Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] zmiana stolicy

1

Wednesday, 14.01.2009, 22:08

zmiana stolicy

Witam.
Ponieważ nie otrzymałem żadnej satysfakcjonującej odpowiedzi na PW zgłaszam problem na forum.
Mianowicie, jeden z graczy:
http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=18397
zarejestrowany dnia 2008/11/26 posiada stolicę (69:283) na terenie wygenerowanym dopiero w połowie grudnia.
Pytam więc jak to się ma do "faktu", że zmiana lokalizacji stolicy nie jest możliwa?
Proszę o rozwiązanie tego problemu.
Pozdrawiam.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (15.01.2009, 00:13)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 14.01.2009, 23:09

A słyszałeś o możliwości RESETU konta? Koleś po prostu zarejestrował się w listopadzie pograł i zresetował konto i rozpoczął grę od nowa na nowym terenie
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

3

Wednesday, 14.01.2009, 23:21

po pierwsze: w wyszukiwarce na forum 'reset konta' daje zero wyników (proszę więc wybaczyć moją niewiedzę)
po drugie: gracz ten jest już w średniowieczu i trudno mi uwierzyć, że po reaktywacji już ten poziom rozwoju osiągnął

oczywiście mogę się mylić, ale coś mi to śmierdzi przekrętem

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 14.01.2009, 23:46

Cóż zgadzam się z tobą, że jest to lekko dziwne, że w tak krótkim czasie kolesiowi udało się rozbudować w średniowieczu. Nie jest to jednak niewykonalne - szczególnie jak się przyjrzysz gdzie koleś ma swoje wioski - postawił je wśród graczy zaawansowanych. Jego główny bohater ma 10 poziom, co odpowiada około 4 tygodniom gry na premium.

Jeżeli był bardzo aktywny to mógł do tego dojść po najmniejszej linii oporu: wszystkie techy 10lv ołtarza+10lv totemu przy dobrym graniu + wiocha = starczy nawet 7-10 dni gry.
W tamtych rejonach (gdzie ma wiochy) wiele osób doszło do ep2 i nie gra - miał na czym grabić w ep2 i non stop budować, jak miał szczęście to w 2-3 tygodnie mógł wszystko wykonać w ep2 i zacząć grać w ep3. Wymagania do awansu nie są tak wygórowane w ep 1 i 2. W ep2 przy niektórych bossach wystarczy szczęście ;).

Cóż zrobił to za pewną cenę - ma kiepawego bohatera, pewnie niewiele sprzętu i wielu w średniowieczu jedzie go jak chce ^^.

Nie powiem - istnieje szansa, że ktoś zasiada to konto - poczekamy na opinię OPa ;)

Btw.: Tutaj mamy dobry przykład jak bardzo przydałaby się możliwość przeniesienia stolicy dla graczy aktywnych.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

5

Wednesday, 14.01.2009, 23:58

ok, zostawiam tę sprawę
muszę przyznać, że w tamtą stronę mapy rzadko zaglądałem i pewnie przeoczyłem jego szybki rozwój...
co do zasiadania - nawet nie wnikam, chciałem się jedynie upewnić, że to nie jakiś bug pozwalający na przeniesienie stolicy

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 15.01.2009, 00:09

Obecnie nie ma takiej opcji. A jakby była to myślę, że koleś już dawno by się przeniósł w rejony swoich wioch.
//Temat zamykam
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (15.01.2009, 01:12)


Podobne wątki