz regulamin w/g swojego widzi-misie. za te same przewinienia jedni dostaja bana za zasiadanie, inni za granie z jednego IP a inni za multikonto. poza tym dlugosc kary zalezy tez od Twojego widzi-misie. a wszystko jest jasno okreslone w regulaminie i TWOJEJ TABELI KAR. wiec skoro nie trzymasz sie regulaminu, ktory jako przedstawiciela BW Team tez sie tyczy, i wlasnorecznei napisalej tabeli kar - to jest wlasnie niekompenetcja.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Bielin" (08.01.2009, 19:01)


64

Thursday, 08.01.2009, 19:06

między tobą a alfa-jaf różnica jest taka, że on nie pyszczył na forum ;-)

Uprzejmych graczy, którzy potrafią przyznać się do błędu i obiecać regulaminową grę, a nie kłócić się w zaparte bluzgając administrację, odbanowujemy po jakimś czasie :P

Graczom nieuprzejmym dajemy najwyższy wymiar kary i nie odblokujemy nigdy ;-)
Dyskusję tą zostawiam otwartą jedynie ku uciesze gawiedzi :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

65

Thursday, 08.01.2009, 19:12

ta istotna wiadomość do Ciebie nie dociera że tak nie można masz bana :(

napisze po raz kolejny: pokaz mi zapis w regulaminie, ze nie moge sie logowac co 10-15 min na swoje konto. nawet jesli to bylo u kolegi - to bylo to zgloszone
to pewnie masz kopie zgłoszenia w skrzynce??

w pręgierzu tylko widziałem że dostaliście bany i nic nie było że będziecie grać dalej z jednego IP

na swoje konto możesz się logować i co minutę ale to ty musisz udowodnić operatorowi że przelogowywanie co kilka minut z konta na konto to nie jest opiekowanie się kontem kolegi, to że Ty twierdzisz że jest inaczej nie oznacza że na pewno mówisz prawdę, a z tego co wyczytałem to częstotliwość i godziny przelogowań raczej Tobie nie sprzyjają, przy pierwszym banie powinniście sobie przemyśleć czy może jednak nie lepiej dla świętego spokoju nie logować się u siebie wzajemnie, żeby na drugi raz nie było posądzeń o kanty

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

66

Thursday, 08.01.2009, 19:16

Ja nie bronie siebie, swojego konta, bo to prawda, ja (darkdriver) niezgłaszalem gry z pajakiem na 1 Ip wiec sie niekłóce o to, chociaz i tak uwazam ze kara jest zbyt surowa, bo powinna byc kara za niezgloszenie grania z jednego IP, ale i tak juz to nic nie zmieni, bo mamy od 4 dni konto zbanowane:P Lecz jesli chodzi o bielina to ma on racje, prawda ?? Niewyslalismy "oficjalnego" powiadomienia ze gramy z 1 ip, gdyz chyba bylo to oczywiste po 7 dniowym banie co dostalismy wczesniej:/ ale obecny ban zalezal tylko od tego jak sie zachowa operator, czyli ze wie i pozwoli nam grac dalej, albo ze wie ale niewyslali "oficjalnej notki" o tym... czy tak niejest??

67

Thursday, 08.01.2009, 19:18

między tobą a alfa-jaf różnica jest taka, że on nie pyszczył na forum ;-)

w/g mnie roznica jest taka, ze on mial multikonto a ja nie ;)
Uprzejmych graczy, którzy potrafią przyznać się do błędu i obiecać regulaminową grę, a nie kłócić się w zaparte bluzgając administrację, odbanowujemy po jakimś czasie :P Graczom nieuprzejmym dajemy najwyższy wymiar kary i nie odblokujemy nigdy ;-)

aha. czyli rozumiem, ze upomnienie sie o swoje na forum oznacza bycie nieuprzejmym? stwierdzilem, iz zostalem zbanowany nieslusznie, to znczy ze zachowalem niepoprawnie? powinienem podkulic ogon i powiedziec "skasuj konta, co z tego ze tam graja inni gracze, skasuj bo JA chce grac w TE"? z poczatku bylem uprzejmy w tym co pisalem, staralem sie wyjasnic Swoja sytuacje, ale Ty tylko gmatwasz sie w swoich wypowiedziach i nic sensownego nie potrafisz napisac. prosze - ustosunkuj sie punkt po punkcie do mojej poprzedneij wypowiedzi :) lacznie z pkt 1) i tym, dlaczego nagielas regulamin dla nich - a jesli nagielas to prosze mi wskazac punkt regulaminu ktory Ci na to pozwala :)
]to pewnie masz kopie zgłoszenia w skrzynce??
w pręgierzu tylko widziałem że dostaliście bany i nic nie było że będziecie grać dalej z jednego IP

