Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] pusty spichlerz

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 25.01.2009, 12:24

pusty spichlerz

Witam !!!



Już drugi raz zdarza mi się coś takiego:

Na nockę wkładam surke do spichlerza.

Na drugi dzień rano, chcę wyciągnąć ze spichlerza, a tu X( ...... zonk - spichlerz pusty ;( .

Więc coś nie tak chyba. :cursing:

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 25.01.2009, 13:09

sprawdz czy wsadziłeś w tej samej wiosce z której chcesz wyciągnąć

sprawdz czy po przełozeniu surowców kliknąłeś " przenieś do spichlerza"
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

3

Sunday, 25.01.2009, 14:32

Gdyby surka nie weszła do spichlerza, to pozostała by w wiosce, a jej nie ma ani w spichlerzu, ani w wiosce

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 26.01.2009, 08:42

Podaj swoje id w grze.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Monday, 26.01.2009, 21:25

ppgowiec oczywiście :)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 26.01.2009, 21:29

ID to numer, który widać, jak klikniesz na zakładkę Premium...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 27.01.2009, 08:59

Może przy próbie włożenia surowców zostałeś wylogowany, a w nocy ograbili surowce inni gracze? Bo zniknięcie ich ze spichlerza jest odrobinę nierealne.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

8

Tuesday, 27.01.2009, 19:01

Napadu na wioskę nie miałem - przynajmniej taki raport do mnie nie dotarł

ID : 14893

9

Friday, 30.01.2009, 10:03

ID: 13078

dopisuje się pod tą skargę - pamiętam jak wczoraj w godzinach wieczornych wkładałem na noc surowce do spichlerza, dziś rano chce coś wybudować a tu... pusto!


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

10

Friday, 30.01.2009, 20:00

To witam w klubie :)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Saturday, 31.01.2009, 11:28

Podajcie jeszcze id wiosek, w których tak się zdarzyło (link np po najechaniu na ikonkę budowy, &vid=xxx), może przyjdzie mi do głowy sposób w jaki można to sprawdzić, ew dodam w przyszłości logowanie tego typu akcji.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

12

Saturday, 31.01.2009, 11:39

mi to się zdarzyło z tego co pamiętam we wszystkich
15285 - stolica
15839
30819
chyba się nie pomyliłem


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

13

Tuesday, 03.02.2009, 00:22

przed chwilą miało miejsce dziwne zjawisko.... dostałem anty bot bana na godzine bo za szybko poodświerzałem strone a w miedzy czasie z jednej z wiosek wyparowało mi 2700 złota (nie wiem jak pozostałe surowce bo na chwile przed banem interesowała mnie ilość złota żeby postawić ołtarz na następny lvl w innej wiosce) - nie mórgła być to grabież z której nie miałbym raportu, poniewaz ilość pozostałego złota była znacznie mniejsza niz poziom automatycznej ochrony surowców.... nie zdażyłem także przenieść surowców do innej wioski ani nie zakolejkowałem budowy która zabrała by taką ilość złota....
moje ID: 2470 wioska village&vid=11050

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "demonios" (03.02.2009, 00:51)