Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 06.01.2009, 18:20

Dziury w Regulaminie

znalezlizmy kilka dziur w regulaminie za co nam sie niestety dostalo. zaczniemy po koleji:
1) w regulaminie jest napisane, iz granie z jednego IP trzeba zglaszac do operatora gry. nie jest nic napisane gdzie to trzeba zglaszac. nie jest tez napisane, ze wymagane jest byc uzytkownikiem forum. czyli TEORETYCZNIE nie ma jak tego zglosic w systemie gry, a powinno byc to mozliwe skoro jest taki zapis w regulaminie. albo zamiescic w regulaminie informacje o tym gdzie i jak to mozna zglosic.
2) regulamin podaje:
VIII. Zabrania się tworzenia multikont.
Za multikonto uważa się użytkowanie więcej niż jednego konta przez jednego użytkownika na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny. Dostatecznym powodem do posądzenia o multikonto jest użytkowanie więcej niż jednego konta z tego samego numeru IP bądź tego samego komputera, na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny.
posadzenie moi drodzy, jest to podejrzenie, zarzut, pomowienie. u Was wystarczy byc podejrzanym np. o Multikonto i juz sie dostaje BANA. to chyba cos nie tak, prawda? jak ktos jest podejrzany o cos, to sprawe sie rozpatruje: bierze pod uwage wszystkei okolicznosci. ale u was wystarczy podejrzenie (nei wiem czy to blad regulaminu czy nadgorliwosc operatora)
3) dalej o zgloszeniach. okazuje sie, ze nie wystarczy zeby operator wiedzial, ze dwie osoby graja z tego samego IP (np. poprzez to, ze wystawil osobom bana za zasiadanie). trzeba mu laskawie napisac osobna wiadomosc, informujac o tych samych detalach ktore juz zna (IP, ID etc). moze wymyslicie jakis formularz zgloszeniowy zeby to mialo rece i nogi?
niemniej poprzez te bledy i niedociagniecia w regulaminie, wiele osob (w tym ja i moj klan) stracilismy przyjemnosc grania w TE a nasze konta zostaly zablokowane na wiecznosc. o stratach materialnych (konta wazne do czerwca/lipca) juz nie wspomne.

2

Tuesday, 06.01.2009, 18:52

RE: Dziury w Regulaminie

znalezlizmy kilka dziur w regulaminie za co nam sie niestety dostalo. zaczniemy po koleji:
1) w regulaminie jest napisane, iz granie z jednego IP trzeba zglaszac do operatora gry. nie jest nic napisane gdzie to trzeba zglaszac. nie jest tez napisane, ze wymagane jest byc uzytkownikiem forum. czyli TEORETYCZNIE nie ma jak tego zglosic w systemie gry, a powinno byc to mozliwe skoro jest taki zapis w regulaminie. albo zamiescic w regulaminie informacje o tym gdzie i jak to mozna zglosic.

http://t1.czaswojny.interia.pl/r.php?
Nie wiem gdzie jeszcze, może na czole mamy ci to wytatuować żeby była szansa, żebyś przeczytał?
Wysłać chór rosyjskich śpiewaków czy przedstawić to w formie baletu?

Cytat


2) regulamin podaje:
VIII. Zabrania się tworzenia multikont.
Za multikonto uważa się użytkowanie więcej niż jednego konta przez jednego użytkownika na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny. Dostatecznym powodem do posądzenia o multikonto jest użytkowanie więcej niż jednego konta z tego samego numeru IP bądź tego samego komputera, na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny.
posadzenie moi drodzy, jest to podejrzenie, zarzut, pomowienie. u Was wystarczy byc podejrzanym np. o Multikonto i juz sie dostaje BANA. to chyba cos nie tak, prawda? jak ktos jest podejrzany o cos, to sprawe sie rozpatruje: bierze pod uwage wszystkei okolicznosci. ale u was wystarczy podejrzenie (nei wiem czy to blad regulaminu czy nadgorliwosc operatora)

Dostałeś bana raz, omyłkowo na twoją korzyść (od początku powinien być stały za multi), zamiast wyciągnąć z tego wnioski, podziękować sobie w duchu że ci się pofarciło, skasować drugie konto i grać uczciwie, grałeś dodatkowo jeszcze większą ilością kont.
Gratuluję inteligencji.

Cytat


3) dalej o zgloszeniach. okazuje sie, ze nie wystarczy zeby operator wiedzial, ze dwie osoby graja z tego samego IP (np. poprzez to, ze wystawil osobom bana za zasiadanie). trzeba mu laskawie napisac osobna wiadomosc, informujac o tych samych detalach ktore juz zna (IP, ID etc). moze wymyslicie jakis formularz zgloszeniowy zeby to mialo rece i nogi?
niemniej poprzez te bledy i niedociagniecia w regulaminie, wiele osob (w tym ja i moj klan) stracilismy przyjemnosc grania w TE a nasze konta zostaly zablokowane na wiecznosc. o stratach materialnych (konta wazne do czerwca/lipca) juz nie wspomne.


Zgłoszenia żadnego na PW na forum nie dostałam - to raz.
Sprawa dotyczyła kont Bielin i Dark Driver - o kontach wielki pajak i Drakkainen nikt nigdy nigdzie nie wspominał.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 06.01.2009, 18:56

ja ci coś wytłumacze. TE to gra młoda i albo wszyscy bedziemy akceptowac regulamin takim jaki jest albo za kilka miesiecy zrobi sie podobna sytuacja jak na BW gdzie trwa zabawa w policjantów i złodzieji.

Oczywiste jest , ze akceptując warunki gry akceptujesz tez jej regulamin i wcale nie musisz go czytac.

Niestety ci którzy nie grali nigdy w BW oraz nie przeczytali regulaminu po pewnym czasie popadną w tarapaty i będą mieli na pieńku z Pania thorga:P

Tak wię bicie piany po fakcie nie ma sensu i polecam Ci załozenie nowego konta i granie uczciwie to znaczy w domowym zaciszu, sam na sam z kompem.

pozdrawiam
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

4

Tuesday, 06.01.2009, 19:05

RE: RE: Dziury w Regulaminie


http://t1.czaswojny.interia.pl/r.php?
Nie wiem gdzie jeszcze, może na czole mamy ci to wytatuować żeby była szansa, żebyś przeczytał?
Wysłać chór rosyjskich śpiewaków czy przedstawić to w formie baletu?

NIE MA TEGO W REGULAMINIE. co z tego ze jest na stronie przy zakladaniu konta jak NIE MA TEGO W REGULAMINIE. a regulaminem sie tu kierujemy

Dostałeś bana raz, omyłkowo na twoją korzyść (od początku powinien być stały za multi), zamiast wyciągnąć z tego wnioski, podziękować sobie w duchu że ci się pofarciło, skasować drugie konto i grać uczciwie, grałeś dodatkowo jeszcze większą ilością kont.
Gratuluję inteligencji.

jasne. gralem sam na 4 kontach. i za kazde konto premium placilem z osobnego konta, pod innym nazwiskiem zeby Was zmylic, taki hccialem chytry byc. to co piszesz nie trzyma sie kupy. na kontach graly 4 osoby, co widac po IP i wplatach na premium. ale do Ciebie nic nie dociera.

Zgłoszenia żadnego na PW na forum nie dostałam - to raz.
Sprawa dotyczyła kont Bielin i Dark Driver - o kontach wielki pajak i Drakkainen nikt nigdy nigdzie nie wspominał.

jak juz napisalem - nie wiem skad Ci sie Drakkainen i Wielki Pajak wzieli - oni byli u mnie doslownei kilka razy w ciagu dwoch miesiecy i logowali sie by "ogarnac konto"
zreszta, Thorga, nie do Ciebie jest skierowany ten post. z Toba juz skonczylem publiczna rozmow. teraz kieruje informacje do administratorow zeby zmienili troche regulamin, bo niektorym ludziom wladza uderza jak woda sodowa i wykorzystuje ona dziury w regulaminie dla polechotania wlasnego ego :)

5

Tuesday, 06.01.2009, 19:06

ja ci coś wytłumacze. TE to gra młoda i albo wszyscy bedziemy akceptowac regulamin takim jaki jest albo za kilka miesiecy zrobi sie podobna sytuacja jak na BW gdzie trwa zabawa w policjantów i złodzieji.


Tak wię bicie piany po fakcie nie ma sensu i polecam Ci załozenie nowego konta i granie uczciwie to znaczy w domowym zaciszu, sam na sam z kompem.

problem w tym ze to nie ja sie bawie w policjantow i zlodzieji
drugi problem, ze gralem uczciwie w domowym zaciszu a mi sie dostalo przez nadgorliwosc

6

Tuesday, 06.01.2009, 19:16

wyslalem ta wiadomosc na PW do Thorgi, ale chce zeby wszyscy wiedzieli o co chodzi:
"hm. sadzisz, ze bylbym sie w stanie tak rozbudowac jak Drakkainen wchodzac kilka razy na konto a ostatni raz wiele tygodni temu? kto by rozbudowwywal miasto? kto by lupil? tak samo z kontem pajaka. kiedy ostatni raz bylo logowanie z mojego IP? myslisz, ze te kilka razy sam bylbym w stanie rozbudowac? przeciez masz logi i mozesz to sprawdzic. porownaj z wplatami na premium. 4 rozne numery telefonow. 4 rozne konta bankowe. mam Ci na dowod przeslac wyciagi z kont, rachunki za telefon i skany dowodow osobistych? to Cie w koncu przekona ze 4 osoby graja na tych kontach??"

moge udowodnic ponad wszelka watpliwosc ze na tych 4 kontach graly 4 osoby. ale nikogo (czyt. operatora) to nie interesuje, gdyz jest on(a) bezkarny(a) w tym, co robi i przeswiadczony(a) o wlasnej racji.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Bielin" (06.01.2009, 20:37)


7

Tuesday, 06.01.2009, 19:18

Fajnie bo zgłosiłem po banie za "multikonto" że gram z bratem na jednym kompie a ten thorg czy jakoś tak mówi że po 30 dniach mogę się ubiegać o odblokowanie jednego z kont. Ban za granie z bratem na dwóch różnych kontach..... no ja tego nie rozumiem. ?( ?( ?(

8

Tuesday, 06.01.2009, 20:08

Logowania na kilka kont z 1 komputera + nie zgłoszone = BAN.

proste jak budowa cepa.
nad czym się tutaj zastanawiać?

historie że zdechł twój chomik, podarły ci się ulubione skarpetki a koledze zburzyli dom kosmici z Klewek nie mają na to żadnego wpływu.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

9

Tuesday, 06.01.2009, 20:25

Z tego co rozumiem, Thorga was zbanowala za to, że zdarzało się wam grać zamiast jednego z kumpli. Nie chodzi tutaj o to, że nie wierzy w to, że was jest 4ech - ale z logów wynika, że żadne z tych kont nie było prowadzone w 100% przez jedną osobę, a że było to znacznie częstsze niż możliwe do zaliczenia pod "zasiadanie", stąd kwalifikacja czynu jako "multikonta" :)

Ten system jaki jest, ten regulamin, powstał po przeszło 2 latach istnienia Bloodwarsa (1szej gry BWTeamu), na podstawie licznych doświadczeń z oszustami, ergo sposóbów na oszukiwanie, i tłumaczeń, że czarne jest białe i na odwrót. Stąd takie, a nie inne decyzje.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


10

Tuesday, 06.01.2009, 20:28

Logowania na kilka kont z 1 komputera + nie zgłoszone = BAN.

no i widzisz, wlasnie tutaj pozujesz swoja nadgorliwosc i nie trzymanie sie regulaminu :)
bo regulamin mowi ze:
"VIII. Zabrania się tworzenia multikont.
Za multikonto uważa się użytkowanie więcej niż jednego konta przez jednego użytkownika na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny. Dostatecznym powodem do posądzenia o multikonto jest użytkowanie więcej niż jednego konta z tego samego numeru IP bądź tego samego komputera, na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny."

a teraz poczytaj tutaj:
http://portalwiedzy.onet.pl/polszczyzna.…ll&ch=1&x=0&y=0
oraz
http://portalwiedzy.onet.pl/polszczyzna.…ll&ch=1&x=0&y=0
w regulaminie jest wyraznie napisanie "posadzenia" wiec sie tegp trzymajmy
wniosek: THORGA POSTEPUJE NIEZGODNIE Z REGULAMINEM badz THORGA NAGINA REGULAMIN DO SWOICH POTRZEB
i nie interesuje mnie czy Cie chlopak rzucil, czy masz okres czy tez chomik Ci zdechl... regulaminu masz sie trzymac
a co do niezgloszenia - bylas o tym powiadomiona. moze nie w PW na forum, ale jestes zaznajomiona ze sprawa. dostajemy drugi raz bana za niezgloszenie grania 2 osob na dwoch IP? po pierwszym razie srednio inteligentny szympans by juz to wiedzial....