prosze mi pokazac oficjalny formularz zgloszeniowy :) zgloszenie jest po to, by operator byl powiadomiony o NAszych poczynaniach. bym powiadomiony nie przez PW a poprzez dyskusje na poprzednim temacie w pregierzu. srednio inteligentnemu hcomikowi by to wystarczylo, prawda?
na swoje konto możesz się logować i co minutę ale to ty musisz udowodnić operatorowi że przelogowywanie co kilka minut z konta na konto to nie jest opiekowanie się kontem kolegi, to że Ty twierdzisz że jest inaczej nie oznacza że na pewno mówisz prawdę

powiedz mi, od kiedy to podejrzany o cokolwiek musi udowadniac swoja niewinnosc? regulamin mowi, ze na podstawie logow mozna byc posadzaonym (podejrzanym) o np. multikonto. mimo wszystko udowodnilem Thordze ze nie jest to multikonto, napisalem jak sprawa wygladala. nie sprawdzila nawet kto placial za konta premium - bo to by wystarczylo by sie dowiedziec, ze to 4 rozne osoby. zreszta - moge przeslac wyciagi z kont i skany dowodow osobistych jak mi nie wierzy :) wiec ja - mimo iz to nie w moim obowiazku - udowodnilem, iz zostalismy zbanowani za cos, czego nie zrobilismy
poza tym napisales: skoro ja cos twierdze to nie oznacza ze mowie prawde. czyli jak Operator cos twierdzi - to na pewno mowi prawde :) czyli zakladasz, ze user klamie, a operator mowi prawde, extra ;) ciekawe co powiesz jak Ciebie przeskanuja y wyjdzie ze logowales sie w akademiku, a akademik funkcjonuje na jednym IP zewnetrznym, a ze pol akademika gra w TE to Cie posadza o opieke nad 50 kontami :P

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Bielin" (08.01.2009, 19:29)


Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

68

Thursday, 08.01.2009, 19:20

ej Thorga niepszesadzaj, przeciez nikt tu nikogo niebluzga:/ wydaje mi sie ze temat jest zaostrzony ale idzie w miare kulturalna rozmowa :D

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

69

Thursday, 08.01.2009, 19:26


]to pewnie masz kopie zgłoszenia w skrzynce??
w pręgierzu tylko widziałem że dostaliście bany i nic nie było że będziecie grać dalej z jednego IP

prosze mi pokazac oficjalny formularz zgloszeniowy :) zgloszenie jest po to, by operator byl powiadomiony o NAszych poczynaniach. bym powiadomiony nie przez PW a poprzez dyskusje na poprzednim temacie w pregierzu. srednio inteligentnemu hcomikowi by to wystarczylo, prawda?


Ale tu chodzi o tego bana a nie o poprzedniego. A do tego nie zostały zgłoszone inne konta. Jakbyście dalej grali tak tylko we dwóch to pewnie nie było by problemu.

Poza tym jest to: Konta założone po 07/11/2008 godz 14.00
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

70

Thursday, 08.01.2009, 19:29

aha. czyli rozumiem, ze upomnienie sie o swoje na forum oznacza bycie nieuprzejmym?


[ZASIADANIE] Bielin, Dark Driver
Były tam zaledwie 2 dni bana za ZASIADANIE.
Mimo, że jak teraz przyznasz - dostaliście wtedy bana słusznie, nie? :P
To rozmowę zacząłeś od "nie macie prawa, nie macie racji, nic mi nie udowodnicie".

Chociaż, jak sam teraz przyznajesz (sam zresztą wnioskujesz żeby zmienić kwalifikację na zasiadanie i bana skrócić), nie miałeś racji, to kłóciłeś się do upadłego, zarzucając wszystkim niekompetencję, korupcję i stronniczość.

A potem nadal robiłeś to samo, najwidoczniej wychodząc z założenia, że "mogą cię cmoknąć", bo jak cię znów zbanują to będziesz darł papę dopóki cię nie odbanują.

