Nie jesteś zalogowany.

1

Monday, 19.01.2009, 14:42

mmorpg

siema jak stworzyc własną gre mmorpg ale w 2d ? tzn zeby była dla wielu graczy tak jak np dragon ball itp
jaki potrzebuje silnik i program? najlepiej zeby było po polsku:) z góry dziekuje za pomoc

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 19.01.2009, 17:05

Jakie masz doświadczenie w programowaniu?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

3

Monday, 19.01.2009, 17:27

zadne troche ale nie całkiem znam sie na game maker chodzi mi tylko o ten program chce nauczyć sie robisz na tym programie:)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 19.01.2009, 17:37

To zapomnij chłopie! Bez znajomości przynajmniej podstaw nic nie zrobisz... Ja w RPGmakerze siedziałem 2 lata, w tym co najmniej rok uczyłem się Ruby, a i tak miałbym problem z taką rzeczą.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

5

Monday, 19.01.2009, 21:51

Jakby to było takie proste, wszyscy by to robili. ;] I programistom by tyle nie płacono za bawienie się przy komputerze. :P
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 19.01.2009, 22:43

Odpowiedź właściwie dostałeś tutaj:html

Weź sobie chłopie kup książkę z C++, poczytaj, naucz się robić pętle, zapisywanie w tablicach, do plików, trybów graficznych i inne pierdoły. Jak już opanujesz podstawy zacznij robić proste gry jak np. kółko i krzyrzyk, jakieś proste platformówki.

Wiem, że ciężko się szuka (=.=), więc możesz zacząć od tego http://www.gamedev.pl/tutorials.php
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

7

Monday, 19.01.2009, 23:24

ok :) thc ale raz widziałem taką strone jak sie robi gry w programie game maker bez c++ itp ale juz nie działa ta strona =/

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 20.01.2009, 07:42

No do tego też trzeba bardzo dobrze znać jeden język - Ruby.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Podobne wątki