Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Symulacja walk

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 29.05.2008, 09:23

Symulacja walk

Ilość rund (domyślnie 3):
I tyle bo w okienko nie można nic wpisać.

2

Thursday, 29.05.2008, 09:32

Można by wprowadzić pobieranie statystyk bohaterów, tak, żeby symulator był bardziej szczegółowy ;)
"Płacąc" 2 dni premium chciałbym mieć możliwość ustawić sobie statystyk bohatera jakie teraz mam, ew. podrasować je trochę, tak aby wiedzieć w co inwestować robiąc build bohatera na wyprawy ;)

Wiem, że te ostatnie byłoby kłopotliwe, ale byłoby przydatne ;)

3

Thursday, 29.05.2008, 10:27

Można by wprowadzić pobieranie statystyk bohaterów, tak, żeby symulator był bardziej szczegółowy ;)
"Płacąc" 2 dni premium chciałbym mieć możliwość ustawić sobie statystyk bohatera jakie teraz mam, ew. podrasować je trochę, tak aby wiedzieć w co inwestować robiąc build bohatera na wyprawy ;)

Wiem, że te ostatnie byłoby kłopotliwe, ale byłoby przydatne ;)
Równie dobrze można by drugą grę zrobić.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Thursday, 29.05.2008, 11:11


Można by wprowadzić pobieranie statystyk bohaterów, tak, żeby symulator był bardziej szczegółowy ;)
"Płacąc" 2 dni premium chciałbym mieć możliwość ustawić sobie statystyk bohatera jakie teraz mam, ew. podrasować je trochę, tak aby wiedzieć w co inwestować robiąc build bohatera na wyprawy ;)

Wiem, że te ostatnie byłoby kłopotliwe, ale byłoby przydatne ;)
Równie dobrze można by drugą grę zrobić.
oj tam od razu druga gre ;) w takim razie wystarczy "pobranie" statystyk bohatera i dorzucenie ich do symulatora :)

5

Thursday, 29.05.2008, 11:55

nie uważacie że byloby to za proste? Moznaby wyliczyć dokładnie wynik i przebieg walki (paroma symulacjami - bo jednak rozkład ciosów jest całkowicie losowy) A tak to jest teraz ten czynnik zmienny x, którego zachowania nie sposób przewidzieć :P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Archios

Początkujący

Postów: 41

Skąd: 4:2 ;p

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 29.05.2008, 12:02

W symulatorze walk ilość rund można wpisać jedynie w walkach pomiędzy dwoma armiami. Nie jest to możliwe w lokacjach specjalnych. Tam ilość rund jest standardowa i wynosi 10.

7

Friday, 30.05.2008, 21:11

Co daję zmiana levelu bohatera w symulatorze?;>

8

Friday, 30.05.2008, 21:17

Wraz z lvl bohatera wzrasta jego bonus dla jednostek w armii.
http://wiki.czaswojny.pl/index.php?title=Bohater
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0