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Bielin" (06.01.2009, 20:36)


11

Tuesday, 06.01.2009, 20:34

Z tego co rozumiem, Thorga was zbanowala za to, że zdarzało się wam grać zamiast jednego z kumpli. Nie chodzi tutaj o to, że nie wierzy w to, że was jest 4ech - ale z logów wynika, że żadne z tych kont nie było prowadzone w 100% przez jedną osobę, a że było to znacznie częstsze niż możliwe do zaliczenia pod "zasiadanie", stąd kwalifikacja czynu jako "multikonta" :)
Ten system jaki jest, ten regulamin, powstał po przeszło 2 latach istnienia Bloodwarsa (1szej gry BWTeamu), na podstawie licznych doświadczeń z oszustami, ergo sposóbów na oszukiwanie, i tłumaczeń, że czarne jest białe i na odwrót. Stąd takie, a nie inne decyzje.

wlasnie ze Thorga wierzy, ze to multikonto - ze 4 konta byly prowadzone przez jedna osobe. i nie da sie jej udowodnic ze bylo inaczej. przeczytaj prosze ten watek i to, co pisalem w "pregierzu". zadne tlumaczenia nic nie pomoga gdyz jest ona przekonana o swej nieomylnosci i bezkarnosci. poza tym - skoro uwazasz ze czyn sie kwalifikuje na zasiadanie, to skad to multikonto? zasiadanie a multikonto to dwie rozne rzeczy przeciez (zasiadanie = 2 graczy, jedno konto; multikonto = 1 gracz, dwa konta) wiec nie rozumiem tego... pokazcie mi czlowieka, a znajde na niego paragraf?
nie wziales pod uwage, ze logi to tylko logi. jesli koles (jest moim sasiadem drzwi-w-drzwi) przychodzi od mnie i razem gramy w TE to sa logowania na jedno badz drugie konto co kilkanascie minut. jesli ja wpadam do niego to jest to samo. dostalismy juz raz bana za niezgloszenie tego i teraz sie to powtarza. argumentem Thorgi jest ze tego nie zglosilismy, ale skoro poprzednia sprawa wyplynela juz miesiac temu, to rozumiem ze Thorga jest juz o tym powiadomiona, wiec skad ta nienawisc teraz?
poza tym przeinacza regulamin. posadzenie nie jest jednoznaczne z osadzeniem winy.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Bielin" (06.01.2009, 20:43)


12

Tuesday, 06.01.2009, 20:56

Zabawne jak świetnie zbanowani gracze znają regulamin co do litery.
Skoro tak świetnie go znasz to może zacząłbyś go przestrzegać?

P.S. zapomniałeś o tym punkcie:

Cytat

VIIIa. W przypadku chęci grania więcej niż jednej osoby z danego adresu IP, na tym samym serwerze, wszystkie osoby mają obowiązek dokonać zgłoszenia takiego faktu do operatora danego serwera bądź, w przypadku braku takiej możliwości, do administratora, niezwłocznie po założeniu postaci. Zgłoszenia może dokonać jedna osoba, ale w zgłoszeniu muszą być podane loginy wszystkich osób korzystające z danego IP, o których wie osoba zgłaszająca w momencie składania zgłoszenia.

VIIIb. W przypadku niedopełnienia tego obowiązku administracja bądź operator ma prawo zablokować WSZYSTKIE konta korzystające z danego IP, na tym samym serwerze.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 06.01.2009, 21:00

Tak na przyszłość posty się edytuje. Po to jest ta opcja żeby z niej korzystać - tak tylko piszę, abyś się nie zdziwił jak ci przyjedzie wiadomość o warnie =.=.

Po za tym przy jakichkolwiek wątpliwościach operator ma prawo uniemożliwić ci dostęp do konta do czasu wyjaśnienia sprawy. Tutaj OP określił swoje stanowisko i to nie jest już posądzenie - wyrok zapadł, czas wyjaśnień zakończył.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

14

Tuesday, 06.01.2009, 21:22

Zabawne jak świetnie zbanowani gracze znają regulamin co do litery.
Skoro tak świetnie go znasz to może zacząłbyś go przestrzegać?

P.S. zapomniałeś o tym punkcie:

Cytat

VIIIa. W przypadku chęci grania więcej niż jednej osoby z danego adresu IP, na tym samym serwerze, wszystkie osoby mają obowiązek dokonać zgłoszenia takiego faktu do operatora danego serwera bądź, w przypadku braku takiej możliwości, do administratora, niezwłocznie po założeniu postaci. Zgłoszenia może dokonać jedna osoba, ale w zgłoszeniu muszą być podane loginy wszystkich osób korzystające z danego IP, o których wie osoba zgłaszająca w momencie składania zgłoszenia.

VIIIb. W przypadku niedopełnienia tego obowiązku administracja bądź operator ma prawo zablokować WSZYSTKIE konta korzystające z danego IP, na tym samym serwerze.

przeciez ja juz ten punkt przytaczalem ;) z tym ze Ty bylas o tym powiadomiona :) i to wszystko zmienia. poza tym w tym punkcie nie ma informacji GDZIE tego OPERATORA znalezc.
Po za tym przy jakichkolwiek wątpliwościach operator ma prawo uniemożliwić ci dostęp do konta do czasu wyjaśnienia sprawy. Tutaj OP określił swoje stanowisko i to nie jest już posądzenie - wyrok zapadł, czas wyjaśnień zakończył.

zablokwoanie konta nastapilo na podstawie podejrzen, wyjasnienia nie zoastaly w ogole wziete pod uwage. i gdzie tu sprawiedliwosc? regulamin ma dziury, kazdy kto ma troche oleju w glowie i gral w tego typu gry Wam to powie. OP okreslil swoje stanowisko w poscie na forum, a do tej pory zadnego z oczywistych argumentow nie wzial chociazby pdo uwage. wkreca mi ze gralem sam na 4 kontach - jak pisalem wyzej, moze kazdemy udowodnic, ze 4 osoby graly na swoich kontach. ja wiem jedno - gralem sam na swoim koncie, ode mnie sie czasami ktos logowal. czasami ja u kogos. ale to chyba normalne ze ma sie przyjaciol - czy o tym tez nie wiecie? i za to dostalem bana, mimo iz Thorga wiedziala o tej sprawie.

15

Tuesday, 06.01.2009, 21:31

Cytat

przeciez ja juz ten punkt przytaczalem ;) z tym ze Ty bylas o tym powiadomiona :)

Nie posiadam w skrzynce zgłoszenia gry z 1 komputera kont: Bielin, DarkDriver, wielki pajak i Drakkainen.
Wysłałeś takie zgłoszenie?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

16

Tuesday, 06.01.2009, 22:07

Cytat

bylas o tym powiadomiona :)

Nie posiadam w skrzynce zgłoszenia gry z 1 komputera kont: Bielin, DarkDriver, wielki pajak i Drakkainen.
Wysłałeś takie zgłoszenie?

nie pisalem ze bylo to "zgloszenie" na jakims formulazu czy cos. myslalem ze samo to ze wiesz wystarczy. a jesli nie wystarczy, to prosze zamiescic w regulaminie gdzie mozna skladac takie wnioski, bo tam nie jest napisane. chcesz sie trzymac regulaminu? prosze bardzo, ja nie bede po calym internecie szukal operatora gry TE. powinno to byc ujete w regulaminie. Nie wiem skad wytrzasnelas Drakkainena i Wielkiego Pajka, rownie dobrze mozesz mi podpiac pol TE i tak nikt Cie nie sprawdzi. mowimy o dwoch z nas - DarkDriver i Bielin.
a Twoje slowa mowia:
"2. Konta.
a) multikonta - ban na stałe/kasacja kont, wyjątek: wejście na konto wyłącznie w celu włączenia urlopu po wcześniejszym powiadomieniu operatora serwera,
b) zasiadanie - ban od 48h do stałego,
c) sprzedaż za korzyści majątkowe - ban na stałe/kasacja,
d) niezgłoszona gra z jednego IP (bez pushingu):
- 0-4 włącznie wymian handlowych - ban 1 dzień"

wiec skoro wciaz sie upierasz, ze nie bylo to zgloszone (pomimo iz wiedzialas o tym, ze gramy z 2 IP) to w/g Twojej tabeli kar, kwalifikuje sie to na punk d)

a jesli zinterpretujesz to inaczej, tzn ze regulamin i tabela kar sa do dupy, skoro ta sama sytuacje mozna na dwa sposoby interpretowac - I TO WLASNIE CHCIALEM NAPISAC W TYM WATKU - REGULAMIN MA DZIURY

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Tuesday, 06.01.2009, 22:26

Ma dziury bo TE to młoda gra.
Chusteczkę?

