Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

81

Thursday, 08.01.2009, 20:34

W Regulaminie jest informacja, że operatorowi należy to zgłosić, natomiast w oknie logowania znajduje się uściślenie, W JAKI SPOSÓB należy to zgłosić (właśnie dla wszelkiej maści tego typu NIEDOWIDZĄCYCH).

No ale po co czytać, lepiej drzeć papę na forum :P

Wiesz kotku, jak ostatnio nie przeczytałam, że za wejście na debet w LLoydsie liczą sobie kasę, to się zdziwiłam, jak dostałam 30 funtów kary do zapłacenia. Dlatego wiesz, należy wszystko czytać dokładnie. Nie przeczytasz = TWÓJ PROBLEM, NIE MÓJ. Ty ponosisz konsekwencje swojego analfabetyzmu.

Uważaj bo jeszcze podpiszesz umowę kredytową na 50% odsetek w skali rocznej, wtedy to będzie bolało bardziej niż 3 miesiące w jakiejś grze :P

PS. jak miło, że "koledzy poświęcają się dla ciebie", i cały bój toczy się tylko o jedno konto - konto Bielin :P
typowe tłumaczenie multikonciarza - to było konto mojego brata, ale jak chcesz to on może już skasować swoje konto, tylko odblokuj mi moje (to lepsze). :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

82

Thursday, 08.01.2009, 20:37

]to pewnie masz kopie zgłoszenia w skrzynce??
w pręgierzu tylko widziałem że dostaliście bany i nic nie było że będziecie grać dalej z jednego IP

prosze mi pokazac oficjalny formularz zgloszeniowy :) zgloszenie jest po to, by operator byl powiadomiony o NAszych poczynaniach. bym powiadomiony nie przez PW a poprzez dyskusje na poprzednim temacie w pregierzu. srednio inteligentnemu hcomikowi by to wystarczylo, prawda?
na swoje konto możesz się logować i co minutę ale to ty musisz udowodnić operatorowi że przelogowywanie co kilka minut z konta na konto to nie jest opiekowanie się kontem kolegi, to że Ty twierdzisz że jest inaczej nie oznacza że na pewno mówisz prawdę

powiedz mi, od kiedy to podejrzany o cokolwiek musi udowadniac swoja niewinnosc? regulamin mowi, ze na podstawie logow mozna byc posadzaonym (podejrzanym) o np. multikonto. mimo wszystko udowodnilem Thordze ze nie jest to multikonto, napisalem jak sprawa wygladala. nie sprawdzila nawet kto placial za konta premium - bo to by wystarczylo by sie dowiedziec, ze to 4 rozne osoby. zreszta - moge przeslac wyciagi z kont i skany dowodow osobistych jak mi nie wierzy :) wiec ja - mimo iz to nie w moim obowiazku - udowodnilem, iz zostalismy zbanowani za cos, czego nie zrobilismy
poza tym napisales: skoro ja cos twierdze to nie oznacza ze mowie prawde. czyli jak Operator cos twierdzi - to na pewno mowi prawde :) czyli zakladasz, ze user klamie, a operator mowi prawde, extra ;) ciekawe co powiesz jak Ciebie przeskanuja y wyjdzie ze logowales sie w akademiku, a akademik funkcjonuje na jednym IP zewnetrznym, a ze pol akademika gra w TE to Cie posadza o opieke nad 50 kontami :P
a gdzie jest napisane że formularz musi być?? ty masz powiadomić, jak nie wiesz jak to pytasz się na forum, a jak się nie jest pewnym to prosisz admina o odpowiedź że wiadomość doszła i jak dla mnie to nawet "srednio inteligentnemu hcomikowi" przyszło by to do głowy tym bardziej po tym jak już raz bana za to dostał

jeżeli dowody są mocne a alibi podejrzanego jest mętne to on musi udowodnić że te dowody są nieprawdziwe bo inaczej skażą go na podstawie dowodów które są

o skanowanie mojego konta nie musisz się martwić bo jest skanowane choćby z racji tego że jestem w TOP, jak idę do kogoś to nie mam nieodpartej potrzeby spojrzenia czy coś się nie dzieje na TE, wracam do siebie to mogę do znudzenia lub końca wolnego czasu zajmować się TE

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

83

Thursday, 08.01.2009, 20:52


PS. jak miło, że "koledzy poświęcają się dla ciebie", i cały bój toczy się tylko o jedno konto - konto Bielin :P
typowe tłumaczenie multikonciarza - to było konto mojego brata, ale jak chcesz to on może już skasować swoje konto, tylko odblokuj mi moje (to lepsze). :P
hehe, dobre;) jak dla mnie to mozesz sobie skasowac wszystkie konta, bo i tak maja bana stalego:/ boj sie tu toczy o sprawiedliwosc, a nie o odlokowanie konta:/ zreszta to bielin ma 4 IP w domu i z nich gra i pisze:P czy mozesz potwiedzic ze sa 4 ip i kazde konto bylo przypisane do innego?? i ze ja i bielin piszemy z innych ip na tym forum??

84

Thursday, 08.01.2009, 20:59

Bardziej ciekawi mnie, dlaczego nagle siedzicie oddzielnie, skoro zawsze jak graliście, to siedzieliście razem ;)
I to cały wieczór :P
A wcześniej nie było dnia, żeby razem nie spędzać całego dnia i nocy :D
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

85

Thursday, 08.01.2009, 21:08

Bo ja mam gosci i musze siedziec w domu, a co robi bielin to niewiem, zapytaj go na privacie;) a pozatym juz chyba i tak zaduzo zycia prywatnego na tym forum, prawda?? to co kazdy robi to jest jego sprawa, a zeby sie bronic niestety trzeba sie z tego tlumaczyc bo sie komus niechce sprawdzac niektorych rzeczy... naprawde niechce byc zlosliwy i jestem za rownouprawnieniem ale ty naprawde nas olewasz, i piszesz co ci jest wygodne, a na niewygodne pytania nawet nieodpisujesz, czyz tak niejest?? i Ty chcesz aby Cie traktowano powaznie??

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

86

Thursday, 08.01.2009, 21:27

Bo widzisz ten temat tak naprawdę zakończył się w dziale pręgierz, ale na razie powoli to przetrawiacie :-). Ja np. jestem pełen podziwu wytrwałości Thorgi, że wogóle wam coś odpisuje i stara się tłumaczyć jak tylko może, ale niektóre informacje ciężko do was docierają :thumbsup:
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

87

Thursday, 08.01.2009, 21:36

Dobra, wystarczy tego cyrku, temat zamykam :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny