Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Tuesday, 27.01.2009, 20:10

Może i łatwa ale ma najwyższy numerek spośród dostępnych w 2 epoce. A tu właśnie o numerek chodzi a nie o subiektywną łatwość zaliczania lokacji.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Tuesday, 27.01.2009, 20:21

lomnas ale seteh jak mówisz jest najtrudniejszy w 2 epoce. jesli jestes w trzeciej epoce to seteh jest dalej najtrudniejszy??:D

skoro zacząłeś własnie 2epokę, i masz zero techów na koncie, rzucasz sie na seteha solo - masz jakieś szanse? - NIE

a gdy masz juz wszystkie techy i idziesz z wojem na seteha - masz dużo wieksze?? - ZDECYDOWANIE TAK

różnica ogromna prawda? więc w jakich kategoriach należy rozrózniac trudnośc. trudne bo nie dam rady czy trudne bo nazywa sie "trudne"
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

43

Tuesday, 27.01.2009, 20:33

Jeżeli chodzi o faktyczną trudność zaliczenia lokacji to się z Tobą zgodzę. Ale jeżeli chodzi o trudność lokacji wg twórców (oznacza najwyższą szansę na znalezienie biżuterii) to najtrudniejsze będą te o najwyższym dostępnym numerku (Gilgamesh, Setech, Królowa Tygrysów, Miasto Potępionych 1/Fenrir).
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

44

Tuesday, 27.01.2009, 21:25

Może i łatwa ale ma najwyższy numerek spośród dostępnych w 2 epoce. A tu właśnie o numerek chodzi a nie o subiektywną łatwość zaliczania lokacji.
Ja na ten moment wstrzymałbym się z taką oceną postaci rzeczy i powinna być sprawa jasno wyjaśniona - chociaż dawno temu sushi określił "numerki" jako coraz wyższy poziom trudności. Niby im wyższy numerek tym lepszy drop. Ale z drugiej strony w niektórych przypadkach im wyższy numerek tym więcej dropu, niekoniecznie lepszego. Do tego może dojść np. lvl bohatera, technologie, ilość jednostek. Brakuje mi w tym jakiegoś porządku. Po za tym kto wie może np. będąc w ep4 najtrudniej będzie wykonać lokację z ep2. Wątpię aby wszystko to na raz było brane pod uwagę - więc co jest? Nie chce mi się wierzyć, że każda lokacja jest ustawiana osobno pod kątem dropu.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

45

Tuesday, 27.01.2009, 21:27

vein to własnie miałem na mysli. nie do konca jest to przemyslane. najtrudniejsza lokacja w danej epoce staje się banalnie łatwa po zaliczeniu techów i rozbudowania woja. ta sama lokacja jest jednak bez tego nieosiagalna./

więc wyjasnijmy sobie co jest trudne a co nie jest raz na zawsze.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

46

Wednesday, 28.01.2009, 08:33

Każda lokacja ma stały drop, niezależny od hero czy ilości jednostek.

EDIT: SWÓJ stały drop.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (28.01.2009, 09:34)


47

Wednesday, 28.01.2009, 09:32

Każda lokacja ma stały drop, niezależny od hero czy ilości jednostek.

Krótka i treściwa odpowiedz, czyli z tego prosty wniosek ze to ze niczego nie ma to nieznaczy ze nie dropi tylko po prostu nie mieliscie szczescia.

BTW widzieliscie kose na AH? Pytanie z czego padło

48

Wednesday, 28.01.2009, 17:49

z techami czy bez i tak jest trudny jakiś czas temu byłem na nim i straciłem całe wojsko + bohater a samych gwardzistów nie było 8)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Wednesday, 28.01.2009, 17:55

thorga

skoro kazda lokacja ma swój stały drop to proponuję przypiąć ten temat. i od razu wam powiem: t-rex nie płaci bizuterią.

idziemy szukać gdzieś indziej
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

DoGi114

Początkujący

Postów: 47

Skąd: Gdynia

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Wednesday, 28.01.2009, 18:45

ja probuje teraz na atylli... nastepna w kolejce ondyna

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

51

Wednesday, 28.01.2009, 21:46

attyllę sobie daruj - mam 6 min do niego - zrobiłem tam ze 100-200 wypraw - szczególnie jak po urlopie mam 12 wypraw - to lecę tylko tam - a często urlopuję - nic ciekawego nie wyleciało.
Co do dropu - dzisiaj 12 wypraw na Królową tygrysów - 10 udanych - i co? kilka fehów + maczugi - i to niby jest ten większy drop?? no nie przesadzajmy - nawet jedna rzecz slotowana nie wypadła ;) Chyba e mam takiego pecha - nie mówiąc że w pip surowców poszło ;)

