Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 09.01.2009, 08:53

Klakier

ID 14031
Login acmariusz
Postać Klakier

2 dni;
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Friday, 09.01.2009, 15:17

Pytanie

Dlaczego blokada?proszę podać kogo obraziłem!!!

3

Friday, 09.01.2009, 17:50

Skarga zgłoszona do mnie na PW przez gracza Scorpiuss.
Dotyczy wiadomości wysłanej 2008-12-19 18:02:56.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Friday, 09.01.2009, 17:56

....

Jasne podali mnie bo nie mogli wygrać ze mną a sami zwyzywali mnie gorzej niż zdechłego psa ale ich słowo się liczy a moje nie po odblokowaniu konta odchodzę nie będę płacił za stronniczość

Scorpiuss

Początkujący

Postów: 6

Skąd: Bielsko-Biała / Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 10.01.2009, 00:02

Pokaż chociaż jedną wiadomość ode mnie w której Cię wyzwałem albo obraziłem... Poza tym jesteś śmieszny pisząc nie mogli ze mną wygrać bo zwyzywałeś mnie dlatego że zjechałem Cię do zera... LooooooooL :thumbdown:

lotto

Początkujący

Postów: 8

Skąd: Suwałki

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 10.01.2009, 19:24

nie, dobra nic nie pisałem, nie zwracajcie na ten post uwagi

7

Sunday, 11.01.2009, 12:25

RE: ....

Jasne podali mnie bo nie mogli wygrać ze mną a sami zwyzywali mnie gorzej niż zdechłego psa ale ich słowo się liczy a moje nie po odblokowaniu konta odchodzę nie będę płacił za stronniczość


Nie banujemy na podstawie niczyjego "słowa" - trzeba mieć dowód w postaci zapisanej wiadomości.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny