Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

hvt

Nierejestrowany

1

Monday, 02.06.2008, 18:27

bohater a ilosc jednostek armii

tak sie zastanawiam: mam armie ktora wysylam na grabierze surki, bohater jak na wodza odwaznie i bohatersko :P ja prowadzi i jest wszystko ok. hmmm problem zaczyna sie, jak ta sama armie chce wyslac do jaskini na zadanie specjalne. chodzi o to, ze wyswietla mi sie komunikat:

Wybrana armia posiada bohatera, który może zarządzać mniejszą ilością jednostek, niż znajduje się w armii.

odejmowalem po kolei po jednej jednostce i po kazdym przeniesieniu kazdej z nich do wioski usilowalem wyslac ich na to zadanie, ale niestety ciagle pojawia mi sie ten komunikat. hm.....i nie wiem, co jest grane, bo ta sama armia w tym samym skladzie chodzila na grabierze, a ilosc jednostek nie byla problemem.......wiec gdzie tkwi blad ????

druga sprawa:

nigdzie nie moglem znalezc informacji ile jednostek moze prowadzic bohater........mysle, ze taka informacj bylaby przydatna graczom.

Archios

Początkujący

Postów: 41

Skąd: 4:2 ;p

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 02.06.2008, 18:29

Skill "Dowodzenie" bohatera mówi o tym, ile jednostek może zabrać do wykonania zadania w lokacji specjalnej. Nie w ataku na surowce ani w żadnej innej akcji. One nie są limitowane pod względem jednostek. Jest o tym w tutorialu.

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 02.06.2008, 18:32

Radzę poczytać tutorial. W walce przeciwe innym graczom bohater może prowadzić dowolną ilość jednostek. W lokacjach specjalnych może prowadzić maksimum tyle jednostek ile wynosi jego dowodzenie.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

4

Monday, 02.06.2008, 18:39

Radzę poczytać tutorial. W walce przeciwe innym graczom bohater może prowadzić dowolną ilość jednostek. W lokacjach specjalnych może prowadzić maksimum tyle jednostek ile wynosi jego dowodzenie.
ok. sorrki, rzeczywiscie.......jest to pierwsza gra tego typu w ktora gram wiec sie troche motam, bo nie wszystko kumam od razu dla mnie to nowosc. czytalem tutka, ale wiele rzeczy umknelo mojej uwadze :S zreszta co i raz zagladam do tutka. :) dzieki za pomoc i oswiecenie :D mnie ciemnego.

5

Monday, 02.06.2008, 18:43

Do usług ;p
Skoro wszystko jasne - zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0