Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 22.01.2009, 16:54

forum

Siema szukam forum co na tej stronie opisują tylko jak stworzyć własną gre z góry dziekuje.. szukałem na gogle ale gogle jest tak cofnięte jak Polski rząd i politycy

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 22.01.2009, 16:55

napisz po polsku bo nic z tego co napisałeś zrozumieć nie można, oprócz tego, że się google`m nie umiesz posługiwać
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

rumi_PL

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 22.01.2009, 17:28

PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "rumi_PL" (22.01.2009, 17:39)


4

Thursday, 22.01.2009, 17:30

może chcesz po prostu mieć wszystko na tacy podane i tylko nazwać grę i podpisać się jako autor
a w google znajdziesz wszystko ! Nawet swoje zdjęcie pod prysznicem !


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

5

Thursday, 22.01.2009, 20:17

tylko mi chodzi o forum nawet napisałem na google" forum tworzenie gier komputerowych" ale te google juz nie działają dobrze =/ nawet raz napisałem spolszczenie lord of the realm II a wyskoczyło nie na temat powinni kiedyś naprawić te google

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 22.01.2009, 20:19

Nie "nie na temat" tylko odpowiedzi najbardziej prawdopodobne z największą ilością użytych przez ciebie słów. Jak szukasz konkretnej frazy to w cudzysłów ją weź.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

7

Thursday, 22.01.2009, 20:22

ok ale tak uwazam ze google nie działają dobrze np jak szukam spolszczenia do gier to wyskakuje nie na temat :P dobra juz nie trzeba już znaraszłem te forum a te j*bane google nic nie potrafią =/

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "LordTomaszz" (22.01.2009, 20:44)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 23.01.2009, 06:14

Ehh jak ty chcesz się zabrać za programowanie jak nawet najprostszej wyszukiwarki nie umiesz opanować =.=

//skoro znalezione to zamykam
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

9

Friday, 23.01.2009, 08:13

tylko mi chodzi o forum nawet napisałem na google" forum tworzenie gier komputerowych" ale te google juz nie działają dobrze =/ nawet raz napisałem spolszczenie lord of the realm II a wyskoczyło nie na temat powinni kiedyś naprawić te google

Cytat tygodnia :D
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny