Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Lektor

Początkujący

  • "Lektor" started this thread

Postów: 2

Skąd: TL

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 02.06.2008, 19:26

Budynek Dla Klanu

Jak w temacie, Aby było można go wybudować to byłoby potrzeba x członków w x klanie + jakieś rzutki na rozwój do klanu aby rozbudować lub rozwinąć go na wyższy poziom główną kwaterę... na samym początku wyglądał by jako jaskinia a z czasem po rozwinięciu go + jak połowa x członków x klanu jest na tym samym stadium rozwoju umożliwiało by wtedy bardziej rozwinąć ów główną kwaterę. Nie myślałem nad + i - ale czy by wam sie podobała taka siedziba klanu...

2

Monday, 02.06.2008, 19:37

według mnie bez sensu pamietam na Knigt Faight jest cos takiego to naraza tylko nas na niepotrzebne koszty zwiazane z jego rozbudową. Juz lepiej by sie zwiekszało miejsce rzem z lvl szefa klanu

Lektor

Początkujący

  • "Lektor" started this thread

Postów: 2

Skąd: TL

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 02.06.2008, 19:45

nie wiem xD nie grałem w ta grę i nie zamierzam grać :) podałem ten pomysł po to aby w jakimś sensie ją jeszcze rozmaici ;]

4

Tuesday, 03.06.2008, 08:16

I tak wiele osób stwierdziło, że jest za skomplikowana ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

5

Monday, 21.07.2008, 00:13

Thorga ja gram właśnie dlatego że jest skomplikowana;p Im bardziej skomplikowana tym lepsza, dlatego plemiona są takie ch***we bo tam po dwóch dniach intensywnej gry ma sie wszystko, wie sie wszystko, a potem to już tylko odcinanie kuponow czyli kolejne wioski. Tutaj jest bohater, itemy, rozbudowa, zmiany co ere. Im więcej skomplikowania udziwnien dodatkow tym wieksza grywalnosc a tym samym wiecej kasy dla tworcow;p Tylko zeby byl sens budynku dla klanu to musialoby sie wprowadzic mozliwosc dawania surowki w klanie, najlepiej w sposob jak to bylo w Vallheru (już nie istnieje to chyba ciachu nie bedzie;pp) czyli że w stronie klanu widzi sie ściepe i do niej sie dokłada. (tylko jest konflikt surowców w epokach) A taki budynek by musial miec jakies sensowne zastosowanie, nie wiem pojedynki pomiedzy klanami? Tak czy siak z tego pomyslu daloby sie cos ciekawego wymodzic pod warunkiem ze ktos by to dokladnie oszlifowal, a Konrad zużył cenne zasoby swojej energii na to;p

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 21.07.2008, 18:04

thorga tos mnie zaskoczyl... co jest w TE trudnego? :D jak dla mnie to ona jest za prosta, w epoce kamiennej korzysta sie ze wszystkich opcji dostepnych, ale w nastepnych to juz prosta strategia, na mase :D
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 21.07.2008, 18:36

ale w nastepnych to juz prosta strategia, na mase
a jak masą pójdziesz odwiedzić Ginewrę ??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

8

Thursday, 24.07.2008, 00:49

masa nie masa czasem jednak jakosc > masa :P co by nie bylo to wielka roznice robi premium ;D i tu jest wlasnie trudnosc gry masz premium dasz rade nie masz premium gin gnido xD

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 28.07.2008, 18:48

Budynek dla klanu z założenia nie jest głupim pomysłem a co ściepy sórki dla kogoś to jest przelicznik sórki z innych epok i nie można byłoby dać jeśli się jest +-2 epoki wyżej.
Wtedy zapewne powrócił by temat łączenia armii co według mnie przydałoby się w TE ale oczywiściem z jakimś ograniczeniem :)
Potyzczki klanowe to można robić i teraz ale może będzie kiedyś jakiś event ( BW ) dla klanów żeby mogły tylko między sobą się nawalać.
I właśnie ja bym chciał aby zostały wprowadzone jakieś eventy jakie jak narazie nie mam pomysłu :)
Zbrojownia klanowa hmm to może by przeszło ale dopiero jak znajdziemy umulety i ringi z czarami wtedy można nad tym pomyśleć :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )