Nie jesteś zalogowany.

1

Friday, 16.01.2009, 13:29

Wylogowanie przy przenoszeniu do spichlerza

Przy przenoszeniu rzeczy do spichlerza w mojej drugiej wiosce, po potwierdzeniu "OK" w wyskakującym oknie zostaję wylogowany. Surowce do spichlerza nie trafiają. Błąd w FF i IE. W stolicy nie występuje.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 16.01.2009, 14:06

Wg bazy danych masz 276 tego surowca, a z tego co widzę w logach próbujesz przenieść ponad 13000. Spróbuj wcisnąć Ctrl+F5, możliwe że twoja przeglądarka błędnie buforuje zawartość strony i pokazuje nieaktualne dane.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Friday, 16.01.2009, 14:19

Nie ma tak łatwo :)

Miałem dokładnie tyle, ile próbowałem przenieść, tyle że w związku z opisanym problemem poblokowałem surowce w kolejce, bo już zaczęły się pierwsze ataki. Rzecz jasna, przy próbie przenoszenia zablokowane nie były. Poza tym nawet gdybym chciał przenieść do spichlerza gazylion kamienia i pierdylion krzemienia, nie powinno to chyba skutkować wylogowaniem.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 16.01.2009, 15:57

Wylogowanie jest związane z tym, że polecenie włożenia surowców przeszło przez weryfikację programu, ale nie zmodyfikowało wierszy w bazie, co oznacza wystąpienie błędu. Trudno powiedzieć czemu tak się stało, ale tymczasowo możesz to obejść odejmując 1 od wszystkich surowców, które chcesz umieścić, wtedy powinno zadziałać.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Friday, 16.01.2009, 16:53

Podziękował, obejście działa