You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

hvt

Unregistered

1

Monday, June 2nd 2008, 6:27pm

bohater a ilosc jednostek armii

tak sie zastanawiam: mam armie ktora wysylam na grabierze surki, bohater jak na wodza odwaznie i bohatersko :P ja prowadzi i jest wszystko ok. hmmm problem zaczyna sie, jak ta sama armie chce wyslac do jaskini na zadanie specjalne. chodzi o to, ze wyswietla mi sie komunikat:

Wybrana armia posiada bohatera, który może zarządzać mniejszą ilością jednostek, niż znajduje się w armii.

odejmowalem po kolei po jednej jednostce i po kazdym przeniesieniu kazdej z nich do wioski usilowalem wyslac ich na to zadanie, ale niestety ciagle pojawia mi sie ten komunikat. hm.....i nie wiem, co jest grane, bo ta sama armia w tym samym skladzie chodzila na grabierze, a ilosc jednostek nie byla problemem.......wiec gdzie tkwi blad ????

druga sprawa:

nigdzie nie moglem znalezc informacji ile jednostek moze prowadzic bohater........mysle, ze taka informacj bylaby przydatna graczom.

Archios

Beginner

Posts: 41

Location: 4:2 ;p

  • Send private message

2

Monday, June 2nd 2008, 6:29pm

Skill "Dowodzenie" bohatera mówi o tym, ile jednostek może zabrać do wykonania zadania w lokacji specjalnej. Nie w ataku na surowce ani w żadnej innej akcji. One nie są limitowane pod względem jednostek. Jest o tym w tutorialu.

Raziel

Intermediate

Posts: 236

Location: Warszawa/Bydgoszcz

  • Send private message

3

Monday, June 2nd 2008, 6:32pm

Radzę poczytać tutorial. W walce przeciwe innym graczom bohater może prowadzić dowolną ilość jednostek. W lokacjach specjalnych może prowadzić maksimum tyle jednostek ile wynosi jego dowodzenie.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

4

Monday, June 2nd 2008, 6:39pm

Radzę poczytać tutorial. W walce przeciwe innym graczom bohater może prowadzić dowolną ilość jednostek. W lokacjach specjalnych może prowadzić maksimum tyle jednostek ile wynosi jego dowodzenie.
ok. sorrki, rzeczywiscie.......jest to pierwsza gra tego typu w ktora gram wiec sie troche motam, bo nie wszystko kumam od razu dla mnie to nowosc. czytalem tutka, ale wiele rzeczy umknelo mojej uwadze :S zreszta co i raz zagladam do tutka. :) dzieki za pomoc i oswiecenie :D mnie ciemnego.

5

Monday, June 2nd 2008, 6:43pm

Do usług ;p
Skoro wszystko jasne - zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0