Ban nie będzie zdjęty, a lekcja, że na świecie niewiele da się zdziałać roszczeniami i krzykiem, niech będzie moim wkładem w twoje wychowanie :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

71

Thursday, 08.01.2009, 19:35

Ale tu chodzi o tego bana a nie o poprzedniego. A do tego nie zostały zgłoszone inne konta. Jakbyście dalej grali tak tylko we dwóch to pewnie nie było by problemu.
Poza tym jest to: Konta założone po 07/11/2008 godz 14.00

darkdriver zalozyl nowe konto, ale nazwa postaci i IP sie nie zmienilo. az tak trudno Ci to ogarnac? az tak trudno domyslec sie se to jedna i ta sama osoba?
poza tym:
Na ekranie zakładania nowej postaci została dodana informacja (...)
Multikonta założone po umieszczeniu tego ogłoszenia nie będą traktowane ulgowo jak do tej pory i będą blokowane na stałe.

"na ekranie zakladania nowej postaci" - mozliwe iz jest to na ekranie zakladania nowej postaci, ale NIE MA TEGO W REGULAMINIE a to wlasnie w oparciu o regulamin toczy sie ta rozmowa. jak ktos juz gra w TE to nie zobaczy ekranu zakladania nowej postaci, bo sie loguje na swoje konto i bedzie pregladal REGULAMIN i nic w im nie znajdzie.
poza tym - jesli chodzi o drugie zdanie "Multikonta założone po umieszczeniu tego ogłoszenia nie będą traktowane ulgowo jak do tej pory i będą blokowane na stałe" widac ze Thorga jest megalomanem, kilka postow wyzej przytoczylem, jak to za multikonto ktos dostal bana na 5 dni i mu sie upieklo. regulamin zostal olany cieplym moczem...

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

72

Thursday, 08.01.2009, 19:37

Bo przed tą datą informacja o multikontach się nie wyświetlała ale po jednym takim banie i dyskusji zostało to zmienione.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

73

Thursday, 08.01.2009, 19:43


[ZASIADANIE] Bielin, Dark Driver
Były tam zaledwie 2 dni bana za ZASIADANIE.
Mimo, że jak teraz przyznasz - dostaliście wtedy bana słusznie, nie? :P
To rozmowę zacząłeś od "nie macie prawa, nie macie racji, nic mi nie udowodnicie".

rozmowe zaczalem w inny spoodb, od proby wytlumaczenia jak bylo naprawde. ale to juz temat zamkniety po tym, jak skonczyly Ci sie argumenty :)


kłóciłeś się do upadłego, zarzucając wszystkim niekompetencję, korupcję i stronniczość.



ciekawe czy ty bys sie nie klocila, gdybys byla prekonana o swojej racji?


A potem nadal robiłeś to samo, najwidoczniej wychodząc z założenia, że "mogą cię cmoknąć", bo jak cię znów zbanują to będziesz darł papę dopóki cię nie odbanują.

robilem to samo (czyli gralem za jednego IP) gdyz myslalem, ze skoro jest juz to zgloszone do operatore to wszystko OK. napisze po raz ktorys - to nie jest multikoto, to nie jest zasiadanie.



a lekcja, że na świecie niewiele da się zdziałać roszczeniami i krzykiem, niech będzie moim wkładem w twoje wychowanie :P

wiesz, ja juz zostalem wychowany. i uwazam ze bardzo dobrze. nie dam sobie w kasze dmuchac i nie pozwole by ktos mie oczernial bezkarnie, wiedzac iz nie ma on racji. uwierz mi - potrafie sie przyznac do swoich bledow. za to Ciebie chyba ktos wychowal w atmosferze bezkarnosci i braku odpwoeidzialnosci za swoje czyny... pewnie tatus jest politykiem? albo komendantem policji? ;)
i prosze odpisz mi na moje 5 punktow zamieszczonych wyzej, bo z posta na posta coraz bardziej jestem przekonany, iz ignorujesz to co napisalem gdyz nie wiesz co masz powiedziec ;) pewnie znowu napiszesz cos o chomiku albo klockach lego - ale ja prosze o rzeczowa odpowiedz. zajmujesz wysokie i odpowiedzialne stanowisko i oczekuje od Ciebie rzeczowych i tresciwych odpowiedzi na zadane pytania. a Ty upraszczajac wszytko do chorej babci i kosmitow pokazujesz poziom swojego wychowania....
Bo przed tą datą informacja o multikontach się nie wyświetlała ale po jednym takim banie i dyskusji zostało to zmienione.

wiesz, w momencie nalozenia tego bana nie bylo tego w regulaminie. prawo dziala wstecz?

