Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

gawlinski1

Nierejestrowany

1

Tuesday, 13.01.2009, 21:03

KOLEJKOWANIE BUDOWY

czy jest taka możliwość aby dodatkowo podać czas w kolejce budowy
o której konkretnie godzinie zostanie zakończona?:
przykładowo:

1:50:48

kopalnia [ anuluj ]
22:02

było by prościej kiedy ma się parę budynków w kolejce i chce się "gdzieś iść"...
albo kiedy ma się dany budynek na wysokim poziomie i długo się buduje..
wogóle jest prościej bo wiesz dokładnie o której coś będzie zbudowane 8)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 13.01.2009, 21:09

Policzyć też sobie można. Przy godzinie, dwóch czy nawet kilku to chyba nie trudne? A jak masz na dłużej to dajesz na noc i rano masz zbudowane.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

gawlinski1

Nierejestrowany

3

Tuesday, 13.01.2009, 21:58

..

proste pytanie:
czemu jak można coś uprościć to piszesz jak sobie bez tego radzić?
ja stawiam na expansje - (szybki rozwój) i nie łatwo mi się pogodzić już z samym faktem spania;)

może faktycznie mam za dużo wzorców z innych gier gdzie takie rzeczy są na co dzień ale bez przesady..
w tej grze też można wprowadzić pewne rzeczy które uprzyjemniają rozgrywkę...

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 13.01.2009, 22:00

A twórcy gry stawiają na jakość, a nie ilość bajerów. Po co to komu skoro zamiast tego można się zabrać za coś sensowniejszego?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

gawlinski1

Nierejestrowany

5

Tuesday, 13.01.2009, 22:02

małe a cieszy..

skoro się już za "coś" zabrali" to mogą do tego czasu dodać parę prostszych bajerów ^^
ps. po co zawierasz głos za autorów gry? - że się ośmielę spytać 8)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 13.01.2009, 22:10

RE: ..

proste pytanie:
czemu jak można coś uprościć to piszesz jak sobie bez tego radzić?

Bo tego aktualnie nie ma a jakoś trzeba sobie radzić;)

ja stawiam na expansje - (szybki rozwój) i nie łatwo mi się pogodzić już z samym faktem spania;)

To się nałóg nazywa;) Walcz z nim:D

może faktycznie mam za dużo wzorców z innych gier gdzie takie rzeczy są na co dzień ale bez przesady..
w tej grze też można wprowadzić pewne rzeczy które uprzyjemniają rozgrywkę...

A ktoś mówi, że nie można? Tylko pomysłów jest tyle, że drugiej ekipy by nie starczyło na wprowadzenie ich wszystkich.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

gawlinski1

Nierejestrowany

7

Tuesday, 13.01.2009, 23:34


czas powrotu jednostki też by się przydał




Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 13.01.2009, 23:36

Przecież czas powrotu jednostek zawsze jest podany, niezależnie skąd wraca. Nie wiem o co Ci chodzi...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

gawlinski1

Nierejestrowany

9

Tuesday, 13.01.2009, 23:43

tak to bywa jak człowiek się nie wysłowi..
jak wysyłasz atak masz podany tylko czas w jedną stronę a powrotną będziesz wiedział kiedy:
a) jest po ataku
b) jak se spamiętasz
1) ile trwało dojście do celu minus aktualny czas do ataku
2) + czas powrotu (który pamiętasz z informacji o dojściu do celu) = to czego nie ma podanego (proste)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 13.01.2009, 23:48

A kto Ci kazał zapamiętywać czas ataku? Zapisać sobie i nie zginie. Powrotny czas znasz w momencie wysyłania ataku bo jest dokładnie taki sam. Mnożysz przez 2 i sprawdzasz na zegarku. To nie jest trudne.
Poza tym jedną cyferkę nie tak trudno zapamiętać...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

11

Wednesday, 14.01.2009, 00:00

Czas powrotu może być podany tylko w przybliżeniu.
a) wojsko bez bohatera wraca przeważnie wolniej, a nigdzie nie jest powiedziane że musi on przeżyć.
b) masz w armii wilki i mamuty, padają mamuty, same wilki wracają szybciej.
c) po wyruszeniu wojska przypominasz sobie o nie przydzielonych punktach bohatera przydzielasz je i podczas powrotu armia wraca szybciej.

Więc na co ci czas przybliżony który nie był by ani najmniejszym, ani najdłuższym możliwym czasem, a tylko by oszukiwał początkujących?

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Wednesday, 14.01.2009, 00:20

Czas powrotu może być podany tylko w przybliżeniu.
b) masz w armii wilki i mamuty, padają mamuty, same wilki wracają szybciej.
Z tego co pamiętam to brany jest pod uwagę czas ataku a czas powrotu jest ZAWSZE taki sam bez względu na zmiany jakie zaszły po ataku. Ja wiem, że to lekko nielogiczne, ale jest o połowę mniej zapytań= wydajność ;).

CO do pomysłu - liczenie przyda ci się w sklepie, więc zauważ jaki bajer został do tej gry dodany! Nie dość, że świetna zabawa to uczy jeszcze matematyki !

PS Proszę tematy wątków nie wypisywać wielkim literami - następnym razem warn. Nie uczono cię, że to niegrzecznie?
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych