Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 10.01.2009, 17:23

Darmowy symulator walk do TE

Ponieważ wszystkie potrzebne algorytmy zostały podane przez twórców TE na wikipedii zamierzam stworzyc darmowy symulator walk do TE. Nie mam dużego doświadczenia w PHP więc symulator będzie napisany w Delphi pod Win32 (jeśli będzie wogule ktoś chciał wersje na linucha to zawsze może przekompilowac kod w Kylix). Zaznaczam ,że mam też na głowie inne projekty i symulator może być gotowy za tydzień , 2 albo i miesiąc :P Ale jest to dobry sposób na rozwijanie umiejętności programistycznych więc na 100% będzie w najbliższym czasie.

Prosiłbym tylko Was drogich graczy o małą pomoc. Potrzebuję spis wszystkich jednostek , Bossow i technologii (przydatnych w walce) w grze wraz z ich statystykami. Najlepiej ,żeby były w tej postaci:

Nazwa_Jednostki (Epoka)
Pancerz , Typ_Ataku
HP , Atak , AA
Obrona , Inicjatywa

np.
Procarz(2)
Lekki , Rozrywający
90 , 50 , 0
20 , 160

Nazwa_Technologii
Rodzaj_Dodatku
Na_kogo_ma_wpływ

np.
Sandały
Inicjatywa + 10
Miecznik,Procarz,Oszczepnik,Hoplita,Legionista

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 10.01.2009, 17:46

ujmę to tak. darmowy symulator będzie konkurencją dla płatnego symulatora w grze. twórcy gry musza na czyms zarabiać i po to powstał płatny symulator. nie sądzę aby super moderator forum zgodził sie na umieszczenie bezpłatnego symulatora na forum.

pomysł fajny ale nie przejdzie
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

3

Saturday, 10.01.2009, 20:34

Cytat Thorgi :

Cytat

Cytat wypowiedzi "DrastiC"

A jak napisze taki symulator i udostępnię ?

Tak - póki nie ściąga on danych z bazy serwerów TE.
:P

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 11.01.2009, 02:46

Ja myślę, że raczej nikt do tego się nie przyczepi, więc działaj ;). Myślę, że sporo informacji możesz wyciągnąć z tego tematu:
Lista lokacji specjalnych . Przy wielu lokacjach znajdziesz linki do raportów, które ci powinny pomóc. Jeżeli chodzi o jednostki to pamiętaj, że każda występuje w trzech wersjach trudnościowych i w dodatku w różnych losowych ilościach (tzn w zawartym przedziale). Statystyki chyba są takie same na każdą wersję trudności.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

5

Sunday, 11.01.2009, 15:34

Jest tylko 1 problem - jest tego trochę dużo :P Biorąc pod uwagę tez to ze mam szkołę to prace mogą się przedłużyć. Dlatego poprosiłem o małą pomoc w zrobieniu spisu:P

Myslalem tez o zrobieniu analizatora który łączył by 3 funkcje :
-przerabianie wklejonego linku do raportu + kompresowanie
-automatyczne wrzucanie na srv
-analizowanie linków z tej samej lokalizacji lokalnie (min. czy przedzial HP zgadza się z wartością w bazie symulatora walk) oraz globalnie na Srv z danymi Symulatora.

co o tym myslicie ?

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


6

Tuesday, 13.01.2009, 10:57

taki paraser linkow bylby najlepszy bo najwygodniejszy i wtedy dostaniesz najwiecej roznwych raportow.

co do statow to pamietaj ze bossowie i jednostki w lokacjach maja rozrzut statystyk wiec musialbys jeszcze losowac ktora wersja w jakiej ilosci. (lub zdefiniowac przez uzytkownika - ilosc jednostek oraz rodzaj (gwardia maxymalna).
tez myslalem zeby to zrobic ale niechcialo mi sie bo troche jednak duzo roboty.

7

Tuesday, 20.01.2009, 22:15

Aktualnie trwają prace nad Raportownikiem. Projekt symulatora został odłożony na później. Prosiłbym o wypowiadanie się w temacie :Program do listy raportów

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


8

Wednesday, 21.01.2009, 15:00

No good, też próbowałem nawet mam taką strasznie uproszczoną wersje ale na szerszą skale moja wiedza poległa przy niektórych skryptach no i może chęci zabrakło bo zawsze w sumie Google™ służy :)

Ale dało się wyliczyć coś takiego:
Który bohater najlepszy? [Wyniki]/[Ankieta]

Podobne wątki