Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 21.01.2009, 01:59

Który bohater najlepszy? [Wyniki]/[Ankieta]

28%

Człowiek (29)

26%

Anioł (27)

25%

Nieumarły (26)

20%

Demon (21)

Cytat

Zrobiłem mały test, udało mi się zebrać 4 różnych bohaterów (Demon,Człowiek,Nieumarły,Anioł) na 25 poziomie. Bohaterów umieściłem w odwodach bo chodzi o sprawdzenie bonusów dodawanych do jednostek, wiec walki 100 Piechurów (najbardziej pospolite jednostki w średniowieczu) wyglądają tak. Wyniki przy użyciu innych jednostek nieco się różnią aczkolwiek są w większości zbliżone.

ANIOŁ

Anioł>>>Demon
Anioł<<<Nieumarły
Anioł>>>Człowiek*

CZŁOWIEK

Człowiek>>>Demon
Człowiek*<<<Nieumarły
Człowiek*<<<Anioł

DEMON

Demon<<<Człowiek
Demon===Nieumarły
(walka kończy sie bardzo podobnymi stratami +/- kilka piechurów)
Demon<<<Anioł

NIEUMARŁY

Nieumarły>>>Człowiek*
Nieumarły===Demon
(walka kończy sie bardzo podobnymi stratami +/- kilka piechurów)
Nieumarły>>>Anioł


* w przypadku udanej szarży w 1 lub 2 rundzie wygrywa człowiek.

ZAPRASZAM DO ANKIETY

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 21.01.2009, 23:37

Nieumarły w aktualnej fazie gry (tzn poziom głównego hero 20-25) jest najlepszy, dzięki bonusowi do defa anioł i człowiek jak nie wejdzie szarża mają olbrzymie kłopoty z ubiciem jego jednostek, a do tego ma jeszcze fajny bonus do ataku. Bardzo dobrze też daje sobie radę w lokacjach, na równi z aniołem, jak nie lepiej ;p

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 23.01.2009, 13:47

Ale anioł jest zdecydowanie ekonomiczniejszy jeżeli chodzi o straty na lokacjach. Fakt, czasami się nie zczyści bo ataku brakuje ale zdecydowanie mniej jednostek pada a to jest szczególnie ważne w początkowych stadiach gry w danej epoce. Zresztą nie tylko w lokacjach zresztą bonu do hp i regeneracja się przydaje ale też w zwykłej grabieży. Ale ma jeden zdecydowany minus... jak ktoś Ci wpadnie mocną armią to wybije wszystko i dostanie zdecydowanie więcej doświadczenia niż od innych herosów (minus oczywiście dla posiadaczy anioła;) )
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

4

Friday, 23.01.2009, 14:10

Ja gram nieumarlakiem i strat dużych nie mam właśnie ze względu na bonus do obrony, który redukuje obrażenia zadawane przez każdą jednostkę przeciwnika. Podczas każdej rundy walki jeden punkt obrony daje nam 1 pkt życia zaoszczędzone na każdą rundę i na jedną jednostkę, do tego bonus do ataku dodatkowo zmniejsza znaczenie bonusu HP anioła. Jak widzę to jednostki mają około 100 ataku na każdą epokę więc jest możliwe że przy wysokim poziomie część jednostek będzie dostawała po 10 obrażeń wtedy walka z aniołem to będzie rzeź niewiniątek. :)
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 23.01.2009, 14:17

Ale o regeneracji zapomniałeś... Na 20 poziomie to jest 28 hp w rundzie na jednostkę więc moim zdaniem wyrównuje to się z bonusem do obrony jeżeli go nie przewyższa.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

6

Friday, 23.01.2009, 19:21

A tak faktycznie o tym nie pomyślałem. To po ponownym przeanalizowaniu sytuacji stwierdzam że chyba jednak ci bohaterowie są zbliżeni do siebie. Ciężko będzie napisać który jest lepszy bo każdy preferuje inne podejście ale chyba jednak Anioł jest lepszym rozwiązaniem bo będzie mniej strat miał. Zresztą widziałem lokacje zaliczoną prockami(chyba Naja) i Aniołem. Tej sztuki nie dokona się żadnym innym bohaterem więc to mówi samo za siebie. Regeneracja przechyla szalę.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

7

Friday, 23.01.2009, 19:44

Moim skromnym zdaniem to Człowiek klepie wszystkich po tyłkach, oczywiście wysoko poziomowy. Z dużą szansą na wejście szarży jest nie do pokonania !!!Oczywiście tylko na wysokim poziomie :(


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 23.01.2009, 19:59

Według mnie za jakiś rok Ludzie na 40/50 poziomach, będą nie do zdarcia...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

9

Friday, 23.01.2009, 20:03

przykro mi to stwierdzać ale za jakiś rok ludzie czyt. gracze nie bohaterowie będą czekali na stworzenie kolejnych epok ;p

moim zdaniem był będzie jest nieumarły to atak, to siła ;p

10

Friday, 23.01.2009, 20:07

jak Ci pierdykne szarże ze współczynnikiem ataku 3 lub 4 to Ci ten bonus do defa nic nie da lahahaha hahahha <mroczny śmiech> 8) 8) 8) 8)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

11

Friday, 23.01.2009, 20:31

jak ci spora grupa jednostek pierdyknę pomijając współczynnik defa współczynnikiem ataku to się nogami nakryjesz ;p

12

Friday, 23.01.2009, 23:41

nie zapomnij o inicjatywie którą mają moje jednostki tak więc jak 1 uderzę i TY się nogami nakryjesz :thumbsup:


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

13

Saturday, 24.01.2009, 07:50

Ja tez przychylam sie do czlowieka. Ciezko sie go ekspi ze wzgledu na slabe (poczatkowo) bonusy, ale jak juz urosnie bedzie nie do zdarcia. Po pierwsze + do inicjatywy, dzieki czemu przeciwnik juz na pozcatku walki straci czesc wojska. Po drugie, mozna sie domyslac, ze w kolejnych epokach zarowno atak jak i obrona jednostek (przyajmniej tych najlepszych) beda coraz wieksze, wiec to +20, 30 a nawet 50 straci na znaczeniu. A w przypadku szarzy atak jest MNOZONY przez wciaz rosnacy wspolczynnik :D
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Saturday, 24.01.2009, 10:23

Jak dla mnie człowiek jest trochę zbyt nieprzewidywalny. Owszem im wyżej tym częściej będzie ta szarża będzie wchodzić ale na razie to zbyt mała szansa na to jest żeby iść na pewniaka.
Nieumarły owszem, będzie miał na wysokich poziomach duże modyfikatory, ale anioł również :P (tak jak reszta herosów...). Porównywanie, który lepszy nic nam nie da bo każdy ma inny styl gry wyrobiony pod herosa jakiego wybraliśmy na początku (często niezbyt świadomi zalet i wad danego hero).
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Saturday, 24.01.2009, 11:17

Ta.... a na wyższych levelach jednostki anioła będą się co turę do fulla regenerować...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

16

Saturday, 24.01.2009, 13:16

z początku skłaniałem się ku umarlakowi, ale jednak bonus człowieka do inicjatywy daję moim zdaniem ogromnego kopa już na początku bo +30, a potem dochodzi szarża, ale to już takie uda się lub nie. Zresztą i tak każdy chyba uważa, że jego rasa jest the best czyż nie.
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

17

Saturday, 24.01.2009, 13:27

No w sumie zacząłem grać człowiekiem bo myślałem że gdy bym wziął takiego umarlaka to nie miałbym w swojej armii Dzieci Mastodonta :D tylko jakieś Zombie czy wampiry :D ale jak widać wszyscy mają te same jednostki


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Saturday, 24.01.2009, 16:17

W sumie nawet fajny pomysł :D
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

19

Saturday, 24.01.2009, 16:31

Ale raczej nie zostanie wprowadzony 8|
Dobra koniec offtopa :thumbup:


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

20

Saturday, 07.02.2009, 23:34

A pochwalę się nawet moją piękną walką bohatera Człowieka (na 5 poziomie !)
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=91d85cf1d0
co (według mnie) udowadnia że człowiek jest najlepszy (nawet sam założyciel po testach stwierdził że po szarżach człowiek wygrywa z każdym) 8) 8) 8) 8) 8)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?