DoGi114

Początkujący

Postów: 47

Skąd: Gdynia

  • Wyślij prywatną wiadomość

52

Wednesday, 28.01.2009, 22:14

moze to nie krolowa tylko cos innego...
np knaź?? albo galahad??
to wiedza tylko admini i vein ;p

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

53

Wednesday, 28.01.2009, 23:04

digidog ciiicho to miała być tajemnica ;) Szczerze to nie wiem nawet czy admini wiedzą xD to tylko thorga wie xD

A tak poważnie skoro drop jest ustawiony to raczej wątpię aby wypadał na lokacjach z bossami bo każdy je robi - fakt czasem żeby je zaliczyć, ale np. ktoś z was robił diabelską pieczarę ? (nie wiem czy to trudne czy nie jakby co xD)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

54

Wednesday, 28.01.2009, 23:09

atylla jest pusty (setki wypraw^^), krolowa tez nie chce sypac, galahad takze nie bardzo ;) o t-rexie nie wspominac
jednak jezeli kazda lokacja ma staly drop i nie liczy sie epoka, lvl hero i jednostki to jest to chociaz jedna pocieszajaca wiadomosc ;)
VeiN?!?! :D hint? hint? :D
lokacje typu diabelska pieczara to pewnie to czego szukamy, chociaz.... pozniej i tak moze sie okazac, ze liczy sie tylko numerek a na T-rexie poprostu nikt niema farta :D

DoGi114

Początkujący

Postów: 47

Skąd: Gdynia

  • Wyślij prywatną wiadomość

55

Wednesday, 28.01.2009, 23:12

Oj vein chyba coś krecisz xd. Napewno niewiesz czy w pieczaze wypada bizu?? Czy tylko udajesz?? ;p

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

56

Wednesday, 28.01.2009, 23:43

Ja nawet nie wiem jak tam są potworki :rotfl: Pewno diabelskie xD

Taki mały hint: jedyną osobą której mogło biżu dropnąć jest Thorga. Żadem mod, smod nic na ten temat nie wie.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

57

Thursday, 29.01.2009, 08:02

attyllę sobie daruj - mam 6 min do niego - zrobiłem tam ze 100-200 wypraw - szczególnie jak po urlopie mam 12 wypraw - to lecę tylko tam - a często urlopuję - nic ciekawego nie wyleciało.
Co do dropu - dzisiaj 12 wypraw na Królową tygrysów - 10 udanych - i co? kilka fehów + maczugi - i to niby jest ten większy drop?? no nie przesadzajmy - nawet jedna rzecz slotowana nie wypadła ;) Chyba e mam takiego pecha - nie mówiąc że w pip surowców poszło ;)


Znajomy też tam chodził w nadziei, że mu biżu dropnie ale tylko jakieś badziewne KENy i GIPy leciały, WYN nawet jakiś był;) Nie licząc oczywiście innego badziewia (nawet buty i kolczuga, oba z 3 slotami...). Szczęścia nie miałeś i tyle.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

58

Thursday, 29.01.2009, 10:49

Lomnas mowimy tu raczej o dropie bizu, a nie zlomu, dropnienie na krolowej itemow slotowych moge potwierdzic, ale bizuterii? nevah

59

Thursday, 29.01.2009, 15:34

No bo tu pewnie wszytko rozbija sie o % dropa, załozmy ze item zwykly ma 50%, z jednym slotem 25, z dwoma 12,5, z trzema 6 a bizu jako item lepszy jakies 2% a juz te ze slotami wo w ogole 0,001%

Ja wczoraj poszedlem zobie na ondyne z 2 krzyzowacami (bo wtopilem wojo i czekalem az mi sie resza nabzyka) i padły mi 2 badziewne zwoje, 2x ur i wlocznia z 3 slotami. Ktos powie ze smieci, ale z drugiej strony jak przeliczyc na surowce .....

60

Thursday, 29.01.2009, 23:39

Ja swego czasu chodzilem jakies 50 razy do Eryka w nadziei znalezienia czegos sensowniejszego, no ale coz...:(
Nie pozostaje nic innego jak zbudowac armie i wziac na przesluchanie Shake, moze chociaz on zacznie sypac? ;)
EDYTka przypomina, ze drop jest jednak zalezny od epoki. To wlasnie u Reksia wydropilem gzmiacy rewolwer i 2 muszkiety co w e3 jest zdaje sie niemozliwe. Ale ten rewolwer to na kacu bylo wiec moze cos pochrzanilem.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Baldr" (29.01.2009, 23:47)