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

74

Thursday, 08.01.2009, 19:47

Jakbyście dalej grali tak tylko we dwóch to pewnie nie było by problemu.

Hehe, no i wlasnie tu jest problem bo tak bylo, gralismy we dwoch, ja u niego albo on u mnie, tylko ze doszedl jeszcze pajak, ktory gral "tylko" u mnie wiec niewiem czemu Bielin dostal bana jak on gral na tych"zgloszonych" Ip i pozamna nikt inny niegral?? licze to od momentu poprzedniego bana, gdyz wczesniej moglo sie tak zdarzyc, ale kare za to odsiedzial:P ja sie przyznaje ze niezglosilem iz jeszcze pajak gral ze mna na moim Ip wiec niemam sie o co klocic, no moze o mniejsza kare:P ale tu chodzi tylko o Bielina!!:D

75

Thursday, 08.01.2009, 19:52

No tak, "tu chodzi tylko o konto Bielina".
Pozostałe konta można zbanować, mimo że były to "konta jego kolegów" ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

76

Thursday, 08.01.2009, 19:55


Bo przed tą datą informacja o multikontach się nie wyświetlała ale po jednym takim banie i dyskusji zostało to zmienione.

wiesz, w momencie nalozenia tego bana nie bylo tego w regulaminie. prawo dziala wstecz?


Ta informacja od zawsze była w regulaminie. Pojawiła się na ekranie logowania w dniu pojawienia się tego posta na forum. I na pewno ją zauważyłeś, gdyż bana dostałeś w dniu pojawienia się tego posta. A zarejestrowałeś się na forum dokładnie tydzień wcześniej.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

77

Thursday, 08.01.2009, 20:10

Ta informacja od zawsze była w regulaminie. Pojawiła się na ekranie logowania w dniu pojawienia się tego posta na forum. I na pewno ją zauważyłeś, gdyż bana dostałeś w dniu pojawienia się tego posta. A zarejestrowałeś się na forum dokładnie tydzień wcześniej.

widzisz, zle mnie zrozumiales. mi chodzi o ta
Na ekranie zakładania nowej postaci została dodana informacja:

Cytat

PRZECZYTAJ, ZANIM ZAREJESTRUJESZ KONTO!
Krótki wyciąg z Regulaminu Gry
3. W przypadku, kiedy z jednego IP gra kilka osób, należy zgłosić ten fakt do Operatora Serwera poprzez wiadomość na Forum Gry (§4 pkt VIIIa ROWU).



informacje, wyrozniona czerwonym kolorem :)
nie ma tego w regulaminie to po raz, po dwa bylo to zgloszone na forum, w dyskusji nad poprzednim banem za "Zasiadanie". wiec skoro Thorga byla o tym powiadomiona, to o co kaman?
No tak, "tu chodzi tylko o konto Bielina".
Pozostałe konta można zbanować, mimo że były to "konta jego kolegów" ;)

no tak. napisalem na czerwono swoja prosbe, a i tak to olalas :)

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

78

Thursday, 08.01.2009, 20:15

No pewnie ze mozesz banowac, mnie i pajaka zbanowalas slusznie, wiec o to sie niekluce:P no ale wedlug mnie bielin ma podstawy zeby sie bronic, prawda?? ;) zreszta on dal tylko posta ze sa dziury w regulaminie, po dyskusjach w Pregierzu, a wy sami podkreciliscie dalsza rozmowe zamiast poprostu napisac ze: rozwazycie zmiany, przeanalizujecie regulamin, itp. czyz tak nie jest??:D

79

Thursday, 08.01.2009, 20:20

ech, jak ciezko sie ludziom przyznac do bledu i do tego, ze zachlysneli sie wladza :)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

80

Thursday, 08.01.2009, 20:23

Faktycznie, w tym punkcie te wersje się różnią... a logując się i czytając regulamin nie zastanowiło Cię komu i gdzie masz to zgłosić?

Faktycznie, jest na ekranie logowania.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (08.01.2009, 20:36)