You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, January 22nd 2009, 4:54pm

forum

Siema szukam forum co na tej stronie opisują tylko jak stworzyć własną gre z góry dziekuje.. szukałem na gogle ale gogle jest tak cofnięte jak Polski rząd i politycy

VeiN

Moderator

• Send private message

2

Thursday, January 22nd 2009, 4:55pm

napisz po polsku bo nic z tego co napisałeś zrozumieć nie można, oprócz tego, że się google`m nie umiesz posługiwać
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

rumi_PL

Trainee

• Send private message

3

Thursday, January 22nd 2009, 5:28pm

PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.

This post has been edited 3 times, last edit by "rumi_PL" (Jan 22nd 2009, 5:39pm)

4

Thursday, January 22nd 2009, 5:30pm

może chcesz po prostu mieć wszystko na tacy podane i tylko nazwać grę i podpisać się jako autor
a w google znajdziesz wszystko ! Nawet swoje zdjęcie pod prysznicem !

Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

5

Thursday, January 22nd 2009, 8:17pm

tylko mi chodzi o forum nawet napisałem na google" forum tworzenie gier komputerowych" ale te google juz nie działają dobrze =/ nawet raz napisałem spolszczenie lord of the realm II a wyskoczyło nie na temat powinni kiedyś naprawić te google

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

6

Thursday, January 22nd 2009, 8:19pm

Nie "nie na temat" tylko odpowiedzi najbardziej prawdopodobne z największą ilością użytych przez ciebie słów. Jak szukasz konkretnej frazy to w cudzysłów ją weź.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)

7

Thursday, January 22nd 2009, 8:22pm

ok ale tak uwazam ze google nie działają dobrze np jak szukam spolszczenia do gier to wyskakuje nie na temat :P dobra juz nie trzeba już znaraszłem te forum a te j*bane google nic nie potrafią =/

This post has been edited 1 times, last edit by "LordTomaszz" (Jan 22nd 2009, 8:44pm)

VeiN

Moderator

• Send private message

8

Friday, January 23rd 2009, 6:14am

Ehh jak ty chcesz się zabrać za programowanie jak nawet najprostszej wyszukiwarki nie umiesz opanować =.=

//skoro znalezione to zamykam
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

9

Friday, January 23rd 2009, 8:13am

tylko mi chodzi o forum nawet napisałem na google" forum tworzenie gier komputerowych" ale te google juz nie działają dobrze =/ nawet raz napisałem spolszczenie lord of the realm II a wyskoczyło nie na temat powinni kiedyś naprawić te google

Cytat tygodnia :D
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny