Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 10.01.2009, 14:51

lokacje specjalne

mam pytanie...
jak zaliczyc lokacje specjalna;/ i jak zdobyc expa bo nie wiem i nie wiem gdzie zamiescic ten temat ;o

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 10.01.2009, 14:56

wszystko zalezy od tego w jakiej jestes epoce. aby zaliczyc lokację specjalną musisz zabić wszystkie jednostki które jej bronią. w niektórych lokacjach znajduja sie bossowie. jest wiele sposobów na zabicie obrońców. wiecej informacji znajdziesz w temacie:

Lokacje specjalne - z czym to jesc ? [TUTORIAL]
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 10.01.2009, 18:47

Jeżeli totalnie nie nic nie wiesz to przejrzyj to => http://czaswojny.interia.pl/demo_pl/demo40.html zamie ci to z 1 minutę, a może wiele wyjaśnić.
Jak masz problemy z lokacjami to oprócz tutka, do którego link podał viceroy polecam przejrzeć temat przyklejony w tym dziale "Lista lokacji specjalnych"
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych