Nie jesteś zalogowany.

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 09.01.2009, 23:05

pomysł na piwo - kraków

jak ktoś jest z krakowa to zapraszam na piwko. knajpa i termin do ustalenia. moze by tak pogadać na zywo o grze i dowiedziec sie coś o somsiadach.

mieszkam w nowej hucie .

pisac krakusy kto jest hętny. jak bedzie kilka osób to ustalimy miejsce i termin



naturalnie mile widziane tylko pełnoletnie osoby.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

2

Saturday, 10.01.2009, 06:10

Byle w centrum. :) prl?
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 10.01.2009, 10:57

co do knajpy to Gorączka jest fajna.:P

można niezły towar poderwać:P
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

4

Saturday, 10.01.2009, 11:07

Nie wiem, nie byłem. ;] Pasuje, ale Ty się musisz zając sam wszystkimi towarami bo ja mam swoją. ;) Jak coś będę Cię wspierać moralnie. :P

No to co robimy, Vicek? Bo nikt widzę się więcej nie zgłasza. Ale we dwóch już można pić. ;]
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Peter Wiggin" (10.01.2009, 22:09)