You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, June 2nd 2008, 6:03pm

zabili go i uciekł czyli prawdopodobnie błąd w wyświetlaniu

nastąpiła walka, ubiłem gościa i 3 jego żołnieży aż piszczało, doświadczenie doszło, ale w raporcie wyświetliło że nadal ma żołnieży, najpewniej umarli ale źle wyświetliło oto link http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=c8a025cb60

Konrad

Administrator

• Send private message

2

Monday, June 2nd 2008, 6:05pm

Wyświetliło jednostki jakie stracił z garnizonu, wszystko jest ok.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Monday, June 2nd 2008, 6:09pm

dziwne zawsze mi wyświetlało straty wroga w tym samym okienku zaraz obok bohatera <dziwi się>

Konrad

Administrator

• Send private message

4

Monday, June 2nd 2008, 6:10pm

Bo zwykle miał jednostki w armii a nie w garnizonie :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Monday, June 2nd 2008, 6:16pm

o fakt rzeczywiście;p a już myślałem że to jakaś anomalia;p sory za problem;p