Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 02.06.2008, 18:31

Nierelana technologia

Chodzi o ognisko. Wymaga tylko 8 poziom totemu. Natomiast jednostka, która musi być, aby technologia działała ma utrzymanie 50/50. Myślałem, że budując jaskinię na poziom 8 będzie spełniony koszt utrzymania tej jednostki. Jednak nie jest.
Potrzeba totemu na poziomie 10 i 3x jaskinia na poziomie 9 i jedna na 10. Więc moje pytanie czy to jest niedopatrzenie przez autorów? Na poziomie 8 jaskiń można mieć tylko 45 przyrostu.

2

Monday, 02.06.2008, 18:34

a propos tego tematu i ja mam pytanie, czy bez technologi ogniska można założyć drugą osadę, a z ogniem 3 osady? Czy ognicho daje możliwość założenia dopiero drugiej osady?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 02.06.2008, 18:39

Wymagania technologii nie gwarantują utrzymania osadnika.
pawelotti, trzeba mieć Ogień aby założyć drugą osadę.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Monday, 02.06.2008, 18:51

Ta technologia wcale nie jest nie realna. Ja już teraz mam wszystkie jaskinie na 10 co daje 53 krzemienia/h. Jak dobrze pójdzie to dziś albo jutro będę miał drugą wiochę.

Nadszyszkownik

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Suwalki City

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 02.06.2008, 18:52

odrobinkę zazdroszczę :S
pewnie nie używasz 9-ciu słoni do walki w lokacjach, co? :D
ja szybko siebie nie widzę na rozmnożeniu wiosek ;(
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

6

Monday, 02.06.2008, 18:56

Ale zawsze można zdobyć 2gą osadę :D
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Monday, 02.06.2008, 19:15

Nadszyszkownik:
To prawda. Do lokacji wysyłam tylko 4 władców i 1 słonia. Na 2 poziom wilków spokojnie starcza :). Niestety żeby utrzymać osadnika będę musiał ich zabić :( , ale czego się nie robi dla drugiego bohatera :D

8

Monday, 02.06.2008, 19:21

Ale i tak to trochę głupie bo trzeba skasować cała armie zęby powołać tego jednego osadnika (no zostanie trochę mięsa armatniego )

9

Monday, 02.06.2008, 19:32

To prawda, ale wydaje mi się, że lepiej to zrobić teraz kiedy jest dość spokojnie (przynajmniej u mnie) niż czekać aż wszyscy zaczną się tłuc między sobą.

10

Monday, 02.06.2008, 19:34

Cytat

by Konrad

Wymagania technologii nie gwarantują utrzymania osadnika.
pawelotti, trzeba mieć Ogień aby założyć drugą osadę.
No to czyli jest to nierealna technologia. Nie lepiej zwiększyć jej wymagania na Totem 10 skoro i tak nie da się jej wcześniej użyć?

11

Monday, 02.06.2008, 19:37

Da się ją użyć. Jak napisał SushiMaker możesz nie budować osadnika tylko przejąć cudzą wiochę :)

12

Tuesday, 03.06.2008, 08:22

Da się ją użyć. Jak napisał SushiMaker możesz nie budować osadnika tylko przejąć cudzą wiochę :)
Dokładnie. Zamykam.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Podobne wątki