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Tuesday, 06.01.2009, 23:49

Wysłać chór rosyjskich śpiewaków czy przedstawić to w formie baletu?

Ja przepraszam, że może trochę nie na temat, ale ja chcę ten balet z Thorgą! I miejsca w pierwszym rzędzie poproszę :rotfl:

19

Wednesday, 07.01.2009, 08:14

Ja też przepraszam że nie do końca na temat, ale chciałbym tylko podziękować wszystkim którzy z takim zapałem kłócą się z Administracją i Modami, a także Administracji i Modom za to że mają cierpliwość im odpisywać. Bo to zdecydowanie moje ulubione tematy na forum, czytanie jak się ktoś ekscytuje niesprawiedliwością świata, tym że dostał bana i w ogóle. :) I naprawdę, mogę się dowartościować, widząc że ja jestem taki mądry i rozumiem co jest napisane w regulaminie a niektórzy najwyraźniej nie. :) A już przeurocze jest jak ktoś się czepia przecinka lub po słownikach szuka definicji jakiegoś słowa, którego znaczenie w kontekście regulaminu jest oczywiste...

Bielin, funkcja Thorgi to nie jest sąd, który ma dbać o sprawiedliwość w najbardziej obiektywnym tego słowa znaczeniu. Ona jest po to, aby nie było ludzi którzy oszukują. Więc musi wszelkie próby oszustwa niszczyć w zarodku. Owszem, czasem może kogoś skrzywdzić, bo gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. Ale akurat jak czytam te tematy, przeglądam zamieszczane logi, to i tak uważam że aż za bardzo upewnia się czy ma racje kogoś banując. :) Ja bym banował po prostu za dwa konta z tego samego IP kilka razy, ona jak widzę sprawdza godziny, częśtotliwość, czas logowania... Jest dokładniejsza w tej kwestii niż ABW, CBŚ, WSI i CBA razem wzięte.

Jeszcze w ramach dygresji - w XVIII wieku w sądownictwie wprowadzono rewolucyjną zmianę: zasadę "domniemania niewinności". Moim zdaniem była to tragedia dla kręgosłupa moralnego społeczeństwa. W średniowiecznym wymiarze sprawiedliwości to że ktos jest o coś w ogóle oskarżany, już stanowi cząstkę przestępstwa - bowiem świadczy że zachowanie tej osoby nie świadczy dobrze o jej prowadzeniu się. A zabezpieczeniem przeciwko męczeniu niewinnych były bardzo wysokie kary za fałszywe oskarżenia. Natomiast w społeczeństwie nowożytnym, zamiast zasady "żyj tak, żeby nikt nie miał co do Ciebie wątpliwości", mamy zasady "rób co chcesz, byle nie mieli na Ciebie dowodów". Jak dla mnie - niezbyt korzystna zmiana.

Gdybyście nie korzystali wielokrotnie z tego samego komputera bez zgłaszania tego, nie było by sprawy. Sami jesteście winni, Wasze zachowanie samo Was oskarża. Więc o co do licha Wam chodzi? :|
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

20

Wednesday, 07.01.2009, 08:39

Jakoś większość ludzi potrafi spotykać się z przyjaciółmi i jednocześnie grać TYLKO ZE SWOJEGO komputera, mimo że znajomi też grają. A jeżeli ktoś mimo wcześniejszego upomnienia ma to w ... "głębokim poważaniu", lub co gorsza nie rozumie że tak nie wolno to potem tworzy wypociny ku uciesze publiczności.

Thoguś zmień mu czyn i daj BANA za uporczywe zasiadanie jak tak woli :) wg regulaminu który sam przytoczył
b) zasiadanie - ban od 48h do stałego,